Търся име на юначе с П

  • 4 563
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • UK
  • Мнения: 4 311
Имах съученик от 1 до 7 клас Преслав, само Преславе сме го наричали Simple Smile То никое момче не сме наричали на галено Simple Smile Имахме и един Анатоли, когото майка му наричаше Ани.  Laughing
Преслав и Пресиян може на галено Преско.

# 31
  • Мнения: 271
Винаги съм си мислила, че тези теми трябва да бъдат с анкета отгоре. Всеки има различно мнение Simple Smile На мен пък Павлин ми хареса много. Пламен също е хубаво. Павел не ми харесва.
Преслав... хубаво ама на галено как? Преси? Много женско ми звучи. Пък да му викат Преславе, съмнявам се...

На Преслав му отива Слави

# 32
  • Мнения: 505
Петър , Павел и Преслав ми допадат. Сещам се и за Продан. Пресиян не харесвам , а Павлин пък изобщо. Обяснимо съм и за Стефан.

# 33
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
В някоя тема мамите из чужбина бяха споменали, че предпочитат по-универсални имена, които да не звучат странно и непроизносимо в чужбина - не се знае един ден децата къде ще ходят и живеят. В тази връзка, Петър си е най-универсалното име  Peace

# 34
  • Мнения: 8 939
Петър или Павел от имената с п в анкета.
Симеон или Стефан от имената не с п в анкетата.
Преслав и Пресиян не ми харесват, никак.

На Преслав му отива Слави
Ако ще е така, направо Слав да е цялото име. Харесва ми много.

# 35
  • София
  • Мнения: 44 403
Винаги съм си мислила, че тези теми трябва да бъдат с анкета отгоре. Всеки има различно мнение Simple Smile На мен пък Павлин ми хареса много. Пламен също е хубаво. Павел не ми харесва.
Преслав... хубаво ама на галено как? Преси? Много женско ми звучи. Пък да му викат Преславе, съмнявам се...

На Преслав му отива Слави
И на Радослав, Мирослав, Слав, Славей, Станислав, Велислав и т.н. и т.н. Т.е. напълно го обезличава и не е ясно какво е името на детето с това Слави, А предполагам искаш да го кръстиш Преслав, защото именно то ти харесва.

# 36
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 305
Петко/Пенчо- поне ще можещ да му казваш " Пенчо, бре чети, Пенчо не чете" Grinning - това е шега
Сега сериозно аз съм за Павел. По-рядко се среща от Петър.
Иначе на мен много ми харесва Лазар, но няма нищо общо с търсенията ти.
За именния ден да не е преди рождения ден и аз съм го разбрах, но късно, и двете деца са ми в обратен вариант- първо имен ден, после рожден ден.

# 37
  • Мнения: 1 900
Гласувах за Павел. Моят син се казва така и съм пристрастна към това име.  Hug

# 38
  • Мнения: 2 182
П
Гласувах за Павел. Моят син се казва така и съм пристрастна към това име.  Hug
1 Peace

# 39
  • Мнения: 6 833
И на Радослав, Мирослав, Слав, Славей, Станислав, Велислав и т.н. и т.н. Т.е. напълно го обезличава и не е ясно какво е името на детето с това Слави, А предполагам искаш да го кръстиш Преслав, защото именно то ти харесва.

Не съм съгласна, познавам доста хора с тези имена и им казват Миро, Радо и т.н.  Peace
На Станислав вече може Слави  Peace Аз съм Десислава и ми казват Деси, не Слава  Peace

# 40
  • Мнения: 11 747
Гласувах за Павел. Много харесвам Пламен и Паскал.

# 41
  • София
  • Мнения: 44 403
И на Радослав, Мирослав, Слав, Славей, Станислав, Велислав и т.н. и т.н. Т.е. напълно го обезличава и не е ясно какво е името на детето с това Слави, А предполагам искаш да го кръстиш Преслав, защото именно то ти харесва.

Не съм съгласна, познавам доста хора с тези имена и им казват Миро, Радо и т.н.  Peace
На Станислав вече може Слави  Peace Аз съм Десислава и ми казват Деси, не Слава  Peace


Точно толкова е възможно да ги наричат Слави, колкото и Преслав... не ми казвай, че като чуеш Слави първото име, което веднага изниква  като асоциация е Преслав...

# 42
  • Мнения: 11 747
Като чуя Слави първата ми асоциация е Трифонов  Simple Smile  и това би бил повод да избягвам името, за мен. Иначе имах съученик, цялото му име беше Слави.

А така се отказах да разсъждавам за Елея, миналата година, защото накрая става Ели, което е съкратено от 10 различни, женски имена. Банално е това Ели.

# 43
  • София
  • Мнения: 44 403
Като чуя Слави първата ми асоциация е Трифонов  Simple Smile  и това би бил повод да избягвам името, за мен.

хахахаха то и аз така... да всъщност името Слави, за мен си е самостоятелно Слав, Славчо, Слави... но никога няма да го свържа, ако някой ми се представи като Слави, че това всъщност е един Преслав.

# 44
  • Мнения: 6 833
Аз също няма да помисля, че става дума за Преслав  Peace Имах предвид, че не съм чула на Мирослав примерно да казват Слави, което не е невъзможно, обаче  Peace

Общи условия

Активация на акаунт