Търся име на юначе с П

  • 4 565
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • UK
  • Мнения: 4 311
Това много точно не мога да го разбера за именния ден.
Ако се брои от началото на една година, то dejie при вас именния ден е преди рожденният. Т.е. като се роди детето, първото което ще празнува е именния си ден, после първия си рожден ден.
Аз се пошегувах. Точно, защото и аз не го разбирам, но хората вярват в какви ли не неща, имат право, аз и това с нумерологията и зодиаците също не го разбирам и вярвам.

# 61
  • София
  • Мнения: 44 403
Аз теб те разбрах,  самото определение не го разбирам Simple Smile

# 62
  • Мнения: 11 747
Излиза, че родените на 31 декември трябва да са безименни.

# 63
  • София
  • Мнения: 44 403
 hahaha А може би може да са Мелан/ия.

Или с име без имен ден Simple Smile

# 64
  • Мнения: 11 747
И аз си помислих за име без имен ден, но: 1. че сега всички имена имат имен ден, ако нямат им се измисля...; 2. един уважаващ себе си суеверен човек не може да кръсти детето си с име, което не е на светец- покровител. Сложно е  Thinking  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 271
Ако момче се роди през юли, може автоматично и Юлиян или Юлиан да се казва. Но не е ли много женско това име, твърде меко някак си?

# 66
  • Мнения: 11 747
Може Юлий, ако ти звучи по- мъжествено.
Аз вече се дразня, че толкова много деца родени през юли носят това име. Не знаех преди.

# 67
  • Мнения: 271
Може Юлий, ако ти звучи по- мъжествено.
Аз вече се дразня, че толкова много деца родени през юли носят това име. Не знаех преди.

Като че ли си нямаме бг светии и бг царе, та на Гай Юлий Цезар ли да кръщаваме  Joy

# 68
  • Мнения: 11 747
Тогава кръсти на български светец или цар. Избора не е малък.

# 69
  • Мнения: 271
Ето нещо интересно за словосъчетанията на имената:
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=3523499 newsm62

# 70
  • София
  • Мнения: 44 403
Ако момче се роди през юли, може автоматично и Юлиян или Юлиан да се казва. Но не е ли много женско това име, твърде меко някак си?

Това за твоето дете ли важи или по принцип Simple Smile Аз Юлияните, които познавам изобщо не са Юли родени, а хората Юли носят имена разни Simple Smile Тогава има и достатъчно именни дни, та може и с името си да дойде детето.
Юлиян аз лично  страшно харесвам(и галеното Юли тоже) и изобщо не ми е женско.

# 71
  • Мнения: 271
Ако момче се роди през юли, може автоматично и Юлиян или Юлиан да се казва. Но не е ли много женско това име, твърде меко някак си?

Това за твоето дете ли важи или по принцип Simple Smile Аз Юлияните, които познавам изобщо не са Юли родени, а хората Юли носят имена разни Simple Smile Тогава има и достатъчно именни дни, та може и с името си да дойде детето.
Юлиян аз лично  страшно харесвам(и галеното Юли тоже) и изобщо не ми е женско.

Аз още го мисля как ще се казва.

# 72
  • UK
  • Мнения: 4 311
Аз имам девер Юлиян роден през юли, познавам и една Мая родена през май.

# 73
  • Мнения: 11 747
В нашата отчетна (юлска) сме 2 броя - Юлия и Юлиан. Имам и позната на 30г. Юлия, родена през юли.

# 74
  • Мнения: 271
Значи сте си дошли с имената. Браво!

Общи условия

Активация на акаунт