КГБ = Клуб на Готините Баби - 143.

  • 69 411
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 099
Ми кофти ми е. Затуй  Sick

Аман от олигарси!

 smile3515 smile3511 smile3513

# 61
  • София
  • Мнения: 8 418
Ето ме и мен. Като гледам, май съм пусната за общодържавно издирване. Какво става? ЗДРАВЧЕ ? Не успях да изчета написаното, но бързам да се явя пред строя, пък после ще чета. Пак ще се включа.

# 62
# 63
  • София
  • Мнения: 16 110
Здравке, грипа ли те повтаря? Така е тази зима, но почивай и се лекувай. Ще мине - аз 3 пъти го изкарах, засега..
Янке, ужас е с ТЕЛКа. Но пък и без тях е лошо. Дано всичко се уреди по най-добрия за тебе начин.
Яжке, честита нова клавиатура! Дано да е читава и да нямаш проблеми.
Толкова хубаво си описала тайната мисия на КГБ под прикритие. Чак ми се приходи на зъболекар.
То да не се налага и  само на кръчми да си виждаме приятелката. Дано...
Фурия, лалета ли ще гледаш в Истанбул? Завиждам, но ще наблюдавам на камерите.
За среща на 08.03 - няма да мога да дойда. Тогава ще изнасят панахида на 1 братовчедка и съм поканена. Първо е в църква, после в дома и. Бях ви писала преди години - отиде на турне в Сирия с група за народни танци и там, за минути стана лошото. Беше на 40 год, милата Зорничка.

# 64
  • Мнения: 1 563
Да се обадя и аз по късните часове....
Чета ,за национална среща.... , но като гледам никой не ме слага в сметките.... софиянки , Таня и Янка.... Защо си мислите ,че няма да дойдем другите...
Аз днес го прочетох и сметките са направени....
Само мога да ви кажа ,че за  Димитровград  транспорта е неудобен,за Велинград също и е много далеч. За Казанлък не мога да кажа. За северна България мисля ,че е още студено....Най подходящо и възможно ми се струва Костенец.Това е мое лично мнение и не искам да го налагам на никой.
Както реши болшинството.
За сега не мога да кажа нищо , дали ще присътвам.  че имаме план семейството за една кратка екскурзия ,че нали и децата излизат във ваканция... , но допълнително ще ви дам отговор ,като се уточним.
Лека и спокойна нощ  на всички  !

# 65
  • Мнения: 1 065
Лелеее, голям съм Сънчо.
Докато ,,изчета'' днешния ден, така зверски ми се доспа, че на моменти затварях очи и си придремвах.

За срещите писах - почвам да ,,разкарвам'' всички задължения и семейни планувания за да се класирам.

За събота -8 март съм ОК ( живот и здраве), прочетох за мястото- благодаря на  Маринка за резервацията, ще се радвам да ви видя.

Друго - утре.
За сега - лека и спокойна нощ!

# 66
  • София
  • Мнения: 1 748
    Хей,Луси! Това не е истина.Я виж мойте постове! Писала съм варнрнки,русенки...Наистина трудно за разчитане със старата клавиатура,защото замествах К с Г;И с Й.Но се разбираше.За теб,Мери,ГъбкаГрети и др от южна Б-я си мислех,че ви е по близо.За Валюша,русенки и варнрнки е по далече.
    Хайде,момичета-казвайте всички за мястото!
    Аз си мисля,че това е най-добро за баби,но транспорта не знам как ще е-http://grabo.bg/na-spa-v-peshtera-0tkhu4r
    

Последна редакция: чт, 06 мар 2014, 00:06 от Яжка

# 67
  • София
  • Мнения: 8 418
Четох, четох и сега да видим какво разбрах. newsm78
Започвам от най-близкото събитие-8. март. Както винаги МАРИНА се доказа като отговорна другарка. Още не сме сложили точката на поставената  задача, а тя вече рапортува: Задачата е изпълнена. За купони и лакардии-ВИНАГИ ГОТОВИ! Информирах ММ, че този път Празникът ще го отбележа по друг начин, а той ме погледна доста изненадано. Друго си е да изненадаш половинката си след 38 години брак! Останах доволна от ефекта Joy Живи здрави, на линия съм. МАРИНКА, благодарности  bouquet
ФУРИЙКА, ей ме на. Каква я мислехме, каква стана... Аз смятах, че трябва да лекувам спешни случаи, а то било планирано посещение с цел разузнаване. Ели е много приятно и възпитано момиче!
ЯЖКЕ, ти за това ли толкова бързаше да си купиш новата клавиатура, та да напишеш Доклада? Честита придобивка. Сега ми стана ясна картинката. Ти нарочно си дърпала зъбите си с керпедена, та да се появи проблем и да дойдеш на оглед JoyУпойка има още, щом те влече, заповядай. Ще ти я сервирам в будоара!!!
ЗДРАВЧЕ, ти ме хвърли в тиквите.newsm78 Какво става, миличка? БГ реотан. Нищо не стоплям. Обясни, моля! Предадох заръката ти на Елица. 50% от работата е свършена. Виц: Циганин пита една жена: Ама госпожа, твое ли е това дете? Много е красиво.Мое е. отговаря жената. Тогава циганинът предложил: Да давам малко материал, да направиш и на мене едно такова..LaughingСега ви казвам Лека нощ, а утре продължавам, че стана мнооооого дълго писмото.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 748
       Добро утро! Момичета, нека днес е един хубав и приятен ден!
   

# 69
  • Мнения: 1 065
Добро утро.
Мрачно е на вън, но на мен ми е радостно от срещите, които обсъждаме.

Яжка, големи благодарности за труда ти да търсиш и предлагаш оферти, но ми се ще и аз да изкажа една ,,еретична мислъ''
Не е ли по-лесно тук  http://www.booking.com/index.bg.html  да търсим хотел или къща за гости, а яденето ще го измислим после в движение? С Андон сме ходили насам-натам и сме спали на места за по 30-тина лв., та дори и по евтино за двойна стая. Има места за по 10-12 -15 лв на човек и то в удобни дестинации.
Иначе офертите са чудесни, но или транспорта не е ОК, или си запълват ,,дупки'' в заетостта си с примамливи оферти.

Моля, горенаписаното да се приеме само като ,,празни мисли на една празна глава''.  Ако има възражения - минавам с баданарката. Знам колко е трудно да организираш мероприятие,  благодаря за труда, само давам друг начин на търсене ...

Ще преглеждам при възможност и трия при възражения.
Пак моля, да няма сърдити.

Прегръдки и до скоро.


Последна редакция: чт, 06 мар 2014, 09:04 от djily

# 70
  • София
  • Мнения: 2 672

Добрутро, добутро!

С кафенцето при вас да чета оферти.

Луска, никой не те е пренебрегнал, момиче, аз направих примерен списък и писах отдолу всеки желаещ да се допълва. В този списък съм сложила хора, които са ПИСАЛИ, че ще дойдат или са изразили мнение, че се колебаят. Сега ще добавя и Янчето, и теб с въпрос, и ще поогледам пак дали някой друг не е писал на тази тема. Но, моля ви, момичета, добавяйте се сами, да не пропусна някоя...

Иначе Луси, Мери, Гъбка, Тану, и всички останали по-близо до София, а и от по-далече - (видинчанката Валюша, всички варненки, русенки, кубратки, (Янче, не знам как да се обърна към вас с Мими) хасковлийки, са добре дошли на всички наши срещи. Ето, сега заповядайте на 8 март!


ПРИМЕРЕН СПИСЪК НА ПРИСЪСТВАЩИ:

1. Кари
2. Шпунц
3. Здравка
4. Джили
5. Марина
6. Яжка
7. Танита ?
8. Фло
9. Дидия ?
10. Янчето
11. Мая
12. Луси ?

И да ви кажа, не се изживявам като организатор. Просто пренесох списъка с офертите в тази тема. И добавих примерен списък с присъстващи. Толкоз. Останалото зависи от всички нас - дали  можем (финансови причини, лична ангажираност, желание).  Grinning Надявам се, да няма обидени, засегнати, огорчени... Искрено!

Дано денят ви да е хубав, макар времето да не ни подсказва това (поне в София).

# 71
  • София
  • Мнения: 1 529
 Маринка оценявам труда ти да намериш място за среща. Heart Eyes
 Аз съм 50 на 50  за съжаление.   Sad
 Янче ,сватя няма лошо да направим Елина русенка. Обичам този град,там е сърцето ми.
 Относно ТЕЛК--а ,така е измислено ,че..... . Моя беше  разговор за 30 сек. ,чакане 5 минути и готово решение.
 А пък личната карта е за да попълнят данните от нея в решението. Може да го направят  и по късно,освен това има опция да се отложи телка ,но трябва да са уведомени преди датата,на посочен от тях телефон.
 

# 72
  • Мнения: 2 099
Лелееее, като ви гледам - развалени жени ще станете! Само по кафе-шантани.  Joy hahaha Joy
Ама ич дън ви пука.
Аз съм с байрака

 bg

# 73
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Добрутро къмто Добър ден!

Здравче, добре си, значи. Радвам се. Че вчера малко ме стресна с твойта "маймуница" (по Кари). Викам си, толкоз й е зле, че дума не може да обели. Ма сега си си ОК. Щом и етикети ни лЕпиш Joy Joy

Маринка, организатор не е лоша дума, нито задължаваща за следващи организации, нЕма да се пУашиш! Ние сме ти благодарни, че се наемаш да свършиш работата, щото явно някои са по-заети, еле вие, а други по-мързеливи, еле я. Пък като има някой да я свърши, ше стане.

Джили, прекалено се плашиш да не обидиш някого, ми се струва. Карай по-спокойно, от предложения за екскурзия никой  не е пострадал. Пък и тука сме все "отлежали кадри", както викаше един мой началник, не е пансион за благородни девици, чак пък толкоз не ни жали, щот ми се струва, че ти се натоварваш. Не ти стигат домашните животни, ми ся и на нас да ни трепериш...

Шпунци, ти за къде си 50 на 50? За 8-март или за екскурзията? За 8-ми март само с извинителна бележка от мъж, че ще те заведе на някое по-хубаво място.  Joy

# 74

Общи условия

Активация на акаунт