КГБ = Клуб на Готините Баби - 143.

  • 69 463
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 675

Аз като съм си у дома и се правя, че обучавам Владето, все едното ми око е в лаптопа. Та и той, като дЕда си, ми казва: Ти, все в лаптопа си гледаш.  Embarassed Няма от кого да чуе.

Светленце, не е мръсна дума, душо. Хич, даже. Щом ми поставите задачка я свършвам веднагически. Така съм се научила. Бившият ми шеф ми поставяше всякакви задачи, вкл. и организационни и ги искаше от
вчера за днес. Ама, сега нямам участие в Националната организация. Не се натискам, само копирах.  Heart Eyes

Джили, да ти кажа, много добра идея е това с Букинга. Но тези оферти чудесни, не знам как са са другите градове. Например Янчето да каже как е от Кубрат. Иначе СТАРА ЗАГОРА ми звучи най-практично, откъм транспорт - има директра връзка от София, Пловдив, Пазарджик, Варна.

Целувки на всички.

# 76
  • Мнения: 1 065
Неглижирам си ,,бабинските възпитателни задължения'' и се ровичкам в Нета.
Дано някой не се почувства пренебрегнат, че не му е уважено предложението, но Ст. Загора

http://www.booking.com/hotel/bg/zheleznik.bg.html?sid=9f29eb5503 … acbc18bd875d256X1

  хич не изглежда зле -

Ресторантът на място сервира български ястия, като има и място за хранене на открито.

Хотелът се намира в рамките на 50 метра от търговската зона на Стара Загора, непосредствено до централната автогара и на 200 метра от жп гарата.


Има достатъчно стаи, по около 20 лв са,  предлагат закуска за ядящите сутрин, и най-важното - анулации може да се правят до самия ден преди тръгване

Последна редакция: чт, 06 мар 2014, 11:32 от djily

# 77
  • София
  • Мнения: 1 529
 Джили от мен имаш  ЗА за Стара Загора. Peace

# 78
  • София
  • Мнения: 8 445
Добър ден и от мен. Наработих се за днес, ама съм почнала в потайна доба, като по соц. времената. Продължавам с вчерашните размисли и страсти. 8.март е ясен. СВЕТАЛЧО, извинителна бележка се приема и ако мъжО предложи някакво друго забавление luvbed
Следващата сбирка е у нас. Като гледам, май няма да има промяна на датата-22.03. Има още време, ако имате други идеи не се смущавайте, казвайте. Колективния ум е винаги за предпочитане.
За Националната среща аз май няма да мога да се класирам, ако е извън София, но петима Петко няма да чакат Simple Smile. Ще има предполагам достатъчно снимков материал, а и здраве да ни е, що са години напред-наши са. По-важно е да сме умни, разумни и широко скроени. Които останат незадоволени този път, ще чакат до следващия Simple Smile
Сватя ДЖИЛИ, много си деликатна. Пак ще спомена Петко: на сърдитко Петко празна му...торбата, а може и главата, та от там да идват проблемите.( на кой каквото му хареса Joy) Много прясна съм при вас. Не съм от отлежалите кадри, но не мисля, че може някой да се сърди за нещо. От мен такива реакции не чакайте.На крива ракета космоса й пречи... Има хора, дето ни се водят, ни се карат, ама аз съм на принципа: Къде всички там и гол Хасан hahaha
ЗДРАВЧЕ, в мрачния ден пак внесе усмивки. От вчера ме заряза в размисъл newsm78
Като на шега започнахме да се сватосваме, а работата набра скорост. Всеки път се радвам, като се заформи нова двойка. Ех, бабетки, представяте ли си, как ще дундуркаме бебета в парка. ПРАВНУЧЕТА!!! Дай Боже. Пак се улях. Чао.
МАРИНКА, добре, че шефа ти не е искал да изпълняваш задачите от ДНЕС за ВЧЕРА.  Simple Smile Hug

# 79
  • Мнения: 1 065
Малкият ,,ураган'' съм го оставила от сутринта на самоотглеждане и самозанимаване и да не ви казвам, че вече няма къде да се стъпи по пода от разхвърлянии. А и наближава скоро време  отново за хранене и направо не ми се стъпва в кухнята, че и там още нищо не е пипнато от сутрешното капризничене.

Но  ...и баба е хора.
Още повече, когато има ,,всенародни дебати'' за нещо толкова важно - среща -гореща!

Шпунци,  Hug.
Да кажат и другите и да правим резервациите, а ако сме взели повече стаи, можем да ги откажем.

Адашке и сватя Фло Heart Eyes, мерси за много си деликатна. Копирам го и го показвам при нужда. Wink Laughing Heart Eyes Истината е, че аз съм най-големия ,,слон в стъкларски магазин'', прямотата ми е повече от акъла Wink Grinning. Ама - Офцъ, т'Ва си ми е от зодията  Laughing.

А това, че не може да е изгодно на всички е пределно ясно.
Само да няма обидени ....

П.П. - Пак хвърлям ,,бомба'' и бягаме да гласим обяда... --
Алооо, Варнааа, Каварна,Русе, Пловдив, Хасково, Североизточна и Северозападна БГ  - казвайте какво мислите?  Иначе наистина не си струват еквилибристиките ... 

 

Последна редакция: чт, 06 мар 2014, 11:59 от djily

# 80
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

Да честитя на нашата Гъбка!
Жива и здрава , щастлива и обичана!
 
И да почерпя за мойте Краси-та.
Да са ми живи и здрави , щастливи , много любов и късмет!

# 81
  • Мнения: 2 017
 Привет момичета !

 Мила Жабче - благодаря ти за поздравите Hug Hug
На набора и адаш - специални поздрави за именния ден !Да ти е жив и здрав !!!
На малкия Краси - здрав и все така чаровен !!!

Ами аз все не мога да запомня ,че имам имен ден Embarassed Embarassed Нали не е от популярните.
Преди обяд ми  се обадиха да ми честитят и сега в обедната почивка реших  първо вас да почерпя Hug Hug






Преди малко и Павел ми се обади ,че колегите го карали да почерпи заради именния ми ден Grinning Grinning
Довечера наистина ще почерпя. Измислен  ли е ,що ли е - празник е !!!

Изчетох за срещите.Аз най-малко имам право на глас като една непосетила ни една среща Embarassed Embarassed Embarassed
Но мога да ви кажа за Стара Загора. Този хотел е непосредствено до автогарата и близо до ж.п..гарата.
Това е хотел от "соц-а".Реновиран е ,но го ползват предимно за разни тържества или по-точно за сватби и други подобни мероприятия ,които изискват повече места.. Ресторанта е много голям.Не е от посещаваните в града.
Мисля или по-точно чувала съм ,че не му се носи много добра слава.
Това е от мен .
Иначе града е много приятен. С възможност за разходки и т.н.

Обедната почивка я надхвърлих.
Приятуен остатък от деня на всички  Hug Hug

# 82
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
 Жабке, да са ти живи и здрави Краситата, другото ще им го купите с пари!

Гъбке, и ти да си жива и здрава, и всичко останало да ти е по мерак и мярка!


Фло, мила, под "отлежал кадър" се разбира не отдавна, а отлежал на години, тъй че си отлежал кадър, колкото и да се дърпаш Joy

Това е много хубава история. По соцвреме преди всяка командировка в Пловдив за Панаира, се правеше "инструктаж"- събира ни директорът всички, които сме командировани и ни дава напътствия, най-общо казано "да не се изложим пред чужденците". Оглежда ни той - повечето сме над 30-те и казва: колеги, като гледам тука сме все отлежал кадър, ходили сте и друг път, но за младите колеги ще кажа: Ако сте си турили в багажа краварските костюми (имат се пред вид дънкови всякакви облекла - каубойски, щото), моля да ги извадите и да си сложите конвенционални такива. Щото може да сме на панаир, но не сме на цирк. И много моля, внимавайте вечер по кръчмите с пиенето и изпращането после като абитуриенти на стълбите, щото във всяка кръчма има по един началник. Той е там не за да пие Joy, а да ви следи.

# 83
  • Мнения: 1 065
То било празник днес, ама който не е ,,в час'' с именните дни ...

Най-най сърдечни благопожелания за Гъбка!
Да ти се слави името, носи си го със здраве и радост!
Успехи, късмет и щастливи дни!
.

Честит рожден ден на близките на сърцето на Жабка хора - Краси младши и Краси старши.
Здраве, късмет и сбъднати мечти!
.



# 84
  • София
  • Мнения: 1 529
Честит имен ден на малък Краси ,Гъбка и голям Краси,,да са здрави и късметлии.

# 85
  • Мнения: 7 456
Честито на всички ,които празнуват днес и имат повод да почерпят!Здраве,късмет,успех  и дълги години да носят името си с гордост!!!

# 86
  • София
  • Мнения: 8 445
[
size=14pt]ГЪБКЕ, Поздравления за празника![/size]

ЖАБКЕ, предай на отбора на Красимировците и моите пожелания за здраве и късмет!
А чаветата ми са болни Weary. И четирите. Цяла зима издържаха, а сега се разболяха.
СВЕТАЛЧО, така де, като сме на панаир, да не сме на цирк. И няма да се излагаме пред чужденците Joy

Последна редакция: чт, 06 мар 2014, 15:17 от Flo 51

# 87
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Фло, бързо да ти оздравяват чаветата! Кои са ти болни - децата или унучетата? И мойта зълва горката не знам кой грип поред кара, само за последния трети антиботик пие. Какви бяха тия вируси тая незима, какво беше туй чудо!

А над нас, да ви се оплача, някъде по етажите се прави ремонт. УДжассс ви казвам! Цялата сграда се тресе, боботи и гърми, всеки миг очакваш някоя тухла да те фрасне по главата. Почти през цялото време имам чувството, че съм на зъболекар в миналия век, с ония бавните бормашини, дето ти раздрусват цялата глава, а от устата ти пуши и мирише на изгорял кокал. И  тъкмо си мисиш, че не можеш повече да издържиш и ей сега ще откачиш, бормашината спира и един много тежък чук почва ритмично да те блъска по главата.
 Слава богу, поне спазват часовете за почивка. Сега два часа мир.

# 88
  • Мнения: 894
Здравейте момичета .
Минавам за бързо,че днес през нас мина торнадо.Сутринта сърцето на моя мъж излезе от ритъм,добре че в такива моменти се мобилизирам слушам с ъс слушалките не чувам пулс,шващам го за ръката  някакъв гейзер.Обаждам се на Бърза помощ,а те вие сте за болница  изревах че съм колега  след 10 минути дойдоха стояха около 1 час система кардиограма вливания осафери се.Е когато всичко се оправи аз бях труп бледа с тремор ,но вече и двамата сме добре.Та такива премеждия,не знаеш след 1 минута на кой свят ще си.
Жабка, Hug честито ти  на именниците,да са живи и здрави и много късмет!
Гъбка  Hugда ти е честито името,бъди здрава и щастлива.
За срещата имам ангажимент и няма да мога да дойда.
Фло бързо оздравяване на дечицата,тази зима да се свършва,но днес слушах ,задават се нови виелици бррр ах как не обичам този сезон.Аз съм за рая където е Санди,но няма да ме огрее.
Светалчо,съчувствам ти,в нашия вход едновременно продадоха 3 апартамента и като се започнаха едни ремонти,но аз нали съм домоуправител и току ги притеснявам да спират даже един час преди определения
Много поздрави на всички от групата
  bouquet

# 89
  • Мнения: 1 065
Лелее, Ивенце Hug, какво сте изживели.
Късмет, че сте били заедно и си била в състояние да вземеш адекватни мерки.
Не мога дори да си представя колко притеснено ти е било. Добре, че имаш медицинска подготовка и можеш да се владееш и да вземеш разумни решения. В такива моменти, аз сигурно ще съм пълен блокаж.

Не съм аз тази, която да дава съвети, но поразпуснете, по приятен за вас начин, ,,поизтласкайте'' емоциите, макар, че такъв ужас не се забравя лесно, пък дано Господ ви пази.
Прегръдки.

Фло, душице,  как пък и четиримата по едно и също време се разболяха.
Дано бързо да се оправят и да минава и заминава ...

Светълчо,  Hug.
В такъв момент, когато в къщи не се издържа поне да може да поизлезеш, но това време ...
Ти още издържаш, щом не си загубила чувството си за хумор ...

Спокойна вечер, момичета.

Общи условия

Активация на акаунт