Знаете ли кого видях? - тема 25

  • 109 767
  • 725
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 31 670
alina_si, за определени заведения няма смисъл да подаваш сигнал. Резултатът е ясен т.е. мачът е свирен.
Евродепутатката кротко седеше в заведението и не реагира изобщо на случващото се вътре  Wink Защо ли?  Wink

# 286
  • Мнения: 4 115
 И да се звъни-все тая.

# 287
  • Мнения: 9 243
Ако всички звънят, няма да е все тая. Точно пък такова мислене е глупаво, защото всеки си казва за всичко, все тая. Тъпо.

# 288
  • Мнения: 4 115
 Нямах това предвид, предупреждават ги.

# 289
  • София
  • Мнения: 31 670
Нямах това предвид, предупреждават ги.

Именно, особено, ако собствениците не са хич случайни хора  Wink

Иначе хората си звънят. Въпросните лица си имат вътрешни информатори, на които периодично плащат. Своевременно ги предупреждават за подадения сигнал и при проверка няма констатирани нарушения  Wink Такива са нещата от кухнята.

Вероятно ще има резултат, ако се включат и журналистите, но доста от тях не смеят да се намесват по обясними причини  Wink

А, и да има написан акт за пред журналистите и хората, той се пише така, че да падне после  Wink

Такива ми ти работи в нашата татковина Whistling

Последна редакция: пн, 21 апр 2014, 21:29 от missence

# 290
  • Мнения: 801
Засякох Мариян Кюрпанов в една дискотека. Много красив на живо, забавляваше се човека,беше пийнал. Много е симпатичен.

# 291
  • Мнения: 15 376
Вчера на НДК - Юлиян Вергов с Алена, много готини.

# 292
  • Мнения: X
Мъжът на Мира Радева - Иво, днес в Морската градина във Варна тичаше заедно с кучето си ретрийвър.

# 293
  • bulgaria
  • Мнения: 308
 Асен Блатечки по Раковски. Много симпатичен и по-нисък от колкото очаквах, но не прекалено.

# 294
  • Мнения: 94
Елен Колева в столичен мол.По-пълничка ,отколкото си я представях,но въпреки това ми хареса.Хубавка и много лъчезарна.
Денди на пл.Славейков.Беше с кученцето и всички се обръщаха след него.Верен на стила си  Crazy.
Деян Донков и Радина на Аксаков.За мен тя е красавица.За него ще се въздържа от коментар.

# 295
  • София
  • Мнения: 23 990
Деян Донков и Радина на Аксаков.За мен тя е красавица.За него ще се въздържа от коментар.
Със сигурност коментара ти би съвпаднал с масовото тук мнение за него.  Wink

# 296
  • Sofia
  • Мнения: 30 643
Вчера на НДК - Юлиян Вергов с Алена, много готини.
а коя е Алена?

# 297
  • София
  • Мнения: 749
Вчера на НДК - Юлиян Вергов с Алена, много готини.
а коя е Алена?

Дъщеря му.

# 298
  • Мнения: 2 189
Асен Блатечки по Раковски. Много симпатичен и по-нисък от колкото очаквах, но не прекалено.
и аз съм си представяла,че е по-висок, но по представления съм видяла,че не е Simple Smile

# 299
  • Мнения: 15 376
Асен без да е красавец, без да е висок ми е страхотно на сърцето Heart Eyes Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт