Знаете ли кого видях? - тема 25

  • 109 767
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 6 031
Вчера - Веско Маринов на плажа в Албена.

# 661
  • Мнения: 872
Мая Новоселска я виждам много често в кв. "Лозенец"  да разхожда куче.

# 662
  • Мнения: 74
Вчера видях Ивац, този който игра в Сделка или не... Почти съм сигурна, че беше той. Работи във Фантастикото на Овча Купел 1 като охрана. Едва ли го бъркам, защото бях точно до него.

# 663
  • София
  • Мнения: 1 389
пак видях Христина Витанова,много нежна слаба и скромна Simple SmileИ ми се стори,че устните и не са чак толкова големи колкото на последните и снимки..Беше с момиченцето си и караше на Благой поршето.

# 664
  • София
  • Мнения: 31 670
Вчера Дучето в джип Мерцедес, пред Фантастико в Младост.

Последна редакция: чт, 07 авг 2014, 00:31 от missence

# 665
  • Мнения: 7 134
Веселин Маринов.

# 666
  • Мнения: 1 236
Ники Сотиров и съпруга /предполагам/..

# 667
  • Мнения: 309
Глория на една пешеходна пътека в кв. Бояна, пуснах я да пресече без да разбера в 1вия момент, че е тя. Направи ми доста голямо впечатление - усмихна ми се и ми благодари. Simple Smile Доста по-красива е на живо и не е толкова провокативно изглеждаща. Wink

Зуека в Paradise center, най-вероятно със съпругата му.

# 668
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 458
Теодора Цончева с приятел в Созопол. Нисичка е доста и русото не е нейният цвят коса!  Днес ,цял ден срещу нас на плажа, Гъмзата  и семейството му. Снимка имам, но няма да я пусна      Grinning

Последна редакция: пт, 08 авг 2014, 16:51 от I am the same

# 669
  • София
  • Мнения: 2 001
Една певица фолкаджийка от едно време - Рени, с мъжа си, симпатична е наживо. Гледаха филм:)

# 670
  • Мнения: 15 376
Една певица фолкаджийка от едно време - Рени, с мъжа си, симпатична е наживо. Гледаха филм:)

Тя е тип глиган, тлъста ли беше Embarassed?

# 671
  • Мнения: 9 243
Една певица фолкаджийка от едно време - Рени, с мъжа си, симпатична е наживо. Гледаха филм:)

Тя е тип глиган, тлъста ли беше Embarassed?

Отвратително изказване.

# 672
  • Мнения: 15 376
Ех, сега няма да се превземаме пък...

# 673
  • София
  • Мнения: 2 001
Не, доста е ниска, беше на огромен ток, но има слаби крака, в горната част на тялото е малко по-едра, но вероятно от бюста, беше с широка блуза и не хвърчеше плът:) Добре изглеждаше жената.

# 674
  • Мнения: 9 243
Ех, сега няма да се превземаме пък...

Сега си представи, че някой говори с подобни думи за теб?!

Общи условия

Активация на акаунт