Осми март ден е на жената,дано на всяка сбъдне се мечтата!-Тема 61

  • 23 294
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 935
Krasima84,Да ти е жив и здрав и все така обичан и обгрижван  Hug Обичайте се!  Heart Eyes
лисичке и аз щях да ти казвам,че дъщеричката ти е много сладка на снимките от кръщенето  Hug
Ейп,недей така да се отчайваш...Аз забременях безпроблемно,а съм имала 4 см киста...
Mademoiselle Chocolate,бързо оздравяване  Hug
Азирка,много мило ми стана като разказа ТМ как ти е подарил цветенца без повод и как се вълнува около всичко покрай бебеправенето...ммм направо завиждам,благородно разбира се  Wink
ММ също много често ми подарява цветя,но повечето пъти само по поводи,но пак много ме радва  Heart Eyes Мисля ,че вече започва по малко да се замисля,но по никакъв начин не го показва,но сякаш ми изглежда малко по ентусиазиран...Този месец един негов приятел очакват да им се роди бебе и се надявам хубавата новина да го жегне и да прояви малко заинтересованост какво става с нас.На мен много ми липсва подкрепата му и споделянето около бебеправенето.Надявам се скоро нещата да се променят в тази насока.Също имам и леки опасения,че при втора бременност няма да е чак толкова грижовен,както при първата.Поне когато бях бременна в отчетната тема,момичетата които очакваха второ детенце се оплакваха точно от това ...  Sad Не знам някакви паранои ме хващат  Laughing А за една бременна жена вниманието и отношението на мъжа ѝ е много важно,поне за мен е така...независимо,че вече са го преживели веднъж...надявам се да се тревожа напразно...
 От мислите за бебче разтоварвам най-много ,когато времето е слънчево и се виждаме с приятели..доста разсейващо ми действа.Също темата ми действа доста разтоварващо...има с кой да споделиш...да те изслуша и разбере.Лично на мен едно оттегляне от темата би ми повлияло негативно...

Последна редакция: ср, 12 мар 2014, 15:04 от Mañana

# 676
  • Мнения: 1 943
Краси, пожелавам му на рожденика скоро да сменя пеленки Simple Smile

# 677
  • Мнения: 21 314
Mañana ,благодаря ти  Hug

# 678
  • Мнения: 1 679
Краси- да е жив и здрав рожденника ти и да стане татко възможно най-скоро  Hug
Ех тази тортичка - голяма красотичка изглежда Simple Smile
Merita- ох тези гоблени- красоти невероятни са. Баба ми ги правеше.Респект пред твоя талант  bowuu
Маняна- дано тези неща,че към втора бременност мъжете не са толкова внимателни- не е истина и ТМ те обгради с нужното внимание..

Скрит текст:
По време на първата ми бременност бившия ми се отнасяше с мен като куче..Той не беше доволен от факта,че чакаме непланирано дете и се надяваше да пометна..Не съм си мислела,че мога да изтърпя толкова, но явно човек се стяга и мобилизира в ужасно лоши условия..Удряше ме дори, караше ме да мъкна тежки товари, изморяваше ме..Само като си помисля как съм стояла при него..Добре ,че бързо взех правилното решение и продължих напред и сега съм с точния човек. Само остава и да дойде желаната бременност  Heart Eyes

# 679
  • Мнения: 1 015
Моми4ета да попитам нещо?По принцип О. всеки пъти ли е по едно и също време,например аз миналия месец я засякох на 20 ден от Ц,и сега ли пак ще е тогава или може да се измени и да е по напред.. newsm78.Преди малко като се изтрих и на хартията имаше ,подобно като на белтък.Може ли тоя месец да ми е то4но на 14 ден? newsm78.А и имам бодежи и прерязвания от левия яй4ник..

# 680
  • Мнения: 692
Биби, не е на един и същ ден - това се отнася само за щастливките с абсолютно точен цикъл.
А ти, аз и много други момичета са с променлив - сътветно О. се мести така, че да е 14 дена преди МЦ (или 12, или 16 - който си го следи си знае колко дни).
Така, че да - може да ти е на 14 ден, може и да ти е на 20 ден  Peace
Аз съм абсолютен пример  bowuu на мен досега за 9 следени цикъла - най - ранната О. ми е била на 16 ден от МЦ. Най-дългата - този цикъл - на 23 ден.
Креми, сега прочетох - леле  Shocked Той и моя БНД не ме броеше много, много, ама чак пък такива издевателства  Shocked Желая ти от все сърце да си мнооого щастлива  Hug

# 681
  • Мнения: 21 314

kremika  spoko
Скрит текст:
как си търпяла не знам,не ми побира главата как може да има такива хора ...[/b]

# 682
  • Мнения: 1 015
Биби, не е на един и същ ден - това се отнася само за щастливките с абсолютно точен цикъл.
А ти, аз и много други момичета са с променлив - сътветно О. се мести така, че да е 14 дена преди МЦ (или 12, или 16 - който си го следи си знае колко дни).
Така, че да - може да ти е на 14 ден, може и да ти е на 20 ден  Peace
Благодаря мила,аз след малко ще правя тест,то си проли4и. Hug

# 683
  • Мнения: 21 314
Да,то ясно май,че без тестове няма накъде.

ММ ме бъзика за рд дали искам дузина кутийки с тестове за О  Crazy

# 684
  • Мнения: 935
kremika, Hug
Скрит текст:
милата,как може да си позволява такъв тормоз  #Crazy Радвам се ,че бързо си успяла да се откъснеш от този ужас ...
А за ММ не знам защо си вкарвам такива паранои,по принцип е много грижовен,но си спомних,че други момичета се бяха оплакали от това и се замислих...  Embarassed
Биби,както ти каза Irene I възможно е и по друго време...Моята например се движи между 10 и 13-ти ден от МЦ...всеки път МЦ ми е с различна дължина...

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 998
kremika настръхнах  Sad

# 686
  • Мнения: 1 015
Правих тест отрицателен е и втората 4ерти4ка едвам се вижда,утре ще пропусна с теста няма да се насити за един ден ,така 4е в други ден пак ще направя тест.

# 687
  • Мнения: 933
Давам инфо за бургазлии или за живеещи близо до града ни,а и за всички,които имат нужда и интерес.Мен лично тази новина изключително много ме зарадва.
Ето и едно закъсняло предложение за заглавие на новата тема:
След безброй сълзи и нестихваща тъга,идва  време да се сбъдне дълго чаканата ни мечта

Последна редакция: ср, 12 мар 2014, 15:58 от Tanya Ivanova

# 688
  • Мнения: 1 726
Оооо страхотна новина за Бургазлии наистина доколкото знам до сега всички момичета от тоя район трябваше да ходят до Варна /най-близко/ сега ще си имате по-близка точка Wink
Аз да ви споделя че имаше някъде из нета четях за Тройка на разсъмване и тяхната кампания за поредна година "Повече българчета за България" не съм чела условията за който иска да участва какво трявба да се покрива, но ето малко инфо ако някой прояви желание да участва! До колкото разбрах се извършва анонимно...а не като при Гала ровенето в личния живот от раждането до ден днешен пред цяла България!

ЧРД на мъжО на Краси! Да стане горд баща на поне две сладки отрочета и да глези и уважава прекрасната си съпруга   bouquet

# 689
  • Мнения: 935
Таня,много хубава новина. Hug Май няма да се налага да ходите до Плевен  Hug Добавих и твоето предложение...много е хубаво...

Общи условия

Активация на акаунт