Осми март ден е на жената,дано на всяка сбъдне се мечтата!-Тема 61

  • 23 290
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 821
Давам инфо за бургазлии или за живеещи близо до града ни,а и за всички,които имат нужда и интерес.Мен лично тази новина изключително много ме зарадва.
Ето и едно закъсняло предложение за заглавие на новата тема:
След безброй сълзи и нестихваща тъга,идва  време да се сбъдне дълго чаканата ни мечта

Танче, благодаря ти много за инфото мила   bouquet Беше крайно време, това може само да ни радва!  Hug

# 691
  • Мнения: 430
Момичета, иска ми се да получа вашето мнение. Правих тест за овулация на 5 март и беше положителен, с ММ сме се обичали до този понеделник през ден. От два усещам много неприятна, тъпа болка в слабините и пробождания в левия яйчник, също така гърдите са ми леко болезнени. Тази сутрин като се събудих и отидох до тоалетната, изтече нещо като светло-жълто течност, без миризма и без някакви други симптоми. Беше просто за около два часа. Ходих да си направия кунсултация с гинеколог и той ми каза, да изчакам дата на цикъл и след това да ми се напревели изследвания, ако не съм бременна newsm78 Та сега си имам чудене, това нормално ли е???? За инфекция, не знам дали е възможна, защото до края на януари взимах антибиотици, за едно възпаление след аборта и след това всичко беше наред. Миналият цикъл също нямах проблеми и за това имахме зелена светлина за бебеправенето. Имате ли някаква идея какво може да е???? Shocked

# 692
  • Мнения: 692
bs30(биби), ако пък утре много те заболи отляво, или отдясно - пак може да направиш тестче  Hug
малката лисичка  Joy Joy То и аз ги скъсвах тия тестове..

Момичета, отпуснах душата. ЧХГ сега излезе - перфектно Simple Smile Повече никакво тестване, вглеждане, вманиачаване и ще се наслаждавам на моментите  Grinning

08.03.   Бета ЧХГ       -   18.27    реф. ст-ти: 0 - 1 U/l
10.03.   Бета ЧХГ       -   56.6      реф. ст-ти: 0 - 1 U/l
12.03.   Бета ЧХГ       - 178.3      реф. ст-ти: 0 - 1 U/l

Последна редакция: ср, 12 мар 2014, 17:37 от Irene I

# 693
  • Мнения: 86
Ха честито! Вълшебна бременност и пуФкав финал!
Ти може да не си ни поръсила, но аз първа се намъквам ... newsm51

# 694
  • Мнения: 21 298
Irene I , браво мила   bouquet

# 695
  • Мнения: 1 185
браво, сега само усмивки те чакат  Hug Hug Hug

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 998
хайде браво Irene I и с пожелание всички да видим такива стойности Hug

# 697
  • Мнения: 21 298
Азира , страхотно е написаното в подписа ти !   bouquet

# 698
  • Мнения: 19 715
Не съм си пускала изследвания само преглед. Та какви хормони мога да пусна? И може ли направо си отивам в лабораторията и да кажа пуснете ми тва тва и това?
Много хормони можеш да си пуснеш. За много пари. Затова според мен първо се виж с лекар и нека той да изкаже мнение какво да проследиш.


Доколкото знам ин витро процедури лятото не се правят
Кумата ми забременя миналото лято с инвитро на ЕЦ. Спомням си, че ходи края на юли да слагат някакво лепило.



Карамел`, дано дотогава да сте направили бебешора Simple Smile

Ейп, честно казано не те помня, но съжалявам, че така се е случило Sad

Krasima84, да ти е жив и здрав мъжа!

Irene I
, то дори е повече от удвояване. Хм, да нямаш повече от една добра новина? Grinning

# 699
  • Мнения: 1 015
Ирен4е браво мила,сега се наслаждавай на прекрасните ти моменти и на финал един сладък пухкав бебок.. Hug Hug Hug
И аз съм на мнението на Кристи Peace май май двойна радост може да имаш.. Laughing
Азуцар Морено не знам на какво може да се дължи това,но щом ти е казала лекарката да из4акаш цикъл друго не знам какво може да се направи.Дано е вси4ко наред... Praynig

Последна редакция: ср, 12 мар 2014, 17:17 от bs30(биби)

# 700
  • Мнения: 692
Мерси момичета  Hug Толкова сте мили. На мен чак ми става съвестно на моменти че ви занимавам с моите неща...но толкова близки си ви чувствам, че просто не мога да не споделя с вас  Hug  Hug Hug
Тоя сутрешно уринарен тест така ме филмира да му се невиди !! Важното е, че всичко е наред и ЧХГ расте главоломно  Grinning
bella_mi , ще ръся и още как, но след като видя сърчице  Grinning
cristi , Биби и аз това гледам........нещооооо удвояването е на 1.2 дена, или на 28.8 часа  Laughing И двечки да са - няма да ги върна, ама и в моята и в на ММ родата няма близнаци  Thinking  newsm78

Прегръдки на всички вас милички  Hug


# 701
  • Мнения: 270
Irene I, страхотни новини момиче:)
Прегръдки и за теб! Simple Smile

# 702
  • Мнения: 1 015
Ирен4е ,дано да са две  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 703
  • Мнения: 935
Ирен4е браво мила,сега се наслаждавай на прекрасните ти моменти и на финал един сладък пухкав бебок.. Hug Hug Hug

Или два  Laughing

# 704
  • Мнения: 2 926
cristi Hug
никога не ме подминаваш  Hug
Дано!

Общи условия

Активация на акаунт