Домакини 33/ пролетни купони

  • 49 047
  • 755
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 169
Ма ко ме изпревари, ама айде и от мен едно кафе  Heart Eyes
Добро утро  Hug

# 541
  • Мнения: 12 123
Добро утро   bouquet
Ма ко, Вио благодарско за кафенцата и двете ги гаврътвам  Joy
Смърфи имах такива съмнения - премиерата за UK е април. Текат доста реклами, а и харесвам Ръсел Кроу.
Морена издърпах филма   bouquet линка на субтитрите не ми се отваря, но не е проблем. Много благодаря  newsm51
Лус дано се оправи клавиатурата  Praynig
Усмихнат и спорен ден момичета  Hug  bouquet

# 542
  • Sofia
  • Мнения: 23 216
Добро утро, мерси за кафенцето!  Simple Smile

Калинка, радвам се, че имаш филма вече. А субтитрите са си замундски, затова не ти се отварят, сега вдянах...  ooooh!   Ако искаш, дай скайп и ти ги пращам.   Grinning
А за "Ноа" има да си почакаме свестно качество...

# 543
  • Мнения: 12 123
Айде на второта кайвенце   food010 smile3546
Морена няма проблем - ще се оправим със сръбския  Joy файла е avi и няма да станат субтитрите, ама и тъй си го тражим  Joy За Ной ще чакаме - казах го защото вървят здрави реклами.
Днес ще правя баница, грах с пиле и е крайно време нещо козуначено   bouquet
Като си се мотам из градината или някой разярен паяк, или някой бръшлян така ми е обринал подбедриците на едни хубави мехури /който ходи със 7/8 панталони.../, че сега ходя по къси гащи из къщи и скоро в градината няма да стъпя  hahaha hahaha hahaha

# 544
  • Бургас
  • Мнения: 7 244
Здравейте! Hug

Разгледах албумчето.Много сте хубави всички,а децата са страхотни. Heart Eyes
Аз рових,рових,ама нали все снимам,не мога да намеря по-нова снимка.Ще пусна нещо от лятото.

Луси,аз също бях така.Все едно ми бяха запушили устата.Дано се оправи клавиатурата.

Лейди,звучи сериозно това с мехурите.Много се смея на вицовете ти.Вечер редовно те чета,дори да не пиша.

Ще излизам след малко,но пак ще пиша после.

# 545
  • Мнения: 12 123
Славка ние по принцип с малкия сме с проблемни кожи, та се боря да не стане сериозно - да се инфектира - за сега само ме подлудява сърбежа, мажа се като селски пехливанин и пия противоалергични - 14 дена ще е тъй  Joy а за другото - когато нещо ме разсмее го споделям - харесвам усмихнати хора  Joy

# 546
  • Sofia
  • Мнения: 23 216
Що да не станат субтитрите, те са си към торента (снощи свалих този от замундата изнедадващо) . Simple Smile

Козунак... и при мен е на дневен ред, ама ще трябва да чака уикенда, че като е на у-ще Гушкан ми е разкъсан деня. Ама пък може и да поръчам тесто на машината, та да е по-скоро... ще видим. Simple Smile

Довечера ще сме на яйца с доматен сос.  Grinning

Сладичко към второто кафе или нещо лекички след обяда... на който както му идва -  Бананов крем с шоколад.  Simple Smile

Последна редакция: пн, 17 мар 2014, 13:28 от Morena

# 547
  • Мнения: 843
И аз да се разпиша за днес. Здравейте! Бебчо спи, а ние се каним да обядваме с ММ. Тук духа силен вятър и май няма да има разходка и днес. Дано утре вече да е спокойно.
Да се похваля сармите ми станаха много хубави ( умря циганката). Не се пръснаха, от което се боях най- много. Още една гозба имам в рецептурника.  Simple Smile

# 548
  • Мнения: 12 123
Морена изпратих скайпа на лични ако не те затруднява   bouquet И стига с това сладко, че при мен е 11.30 още Joy Joy Joy аз измесих козуначено тесто, пък да видим кви ще ги сътворя  hahaha
Стади ето и ти вече добиваш форма ще взема да се засрамя  Joy

# 549
  • при късмета
  • Мнения: 26 082
Разчистих, сготвено имам, успях и да изляза за малко да свърша нещо.
Понеделнишки да си почивам рядко ми се случва.
Ще си хапна от сладкиша на Морена и ще мързелувам.
Славче, да не забравиш да качиш снимки. Обеща и миналия път, пък те нямаше.
Калинка, взимай мерки. Ако си алергична е много неприятно. Тестото може да го разделиш на няколко части и да направиш различни теща. От формички разни, кифли до цял козунак
Люси, ще чакаме да се появиш
Марчето и Креми що така изчезнаха?
Ста ди, радвай се докато спи през деня Гого. Моя си будува от край време и нямах минута спокойна

# 550
  • Мнения: 12 123
Момичета на който му харесват старите сръбски комедии - линковете дето пусна Морена са перфектни и субтитрите паснаха изцяло!!!
Морена отново БЛАГОДАРЯ   bouquet
Ма ко аз правя с 500гр брашно, че иначе много ще се застои и смятам кифлички или малки фигурки, че да слагам на малкия за училище - трябва постоянно да измислям разнообразна храна и за там, че не ядем тукашната храна и си носи в кутия.
Дано тези дето не пишат в момента да е проблем с нета или техниката  Praynig

# 551
  • Sofia
  • Мнения: 23 216
Калинка, отново няма за какво, нищо не ми представляваше, радвам се, че съм била полезна!  Hug
Храна за у-ще... пускала съм мисля на Валето поста си в едноименната тема, та ако си пропуснала виж го, ако искаш, както и темата изобщо -  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=764130.msg27396657#msg27396657

Много оредя темата наистина, дано са добре отсъстващите.

# 552
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 374
Да се покажа за малко. Rolling Eyes Изчетох каквото бях пропуснала през събота и неделя , и сега се захваща отново за работа.Всичко около мен е наред така че споко.  bouquetна всички
Днес времето във Варна е страхотно и направо не ме свърта на работа.Искам да запаля колата,да натоваря децата и да отпраша на някъде.  car003

# 553
  • Мнения: 12 123
Плами   bouquet и аз искам малко във Варна  Joy Joy Joy
Морена изчетах темата, но има разлика в организацията с бг - тук има деца на безплатна храна от училището, деца, които я плащат и деца с кутии - часовете не са като в бг толкова кратки - сутрин имат английски, след него излизат на двора за игра с плод в ръка, след това математика и отиват да обядват - моя ще предпочете да не яде, но да не изпусне играта и за това храната трябва да е нещо, което се държи в ръка  Joy след обяд имат още едно излизане, на което пият мляко и хапват бисквити, крекери и т.н. Та основно правя кифлички от тесто за питка с всякакъв пълнеж, баница, и подобно на китайските пролетни ролчета пак с най-различни плънки.
Скрит текст:
Скрит текст:
пп козуначените кифли се изпекоха - умуав вече две - фантазия са  Joy Марче написа /незнам иначе на кой е/ за плънката с маково семе и стафиди невероятна е!!!!!! Няма да снимам, че не приличат на кифли, а на гранати  hahaha hahaha hahaha но вкуса е невероятен!
Хуквам да прибирам терминатора от училище.

Последна редакция: пн, 17 мар 2014, 16:16 от Ladybird_

# 554
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Тук съм, но подготвям преселението..Днес размразавах хладилник.Доста пране и готвене.В петък тръгваме и ще се върнем евентуално след Великден.Мисля да летувам в Пловдив.Това на първо четене.Марето де да я знам къде е.
Марче и теб ще те издирваме май.

Общи условия

Активация на акаунт