Що е то домашна ноктопластика?- тема 6

  • 62 483
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 220
здравейте можете ли да ми предложите UV ТОП ЛАК ? има ммнмого видове и незнам кой е добър/....

# 676
  • Мнения: 5 892
не знам продуктите дали са съвместими, но ако ще слагаш- база и 2-3 слоя гел. Най-вероятно безименния ти е препилен

# 677
  • Мнения: 172
Момичета може ли да ми препоръчате гел лакове от продавалника и по- специално бял. Видях няколко по 8 лв бр. , но до сега не съм ползвала и незная какъв да взема. Също някой , ако знае къде в Пловдив или Стара Загора има козметични магазини, който продават гелове и гел лакове и горе- долу какви са цените.
Някой да е ползвал тези лакове  http://olx.bg/mini-uv-gel-lak-shilak-gel-lak-shellac---mild-east-i51658861
http://olx.bg/novo-komplekt-mini-gel-lakove-i57894598
http://olx.bg/promotsiya-uv-gel-lak-shilak-gel-lak-shellac---mil … -sheeka-i57585416

# 678
  • Мнения: 5 892
Попитай в темата за гел-лаковете  Peace

# 679
  • Мнения: 172
А ти какви ползваш?Прасто ми трябва ми бял геллак Simple Smile

# 680
  • Мнения: 5 892
Моят е на Чу жие, ползвам го за френки между изграждащия гел, но отстрани не ми се изпича хубаво. Само по средата  Tired

# 681
  • Мнения: 18
Поздрави на всички
Много ми харесва това , което пишете и мисля , че е много полезно за всички дори и за завършилите курс по ноктопластика , защото според мен не е достатъчно времето на тези курсове , Но тъй като прочетох всичко , което е писано ми направи голямо впечатление , че повечето от вас са изключително прехласнати по Lara Morrano , а аз преди месеци се натъкнах на нещо много интересно и тъй като не съм съгласна с вас относно нея :







Clarissa Nails Bg сподели обновяване на състояние на Stellanails ноктопластика.

11 април ·

Stellanails ноктопластика


Скъпи приятели,
Извинявам се ,че докато спите ,моята бивша клиентка Марина Б...
 /с измислено италианско име ,за по-интересно Lara Morrano/ ви поства
 на стената реклами на НЕИЗВЕСТНИ НА НИКОМУ ГЕЛОВЕ -STARLET
Проблемът е ,че марка гел,която няма производител и контакти ,
няма съртификат и не е минала през изследвания от нужните инстанции
 може да бъде вредна за здравето на вас и вашите клиенти !
Аз и моите нормални колеги уважаващи себеси и клиентите си ,
работим само с марки ,като IBI ,Clarissa ,CND ,Star Nails,IBD
Тези фирми и марки могат да ви представят във всеки един момент
 съртификат за качество и одобрение от министерството на здравеопазването.
Вредните токсични елементи които съдържат гелчетата на хора пренасящи
 с личния си автомобил от Украина /а в оригинал са Китайски /
със сигурност могат да доведат до много страшни алергии и заболявания
 Тези хора най-нагло използват името ми и запознанството си с тях за да продават
 ОПАСНИТЕ СИ ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЕ И НА ВАШИТЕ КЛИЕНТИ продукти
Stella Nails се обявява против незаконно внесените с липса на контакт с производителя продукти.
Какво спестявате ?
Какво рискувате?
Кого ощетявате? /хората и фирмите плащащи данъци /
Ако погледнете клиповете на Ekaterina Miroshnichenko в YouTube,
ще разберете ,че Lara Morrano / Марина Б... / е имитирала всичко с цел
 бърз начин на изкарване на средства.Същата до скоро крадейки снимките ,
на Екатерина обучава начинаещи с тези на сто процента токсични гелчетата
 Ние от Stella Nails винаги сме се отнасяли с уважение към всички световно известни
 марки и добросъвестните им представители в България ,мислещи за вашето здраве
 и на вашите клиенти IBI,CLARISSA,STAR NAILS,IBD
Ние избрахме да работим с тях и никога ,дори и за момент не сме си позволявали
 риск от вредни ТОКСИЧНИ ПРОДУКТИ !
Lara Morrano не е наш приятел ,била е наш КЛИЕНТ ,но това е много различно!
.

Копирала съм този коментар от Facebook страницата на Clarissa Nails Bg



# 682
  • Мнения: 5 892
Знам за това, аз се прехласвам по техниката и обуаващото жидео, материали от Лара не съм купувала. Сега ще почна да гледя и другата дама(Екатерина), тя на българси ли обяснява?

# 683
  • Мнения: 172
Измамничка или не на мен ми харесва как обяснява Лара.Относно това ,че копира други- ако наистина е завършила руска школа би трябвало да ги може тези декорации, руснаците са много добри.А клиповете на Екатерина М... са на руски ( жалко , че не разбирам много) или поне тези, които съм гледала.Тя предлага боите Еми и показва някоя техника за рисуване с цел рекламата им.

# 684
  • Мнения: 18
И в крайна сметка завършила ли е или не руска школа и ако е къде е смисъла да се занимава с такива неща....нещо смисъла се губи най-лесно е да се копира

# 685
  • Мнения: 18
Искам да кажа всъщност , че лично аз за нищо на света не бих се доверила. Също така не виждам на какво точно мога да и се възхищавам , но пък и аз не харесвам такъв тип декорации. Но и че има копиране има видях сега като погледнах ФБ профила

# 686
  • Мнения: 5 892
Аз декорации не харесвам и не гледам такива клипове.
Но много харесвам извитите и стеснени нокти, които прави с тънката подложка. От нея научих наистина полезни неща, които допреди това не бях срещала на БГ език.

# 687
  • Мнения: 1 420
Това подливане на вода ми е меко казано грозно. Един истински професионалист не би се занимавал да обяснява как колежката му ползвала некачествени продукти. Чак възхищение към Лара Морано не изпитвам, но се радвам, че е един от малкото професионалисти, занимаващи се с ноктопластика, който отделя време и внимание да създаде клипчета, където да обясни някои неща на нас незнаещите. Откакто спазвам нейните съвети нямам никакви отлепвания на връхчетата. Пък измамничка не знам дали е и не ме интересува, нито съм й купувала материалите, нито съм карала курс при нея.

# 688
  • Мнения: 172
И в крайна сметка завършила ли е или не руска школа и ако е къде е смисъла да се занимава с такива неща....нещо смисъла се губи най-лесно е да се копира
Защо да се губи смисъла,  не мога да разбера какво имаш предвид

# 689
  • Мнения: 5 892
За копирането и аз не виждам проблем- във всяко нещо си има правила. Все едно да копираш работата на гримьор- ми основните правила трябва да се спазват винаги  Peace
На мен ми е важен крайния резултат, който при нея е много хубав.
Достатъчно професионалистки съм виждала, чиято работа ми изглежда трагично...

Общи условия

Активация на акаунт