Що е то домашна ноктопластика?- тема 6

  • 62 496
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 339
Момичета някои има ли отзиви за работата на Силвия от салон Евро стил района на Герена.
Много ми я похвалиха, но да питам, че много съм си патила.
Благодаря

# 691
  • Мнения: 639
Това подливане на вода ми е меко казано грозно. Един истински професионалист не би се занимавал да обяснява как колежката му ползвала некачествени продукти. Чак възхищение към Лара Морано не изпитвам, но се радвам, че е един от малкото професионалисти, занимаващи се с ноктопластика, който отделя време и внимание да създаде клипчета, където да обясни някои неща на нас незнаещите. Откакто спазвам нейните съвети нямам никакви отлепвания на връхчетата. Пък измамничка не знам дали е и не ме интересува, нито съм й купувала материалите, нито съм карала курс при нея.
Те си имат тяхни търкания,те си знаят,проблема по скоро е ,че не е официален дистрибутор и продуктите не са внесени по закон,такива ми ти работи...На мен лошо впечатление ми направи това,че взима чужди снимки и си слага името върху тях,това го видях с очите си,обаче не искам да съм доносник,пък и слабо ме интересува в крайна сметка,просто за протокола го казвам  Grinning Има право Стела,де Simple Smile

# 692
  • Мнения: 639
И не знам дипломите дали са официално признати,понеже чух ,че нямала фирма и т.н(но не го твърдя със сигурност,не й света в крайна сметка Simple Smile ) ,в смисъл като изкарвате курсове добре проучете дали са одобрени от съответните органи и дали лицето има право да издава дипломи,понеже много ги издават без лиценз.Аз като давам пари искам всичко да е точно и внимавам...

# 693
  • Мнения: 172
Преди 10 дни правих на приятелка нокти. Леко поизраснали всички са на място Party с изключение на палеца, който се е закачил за косата и.Половината гел по диагонал на плочката стои, свободният край също е на място с леко заицепване в основата. Та мисълта ми  е как да процедирам - да махна този и да и направя нов нокът или да пиля колкото мога и да поправя с нови пластове гел? Thinking

# 694
  • Мнения: 62
Обезмаслител за SuperNail ползвали ли сте? И от къде мога да поръчам добър обезмаслител , защото в продавалника не съм сигурна.

# 695
  • Мнения: 1 434
Аз ползвам обезмаслител на Chu Jie, с база на същата марка и гел SuperNail, нямам никакви отлепяния. Всичко ми е от продавалник.

# 696
  • Мнения: 1 979
 Grinning  Здравейте-някой да препоръча хубав изграждащ гел , който да не е много гъст и да се самоизравнява?

# 697
  • Мнения: 62
Ами до колкото знам не било хубаво да са от различни марки, но и аз ги имам базата и обезмаслителя.. следващия път ще взема да пробвам Flutter

# 698
  • Мнения: 5 892
Аз съм с обезмаслител на Лина, базата на Чу Жи и гел-а на Супер-неил- става по-добре, отколкото с гела на Чу Жи  Close

# 699
  • Мнения: 172
Момичета някой да е ползвал продукти на тази фирма
http://www.nailexpert.bg/osnovni-uv-gelove

# 700
  • Мнения: 240
  Здравейте,  аз исках да карам курс при Лара Морано (препоръча ми я маникюристки). Писах си с нея, но се размина. Нямаше как да пътувам нито до София, нито до Варна.Много е учтива и винаги отговаря на съобщенията. Хубаво впечатление ми направи, че каза че не прави курс по рисуване, а само по изграждане, оформяне. Дори каза че може да препоръча, но тя не рисува. В момента маникюристката при която ходих, иска да кара курс за напреднали при нея.

# 701
  • Мнения: 172
Като се отвори дума ,аз също и бях писала.На мен ми отговори след 10 дни,за което се извини.Каза ми само, че ще публикува програмата на стената си когато знае датите.Но след като е под стмнение легитимността на курса, май не ми се рискува   Thinking
Аз исках да питам за удължителите-каква е разликата между http://olx.bg/silikonovi-plastmasovi-udlzhiteli-500br-i60484368.   тези и такива ,които на мястото за залепяне са с форма полумесец(на всички клипчета тях използват)?Моите са от първия вид( имат прагче) трябва ли да ги изрязвам на полумесец или мога така да ги залепя?И после пилене и гел.

Последна редакция: пн, 20 окт 2014, 16:10 от an-ji-to

# 702
  • Мнения: 240
Ан-жи няма значение от кой вид ще са. Свободни край на нокъта трябва да го оформиш според формата на прагчето.

# 703
  • Мнения: 172
Мерси!Значи няма да режа нищо-оформям нокътя,лепя удължителя и продължавам както си му е реда.Ще пробвам и ще видя кво ще измайстря Laughing

# 704
  • Мнения: 41
Защо използвате удължители? Много по - добре е да се изградят ноктите.Удължители се слагат на много къси, изгризани нокти

Общи условия

Активация на акаунт