Що е то домашна ноктопластика?- тема 6

  • 62 495
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 892
И аз все това се чудя- изграждането е толкова лесно.
И по метода на Лара ноктите стават прибрани, докато с удължители стават винаги по-свободни в широкия си край.

# 706
  • Мнения: 172
Защо използвате удължители? Много по - добре е да се изградят ноктите.Удължители се слагат на много къси, изгризани нокти
Аз специално не стм ползвала, но в комплекта имам и ми беше интересно как се работи с тях.Някой ден може да пробвам на супер изгризаните нокти на сестра ми   Mr. Green

# 707
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
Моля за съвет кой от двата гела да избера,за домашна ноктопластика и първи опит?
http://www.contesita.com/%D1%83%D0%B2-%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%B4-% … %D0%BE%D0%B2.html
или
http://www.contesita.com/%D1%83%D0%B2-%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%B4-% … %D1%8F%D0%BB.html

# 708
  • Мнения: 5 892
първия линк

# 709
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
Благодаря ти Камалия  Hug
А с какъв номер пила мога да сваля вече израснал гел...но не електрическа,а обикновена?

# 710
  • Мнения: 5 892
с всякаква можеш, но колкото е по-груба толкова по-лесно ще стане.
Тази примерно е много добра
http://www.contesita.com/%D0%BF%D0%B8%D0%BB%D0%B8/535-%D0%BF%D0% … %D0%BA%D0%B0.html

# 711
  • Мнения: 41
100/180 grit.Но внимавай с границата до ест.нокът, там пили с 240 за ест,нокти за да не си нараниш нокътя.Ако имате магазин Елитис там има пили , както и много неща за ноктопластика и декорации.Иначе има добри промоции на гелове в BEauty1 на SUPER NAil 2 gela za 30 lw

# 712
  • Мнения: 67
момичета помагайте...... Sad Наскоро си реших да си закупя комплект , за да мога да си слагам гел върху стествен нокът понеже колкото и пъти да съм ходила на маникюр за гел след максимум 3 дни всичко се е отлепило.....И така поръчах си лампа,обезмаслител, основа гел и топ лак.правя всичко както трябва (запилвам плочката , обязмаслявам чакам да изсъхне -основа(докато започна да я пека и вече е събрала посредата на нокътя) пека 2-3 мин-гел-пека пак гел пак пека но гела ми се отлепя още на следващия ден.) гела и базата ми са на лина....и си мисля че е от тях .моля кажете ми някакво мнение дали е от гела или е от ноктите ми...ако мислите че е от гела ако може да ми препоръчате нещо по качествено , но се пак на сносна цена.... newsm78  bouquet

# 713
  • Мнения: 5 892
Гела на Лина че е калпав- калпав е, но никога не ми се е отлепял за 2-3 дни.
Да не би да си равиш ноктите тънки и да се огъват?

# 714
  • Мнения: 67
по -принцип ноктите са ми твърдички......пиля ги съвсем малко , колкото да се надраскат

# 715
  • Мнения: 5 892
Не става въпрос за твоите нокти, а за гела върху тях. Ако слагаш малко и се огъват под  натист, гелът бързо се отлепва.

# 716
  • Мнения: 67
ами по-скоро слагам доста гел....и пека по 3-4 мин.

# 717
  • Мнения: 5 892
Пробвай с други база и гел- Ghu jie или Супер наил. Те са най-евтините с добро качество.
Базата я печеш 5-6 мин.
Изгледай и всички видеоуроци на Лара в ютюб, ако не си  Peace

# 718
  • Мнения: 67
ok Благодаря за отговорите newsm51

# 719

Общи условия

Активация на акаунт