Изписват ми Дуфастон на посоки...

  • 2 110
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 962
Нищо не ти пречи да пробваш!
Повишени нива на прогестерон според мен няма да са толкова вредни отколкото ниските му нива. При настъпване на М прогестеронът така или иначе рязко спада. А при бременност се качва и е нужно да си е по-висок.
Другите хормони е опасно да не се предозират - естрадиол, пролактин.
Прогестерона сякаш най-безопасно ми се струва.

# 16
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
selen1993 - явно не вярваш нито на нас, нито на лекарката си. Тогава потърси друго мнение на лекар от репродуктивна клиника. Но с темпото, с което расте кистата ти, ако се мотаеш още някой и друг месец, може да стигнеш до лапароскопия, при която много често се отсранява и част от яйника - ти си решаваш.
За антибиотиците - няма да коментирам, защото е несериозно. Само за сравнение - миналия месец след стимулация и инсеминация бях на Дуфастон 2х1 (2х10мгр) и Утрогестан 2х2 (2х200мгр) , което е 20 пъти повече от предписаната на теб доза и целта беше именно задържане на евентуална бременност и изчистване на яйчниците от останалите неспукани фоликули. За съжаление процедурата беше неуспешна, но днес бях на преглед - яйчниците ми са идеално чисти, без нито един задържан фоликул.
Успех, каквото и да решиш   bouquet

# 17
  • Мнения: 768
Антибиотиците ги споменах, само защото това се сетих като пример, не че са сравними с хормоните. Но определено стават проблеми с тях и то доста.

Общи условия

Активация на акаунт