Отговори
# 690
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Аз останах с впечатление, че някои от чужди дворове са се изказали за архива но щом въпроса е вътрешен между нас, то нека всеки спокойно да си изкаже мнението.
Може би Ивчето има нещо в предвид с това си желание и като се появи, ще ни разясни.

Наде, доколкото разбрах е от чуждите дворове, но не от ПО и май и на лични  Peace Иначе Зизун нямаше да е така "възпалена"  Mr. Green Joy Joy Joy

# 691
  • Мнения: 21 201
Такаааа, мамата отново ми скъсва нервичките. Все същото нещо е, не мога да използвам винаги когато пожелая емотиконите, не ми разрешава по всяко време редакция а сега най-новото е, че и на лични ми изчезна опцията за отговор.
Та искам да кажа с две думи, че току що разбрах причината за желанието на Ивчето, бях сигурна, че не е безпричинно.
Еййй, голям дерт е за някои, че Тинчете реши архива да е в нашата тема.

# 692
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз останах с впечатление, че някои от чужди дворове са се изказали за архива но щом въпроса е вътрешен между нас, то нека всеки спокойно да си изкаже мнението.
Може би Ивчето има нещо в предвид с това си желание и като се появи, ще ни разясни.
Значи Бел изхожда от позицията, че АФК е първа, ние сме продължение. Хронологично погледнато е така, но тук все пак е темата ОС, демек, не е редно да минаваме на 2-ро място.

Габриелита, реално мястото на архива не е и под анонса. Защо трябва да бъде предвестник на нашия архив? Rolling Eyes

Да ви кажа...и аз се чудех къде да го сложа, и долу ми се видя най-добре. Но, както казах, ще се съобразя с останалите.
Обаче да отбележа, че постове от сорта "Все ми е тая..." не ми помагат, тва показва, че пак аз трябва да взема решение, а това е НАШАТА тема. Laughing

Та в този ред на мисли, тези на които им все тая...моля да минат на преговор и да изкажат мнение.


п.п Адмирации за Бел, за това как е защитила позицията си по наболялата за всички тема newsm74 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 693
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ясно Габче и аз разбрах преди малко.
Смятам, че никой не може да ни нарежда къде, какво и за кого да пишем тук, в нашата тема така както и ние не може да правим същото в други теми.
Peace Grinning

Наде, а за проблема ти със сбръчкването от време на време на мамата, бях ти казала лек веднъж и беше подействал Peace Като почне да ти прави такива проблеми, просто клоузваш прозореца с мамата и пак отваряш прозорец и така вече в новия прозорец няма сбъгване ..... до следващия път  Laughing Peace

# 694
  • Мнения: 30 820
Зизун, естетически и структурно погледнато, така както е направена темата ни, мисля, че не пасва да се плесне архив точно под ФЕМИР ФОРЕВЪР ЕНД ЕВЪР  Peace
След надписа започват колажи, актьорите и анонса  Peace Мисля, че най-добре би си паснало структурно и логично да се сложи след Анонса, преди архива на темите на Огледален свят Grinning Peace
Туй ми е мнението  Grinning
Та се добавя и аз  Laughing Това горното е, ако зорът е да е по-нагоре архива, а иначе така както е и сега за мен си е ОК Grinning Peace


Peace

# 695
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Нарцис, Оргиналните са на 84% БГ newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Ето линка  http://www.addic7ed.com/serie/The_Originals/1/16/Farewell_to_Storyville

# 696
  • Мнения: 21 201
Габи, не става бе душа, даже и поста ми който си цитирала изчезна без да разбера какво натиснах и въобще направих ли нещо.
Зиз, как да изкажа мнението си като не виждам ни колажи, ни гифчета, ни нищо, че и бутони с различни опции ми изчезнаха, затова написах, че за мен няма значение. Отвреме навреме проблема изчезва и пак се появява, не разбирам какво става днес но е някакъв ужас за мен престоя ми във форума и, ще вдигам гълъбите.

# 697
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Аз останах с впечатление, че някои от чужди дворове са се изказали за архива но щом въпроса е вътрешен между нас, то нека всеки спокойно да си изкаже мнението.
Може би Ивчето има нещо в предвид с това си желание и като се появи, ще ни разясни.
Значи Бел изхожда от позицията, че АФК е първа, ние сме продължение. Хронологично погледнато е така, но тук все пак е темата ОС, демек, не е редно да минаваме на 2-ро място.

Габриелита, реално мястото на архива не е и под анонса. Защо трябва да бъде предвестник на нашия архив? Rolling Eyes

Да ви кажа...и аз се чудех къде да го сложа, и долу ми се видя най-добре. Но, както казах, ще се съобразя с останалите.
Обаче да отбележа, че постове от сорта "Все ми е тая..." не ми помагат, тва показва, че пак аз трябва да взема решение, а това е НАШАТА тема. Laughing

Та в този ред на мисли, тези на които им все тая...моля да минат на преговор и да изкажат мнение.


п.п Адмирации за Бел, за това как е защитила позицията си по наболялата за всички тема newsm74 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51


Зизунита, предложението ми да е след анонса и преди нашия архив е свързано с хронологията, а и както си допълних поста преди малко, това ми предложение е поради това, че май е било важно да е по-нагоре този архив, а аз не мисля, че естетически и структурно е много добре да е веднага под ФЕМИР ФОРЕВЪР АНД ЕВЪР Grinning Peace Не че ще ми е проблем да е и там, но си казах мнението защо мисля, че на друго място е по-добре Peace
В интерес на истината и там, където е сложен сега (един вид в скрина на темата) си е ОК Grinning Peace  

# 698
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Чакайте ся ,кой бил пръв,кой бил втори ,ма пораснете бе деца,пораснете вече,сега голям им е проблем кой бил първи,пилето или кокошката  ooooh! ooooh! ooooh!
Чак пък вече ще взимали архива там ,а питам аз къде бяхте вие с многото философстване кой какви права имал,когато всички от нашата тема скочихме да защитаваме ,вашите спомени и вашите емоции ,къде бяхте ,къде,защото ако си зачитахте много през какво сте минали и изживели ,щяхте да сте единни и да не позволявате темата да се превърне в това,което е в момента  Naughty

# 699
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габи, не става бе душа, даже и поста ми който си цитирала изчезна без да разбера какво натиснах и въобще направих ли нещо.
Зиз, как да изкажа мнението си като не виждам ни колажи, ни гифчета, ни нищо, че и бутони с различни опции ми изчезнаха, затова написах, че за мен няма значение. Отвреме навреме проблема изчезва и пак се появява, не разбирам какво става днес но е някакъв ужас за мен престоя ми във форума и, ще вдигам гълъбите.

Ох, Наде  Rolling Eyes Ами аз така си го решавам, ама явно при теб е по-дълбок Rolling Eyes
Пробвай през друг браузър, например  Peace Рестартирай си компютъра, знам ли  newsm78

# 700
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 527
Габи, не става бе душа, даже и поста ми който си цитирала изчезна без да разбера какво натиснах и въобще направих ли нещо.
Зиз, как да изкажа мнението си като не виждам ни колажи, ни гифчета, ни нищо, че и бутони с различни опции ми изчезнаха, затова написах, че за мен няма значение. Отвреме навреме проблема изчезва и пак се появява, не разбирам какво става днес но е някакъв ужас за мен престоя ми във форума и, ще вдигам гълъбите.

Наде  Hug ти си китка, аз снощи натискам бутона да си публикувам мнението, а то отлетя незнайно къде, а аз се оказа че се самоцитирах с по предното ми мнение, без да съм натискала нищо . Не ми позволи и да трия цитата, въпреки че ми отвори полето за редакция, само си написах какво ми се случи hahaha
Мамата ах, ах... Днес си е ок Wink

# 701
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Имам едно конструктивно предложение (бреййй, па и каква купешка дума написах Mr. Green)  Peace
Спираме да се обясняваме на който и да е за архива  Peace Точка  Peace
Не сме длъжни да се обясняваме, след като Саси го даде на нас  Peace
А който иска да си има и той архив, да си го поиска от Саси да му го даде  Peace
Тамън този архив ще го има в 2-3 теми, доказващо, че е сериал-легенда  Grinning Peace

Айде, отивам да се красотня пак  Laughing

Бел  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 702
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Еми ся аз предлагам да е в началото на темата или над колажите или под тях,или над надписа ФЕмир  forever ,сега Зизуно като искаш да си казваме мнението си го казах  Joy Joy Joy

# 703
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Аз съвсем се обърках Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

Та за тва заминава под анонса...ако не ви харесва ще сменя мястото. Peace

Бай дъ уей...мамата се е побъркала...сега правя крилотУ, и мамата приема квот си иска... Crazy Crazy Crazy Crazy

# 704
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 527
Имам едно конструктивно предложение (бреййй, па и каква купешка дума написах Mr. Green)  Peace
Спираме да се обясняваме на който и да е за архива  Peace Точка  Peace
Не сме длъжни да се обясняваме, след като Саси го даде на нас  Peace
А който иска да си има и той архив, да си го поиска от Саси да му го даде  Peace
Тамън този архив ще го има в 2-3 теми, доказващо, че е сериал-легенда  Grinning Peace


Айде, отивам да се красотня пак  Laughing

Ако искаш вярвай, но точно това ми мина през ума- всички го плюеха, а сега ще е посаден в 3 теми tooth Където и да се боднем да ровим ще го има Heart Eyes

пп Зиз, знаеш моето мнение- някъде по-нагоре на първата страница, както и доуточняването с по дребен шрифт, че това са архивираните теми от онлайн гледането Peace

Общи условия

Активация на акаунт