Отговори
# 705
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Чакайте ся ,кой бил пръв,кой бил втори ,ма пораснете бе деца,пораснете вече,сега голям им е проблем кой бил първи,пилето или кокошката  ooooh! ooooh! ooooh!
Чак пък вече ще взимали архива там ,а питам аз къде бяхте вие с многото философстване кой какви права имал,когато всички от нашата тема скочихме да защитаваме ,вашите спомени и вашите емоции ,къде бяхте ,къде,защото ако си зачитахте много през какво сте минали и изживели ,щяхте да сте единни и да не позволявате темата да се превърне в това,което е в момента  Naughty
Peace Grinning

# 706
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Аз съвсем се обърках Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

Та за тва заминава под анонса...ако не ви харесва ще сменя мястото. Peace

Бай дъ уей...мамата се е побъркала...сега правя крилотУ, и мамата приема квот си иска... Crazy Crazy Crazy Crazy

Успех с крилцето  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 707
  • Мнения: 21 201
Тууу, да му се не види, минах на Опера и сега съм тип-топ.
Погледнах отново първа страница и смятам, че където е в момента линка е добре, а и Габи е права. Това е нашата тема и ние решаваме какво да се случва в нея начело с нашата авторка.
Ирче, права си. Много пъти съм се замисляла и стигнах до извода, че ние самите допуснахме упадъка й.
Лично аз посещавах темата за АФК дори и в месеците с ниска посещаемост(даже доскоро бях последната от старите съфорумки пишещи там), не спирах да се надявам, че със започване на новия проект на Чаатай отново, ще се съберем, но уви.
Нямам нищо напротив по-късноприсъединилите се, защото и аз в даден момент съм била новоприсъединила се, но всички стари съфорумки се разпиляха поради различни пичини. Rolling Eyes Честно казано, не очаквах, че това, ще се случи. Постепенно започнах да се адаптирвам към новите обстоятелства, но след последния женски панаир относно продължението на темата в основното й заглавие и предходните събития по повод Сера усетих, че в мен нещо си отиде безвъзвратно. Брех каква жена е била Серка Mr. Green пък аз не знаех.
Моето място е тук, в тази тема, където никой не казва на никого какво и за кого да пише.

# 708
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Успях!!! newsm44 newsm44 newsm44  Успях!!! newsm68 newsm68 newsm68

Йени крилотууу


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=770557.new#new


Екип: Нарцисчева 2в1


Чичеци... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 709
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Нов Бу  Mr. Green

# 710
  • Мнения: 21 201
Това е лудия Тан от ПО като нашия Халилудко и щом го показват в психото, значи сигурно, ще го върнат отново в серила. Mr. Green





От предстоящия епизод.



# 711
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Яманчо,събира боклука  Mr. Green

# 712
  • Мнения: 21 201
Нали го раздава и градинар освен служител във фирмата на Ендер.


# 713
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Наде,аз не съм го гледала много отдавна и хич вече не знам какъв е ,нали във фитнеса почистваше там  Thinking

# 714
  • Мнения: 5 138
И боклука да събира и градината да плеви пак си е чоооок татлъ ашкъмчо  Heart Eyes

# 715
# 716
  • Мнения: 30 820
И боклука да събира и градината да плеви пак си е чоооок татлъ ашкъмчо  Heart Eyes


На последните снимки е убав Laughing

# 717
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Само лелчето влезе да погледне архива в новото крило... smile3512

# 718
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Тая един път да ми хареса как е облечена,палтото де,то не знам под него с кво е  Crossing Arms
Ренку,вярно бе ,ама тоя в градината оборка прави ,че и дъждобрана,не го спира дъжда  Joy Joy Joy Joy

# 719
  • Мнения: 11 820
Зизуно,изгледа ли ориджинълти аз почвам ,че имма да джинганастря Илайджа  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт