Отговори
# 720
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизуно,изгледа ли ориджинълти аз почвам ,че имма да джинганастря Илайджа  Whistling
Сега го почвам и аз. Laughing Laughing Laughing

# 721
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Зизуно,гледаме си изпишем тая тема за това  Peace

# 722
  • Мнения: 21 201
Само лелчето влезе да погледне архива в новото крило... smile3512
Да Зизунче леля и архива е на видно място. Laughing
Ох бе Ренууу, правел се на Ферка. Joy
Ирче, той е работяга наш Яманчо-работи, плеви, коси, готви, пее, свири, романтик е. Mr. Green

# 723
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Само лелчето влезе да погледне архива в новото крило... smile3512
Да Зизунче леля и архива е на видно място. Laughing
Ох бе Ренууу, правел се на Ферка. Joy
Ирче, той е работяга наш Яманчо-работи, плеви, коси, готви, пее, свири, романтик е. Mr. Green

Да де и в най-правилното време, гат вали, се прави на градинар, направо както го пише в дебелите градинарски книги  Naughty Mr. Green

# 724
  • Мнения: 21 201
Ирче, той беше във фитнеса ама една кака, даже мязаше на лелка му хвърли око, той я отсвири и тя го раздаваше на прелъстена, и изоставена абла, Laughing Mr. Green и го уволниха.

# 725
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ирче, той беше във фитнеса ама една кака, даже мязаше на лелка му хвърли око, той я отсвири и тя го раздаваше на прелъстена, и изоставена абла, Laughing Mr. Green и го уволниха.

А той нали верен, ни съ даде  Mr. Green

# 726
  • Мнения: 21 201
Ани, на 26 страница на КСШ са качили първи епизод за теглене от датата.

Габи, даааа, не се дава на каки......в сериала. Joy

# 727
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ирче, той беше във фитнеса ама една кака, даже мязаше на лелка му хвърли око, той я отсвири и тя го раздаваше на прелъстена, и изоставена абла, Laughing Mr. Green и го уволниха.

А той нали верен, ни съ даде  Mr. Green

Ауууууу ,като се сетя на кой толко верен и получавам спазми от смях  hahaha hahaha hahaha

# 728
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ани, на 26 страница на КСШ са качили първи епизод за теглене от датата.

Габи, даааа, не се дава на каки......в сериала. Joy
Mr. Green smile3521

# 729
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ирче, той беше във фитнеса ама една кака, даже мязаше на лелка му хвърли око, той я отсвири и тя го раздаваше на прелъстена, и изоставена абла, Laughing Mr. Green и го уволниха.

А той нали верен, ни съ даде  Mr. Green

Ауууууу ,като се сетя на кой толко верен и получавам спазми от смях  hahaha hahaha hahaha

Ти пак добре, на смях, а Мима получава други спазми  Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 730
# 731
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ирче, той беше във фитнеса ама една кака, даже мязаше на лелка му хвърли око, той я отсвири и тя го раздаваше на прелъстена, и изоставена абла, Laughing Mr. Green и го уволниха.

А той нали верен, ни съ даде  Mr. Green

Ауууууу ,като се сетя на кой толко верен и получавам спазми от смях  hahaha hahaha hahaha

Ти пак добре, на смях, а Мима получава други спазми  Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ами като бърза с приборите ще получава ,виж аз като  не се нареждам,нямам никакви ядове  Joy Joy Joy

# 732
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
ooooh! ooooh! ooooh!
Сладурката,като децата от 2-ри клас ,ма тя им е ,като бабка,а на блузата и пише целуни ме ,ма то човек ,като иска ща целуне и без да си слагаш такива блузки  Mr. Green

# 733
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Колко народ се е събрал за последно сбогом на детенцето   Rolling Eyes


# 734
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
ooooh! ooooh! ooooh!
Сладурката,като децата от 2-ри клас ,ма тя им е ,като бабка,а на блузата и пише целуни ме ,ма то човек ,като иска ща целуне и без да си слагаш такива блузки  Mr. Green

Ма тя може да иска да я целунат, дет й е надписа  Mr. Green Joy Joy Joy Туй вече не е за 2-ри клас  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт