Звездни компромати- 203 част

  • 68 673
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 331
Нашата всеобща "любимка" Гентиана Халити сигурно е попаднала в задръстване и се е поизнервило момичето, понеже във Фейсбук е публикувала следното:
"Не може цяла България да дойде в София и да кара кола!То не е акордеон,да го разтегнем!!!"
И като коментар по-надолу: "Има и други градове за живеене,има и метро:)"

Как може провинциалистите, питам аз, да ходят в София, че и кола да си позволяват да карат на всичкото отгоре! Ми да си хванат метрото!!! #2gunfire

# 676
  • София
  • Мнения: 23 128
Като й е тясно на Гениталия в София, има и по-големи градове, с още по-големи задръствания. Да си хваща парцалите и да отлита, тъкмо ще ни направи услуга.

# 677
# 678
  • Мнения: 19

Този трябва да е някакъв олимпийски шампион. Много медали, много нещо.... Grinning

# 679
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
А как ли ще изглежда на примерно 47г?  Mr. Green
сега е на 27 Shocked

то и на пластиките има лимит
Peace

Точно за това на мен Венета ми харесва  Peace добре си изглежда за годините , не ме кефи единствено стила и на обличане . Сравнение с новите диви Венетка е екстра  Grinning

Физиономоиите на гостите от партито и не са криви и гротестки като по други подобни партита Wink

Ок си ми изгледат и тя и събитието за РД
 на Горещо.

Последна редакция: пт, 21 мар 2014, 13:56 от Desss

# 680
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Цицестото и джукесто същество било "Червената Златка"  Flutter
Miss Bad Girl  Laughing
На скоро търсих изображения на животното златка, което е защитено и е в Червената книга на България, а познайте какво изображение ми предостави гуглето... hahaha hahaha hahaha Срам ме е да кажа, но бяха едни други "златки" със скромни дрешки.....при това всякакви цветове Laughing


Маги Желязкова

Само на мен ли ми прилича на маймуна в лице Rolling Eyes

# 681
# 682
# 683
  • София
  • Мнения: 23 128
Мъжката част от семейството на колко години е? Прилича ми на тинейджър.  Laughing

Предупреждавайте, бре хора. Въпреки че имената сами по себе си са предупреждение.

# 684
  • Мнения: 459
Тонка, Иван Тишев е на 20 години, а Надя на 24 или 25.

# 685
  • Мнения: 31 387
Не е бременна Венета, просто остарява като всички нас, а и обедите и вечерите постоянни в сушито на Кемпински няма начин да не окажат влияние на когото и да било. На живо изглежда много добре обаче, не мога да кажа ори че е закръглена/ не е и слаба, нормална жена е/, като махнем просташките букли и селските дрешки. Тя напоследък ги поразкара и се носи по-нормално. Тишо и сина им обаче са удоволствие за общуване и детски игри. И са винаги облечени страхотно и се държат много добре и двамата.

# 686
  • София
  • Мнения: 23 128
Тонка, Иван Тишев е на 20 години, а Надя на 24 или 25.
fiore, благодаря.   bouquet Младичък си е момъкът.

# 687
# 688
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


От тази поредица  ooooh!

Скрит текст:


 Crazy

# 689
  • Мнения: X

Маги Желязкова

Само на мен ли ми прилича на маймуна в лице Rolling Eyes

Не само на теб, отдавна си й казвам маймуната.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт