Звездни компромати- 203 част

  • 68 653
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 6 621
Аз и казвам "орангутан",ама то същото. Grinning

Много младо момче е взела Надя.По-малко и от моето. Mr. Green

# 691
  • София
  • Мнения: 1 340
Не е по темата, но денси, убедена съм, че си много готина и като външност и като човек   bouquet

# 692
  • Мнения: 5 012
Не е по темата, но денси, убедена съм, че си много готина и като външност и като човек   bouquet
И правилно си убедена  Grinning Денси и много готин човек!

# 693
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз и казвам "орангутан",ама то същото. Grinning


Така де , както казват някои - екзотична красота  Sunglasses

# 694
  • Мнения: 31 358
Не е по темата, но денси, убедена съм, че си много готина и като външност и като човек   bouquet
И правилно си убедена  Grinning Денси и много готин човек!
Ооо благодаря ви, засрамвате ме. Blush Grinning Hug  bouquet Готина, готина и аз глиган, само че не в анцуг, ама може и да се облека де. Whistling

Любима Кара Делевин.

Маги ми е маймунка малка и на мен, ама има наистина екзотична красота.

# 695
  • Мнения: 5 012
Ох искам цвят коса като на Кара  Heart Eyes

Денси, не използвай такива груби думи  Naughty

# 696
# 697
  • Мнения: 31 358
О Зейнеб прочете тук мнения, че е грозна и веднага изтича при вампирския лифтинг, да се подмлади и разхубави. Grinning Не и се получило обаче. Peace

# 698
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 401
Джена се уляла с деколтето ooooh!
Какъв е тоя груб вид на Джена? Tired То, на жена не прилича, зорлем се правят на зверици ooooh!
То, орлови нокти, то чернилка по очите, то цици и заднци на вънка.....жалко, явно са на принципа на Мечо Пух, ама не им се получава Stop

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Джена се уляла с деколтето ooooh!
Какъв е тоя груб вид на Джена? Tired То, на жена не прилича, зорлем се правят на зверици ooooh!
То, орлови нокти, то чернилка по очите, то цици и заднци на вънка.....жалко, явно са на принципа на Мечо Пух, ама не им се получава Stop

Така и не разбраха, че колкото повече пластични операции и грим имат, толкова по-дърти изглеждат.
Айде това с дълбоките деколтета го разбирам - те го играят нещо като касички, където им пъхат левчета разни пияни, потни селяци.

# 700
  • Мнения: 2 453
Зейнеб е просто ужасяваща. За мен винаги е била грозновата, но сега прилича на травестит.

# 701
  • Sofia
  • Мнения: 26 567
....а като започнат да я залъгват,че е мнооого красива  ooooh!

# 702
  • Мнения: 8 549
О Зейнеб прочете тук мнения, че е грозна и веднага изтича при вампирския лифтинг, да се подмлади и разхубави. Grinning Не и се получило обаче. Peace
Какъв е този лифтинг?

# 703
# 704

Общи условия

Активация на акаунт