Mистерия около изчезването на малайзийският боинг от 7 март 2014.

  • 85 441
  • 1 112
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 811
А защо работят телефоните, не биха ли изключили при потъване? Дано стане някакво чудо и да се окаже, че са живи и здрави някъде. Аз четох, че тези иранците най-вероятно са наркопласьори, а не терористи, но не знам защо е такава теорията. При тероризъм ми се струва, че някой би поел отговорност...

# 61
  • Мнения: 2 811
Ред_Хот, дано, макар, че то там не са ли мюсулмани, може да не пият. помогнете ми да си изтрия темата дубликат, моля ви !!!

Не ме разбра  Laughing
Имаше предвид, че пият безалкохолни коктейли ли?

# 62
# 63
  • Мнения: 79
Ред_Хот, дано, макар, че то там не са ли мюсулмани, може да не пият. помогнете ми да си изтрия темата дубликат, моля ви !!!

Не ме разбра  Laughing
Имаше предвид, че пият безалкохолни коктейли ли?

А бе, няма значение какво пият, въпросът е, че може да са на някоя планета отвлечени  Mr. Green

# 64
  • Майна Сити
  • Мнения: 956
Добре де, това не е Бермудския триъгълник, където каквото мине през него, го отписват директно и без да си направят труда да го търсят даже. Аз изчезването си го обяснявам по друг начин - луд пасажер, който е отвлича самолета, кара пилота да лети много ниско, така че радарите да не го засичат. Вече дали е приземен някъде е отделен въпрос, но ако този лудия има малко понятие от това, което прави, ще гледа да изключи проследяващите устройства и бум - самолет-мистерия  Grinning

Оххх, май много филми гледам...  Laughing

# 65
  • Мнения: 2 811
skandity, а колко самолета са изчезнали в бермудския триъгълник? Аз знам за два, и то отдавна. Може да става дума за няколко такива региона на планетата, или това, което причинява този ефект, да се мести. Може някакви природни влияния, магнитни или де да знам и аз,  да заглушават сигнали...
Теорията за военни също не е изключена, според мен. Ако самолетът е отвлечен примерно и някой е успял да докладва, може просто да са го изпарили, за да осуетят терористичната атака и сега да си мълчат, за да не се знае, че разполагат с подобна техника.

# 66
  • Мнения: X
Добре де, дали е толкова невъзможно по някакъв начин да се заглушат устройствата, които изпращат информация към радарите  Thinking
Мисля, че е невъзможно.
От земята, подвижна антена изпраща насочен лъч радиовълни,
който достигайки до обекта се отразява и се връща към радара.
Радиолокатор.
Скрит текст:
Има самолети, които не могат да бъдат засичани. /Стелт/

"Грешка" при военните е според мен случая.
Някое ново оръжие.

# 67
  • Мнения: 5 710
аз пак да питам в сериозна медия ( ббс, снн и от сорта) пише ли го това за телефоните?

и ми се струва важно да имаме някакво ч-во за реалност и да разграничим това което сме гледали по филмите от тази трагедия. ако седна да спекулирам с теми като електромагнетизма на Земята, паралелни вселени и тн току виж измисля продължение на Лост.

# 68
  • Мнения: 1
Добре де, ако са ги отвлекли терористи, как така ще оставят телефоните включени?
Аз на часа бих ги изхвърлила/счупила/натрошила, всичко, за да не може никой да достигне до мен. А те си продължават да звънят... Много е странно и налудничаво  Пълно creepy, бррр.
Да беше Бермудският триъгълник да си каже човек "айде, то там така става", ама то..  Tired
Версията за извънземни ми се струва нелепа, но аз и без това не си вярвам в тях.
То друго какво остана?
Точно заради такива истории ме е страх да пътувам със самолет.

# 69
  • Мнения: 2 811
http://www.usatoday.com/story/news/world/2014/03/11/malaysia-air … l-phones/6285325/
tuk go chetoh az za telefonite.  Не знам, за мен е трудно да се състави реалистична хипотеза в случая, въпреки, че и аз съм фен на Occam's razor.

Колко пъти са изчезвали самолети безследно? Все пак доста се разбиват на такава височина, не е безпрецедентно...
И аз ненавиждам летенето със самолет. Много се дразня когато някой започне да ми обяснява как било по-безопасно от пътуването с кола.

# 70
  • Мнения: 2 700
Просто го търсят на огромна площ. Ще открият отломки, рано или късно. Френският самолет в Атлантика го откриха след 2-3 дни, ако не ме лъже паметта.
Като кажат, че го търсят виетнамските и малайзийските военни, не казват за какъв брой кораби и самолети става дума. А мястото наистина е необятно. Говорим за живи хора, които се взират в морето все пак.
Транспондерите са спрели да предават на 35 000 ft, тогава го има засечен и на любителските сайтове, които наблюдават трафика. Къде го засякоха после, че е обърнал... Вече започват свободните съчинения. Дано открият останките бързо, за да могат близките да бъдат наясно. Пък другото са дъвки за медиите.

# 71
  • София
  • Мнения: 5 606
Добре де аз за телефоните не мога да разбера - ок, звънят, включени са, но никой не вдига. Ако е така, то самолетът е най-логично да е отвлечен. За съжаление според мен не това се е случило.

# 72
  • Мнения: X
може просто да са го изпарили, ....... и сега да си мълчат, за да не се знае, че разполагат с подобна техника.

Руско-китайски военен конфликт 1967 г., мистериозно изчезналата китайска армия
http://forum.stih4e.bg/index.php?topic=41373.0
http://www.airgroup2000.com/forum/viewtopic.php?t=37134

# 73
  • Мнения: 7 171
аз пак да питам в сериозна медия ( ббс, снн и от сорта) пише ли го това за телефоните?

и ми се струва важно да имаме някакво ч-во за реалност и да разграничим това което сме гледали по филмите от тази трагедия. ако седна да спекулирам с теми като електромагнетизма на Земята, паралелни вселени и тн току виж измисля продължение на Лост.

Показваха жена, китайка, която набираше номер и съответно телефонът звънеше. Не обърнах внимание по кой канал я даваха, но беше сериозна медия.

# 74
  • Мнения: 79
А бе то, цял свят знае, че го търсят. И да е някъде, все някой ще го види и ще докладва. Нали хора живеят там.

Общи условия

Активация на акаунт