Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 14

  • 78 401
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 117
Нови снимки на Тини.



Малък Руджеро. Сладурче. Heart Eyes

# 721
  • Мнения: 302
Малък Руджеро. Сладурче. Heart Eyes

Леле мале! Той е смеска между братовчед ми и брат ми  Shocked

# 722
  • Мнения: 302
Днес Лодовика има рожден ден!  Party dance nbirthday newsm59  ura  bigdance2  Party Time Tada newsm38 тази наша красавица вече е на 24 години!

# 723
  • Мнения: 286
Сладурана! Честит и рожден ден! Пожелавам и да продължава да ни радва с ролята си на Фран и дано сценаристите махнат такива като Ана нагли,но без тях не може,да направи нови песни,да е здрава и щастлива!Happy Birthday, Lodovica!  Peace Heart Eyes Много е сладка като малка и Руджеро също!

# 724
  • Мнения: 94
Вчера имах парти по случай Рождения ми ден!!! smile3503 Вижте един от подаръците:

# 725
  • Мнения: 82
Дамиян ще се казва Алехандро.

Катрин Гроус (нещо такова) ще играе Сафира,гувернантка. [СЛУХ]


Тини.





Тина Бермео ще бъде новия герой. Саго обаче пиша,че тя ще играе Присила.

# 726
  • Мнения: 1 117
Честит рожден ден на Лодовика.  nbirthday Пожелавам й да бъде жива и здрава, да бъде много обичана и да постигне много- както в кариерата си, така и в личен план.  Heart Eyes И разбира се да продължава да ни радва с ролята на талантливата, лъчезарна и добра приятелка- Франческа.


Вчера имах парти по случай Рождения ми ден!!! smile3503 Вижте един от подаръците:

Снимката не излиза. Качи я в този сайт и след това копирай линка- http://picbg.net/login.php.

Нови снимки на Тини:

# 727
  • Мнения: 9
Честит Рожден Ден на Лодовика! Да е все така лъчезарна и усмихната и да продължава да развива таланта си!

# 728
  • Мнения: 302
Вчера имах парти по случай Рождения ми ден!!! smile3503 Вижте един от подаръците:


Не излиза

# 729
# 730
  • София
  • Мнения: 524
Честит Рожден ден на Лодо.  Heart Eyes Heart Eyes

Героинята и да бъде все така добра приятелка.  Heart Eyes

-||- да бъде все така забавна.  Heart Eyes

-||- да продължава да е все така прекрасна.  Heart Eyes

# 731
# 732
  • Мнения: 93
Честит Рожден Ден на Лодовика!  nbirthday Бъди жива и здрава, все тъй усмихната и забавна и само успехи занапред... Sunglasses


Ето и едно пожелание за рождения й ден, не съм го измислял аз... Joy

Когато времето неусетно си лети,
ти сещай се за хубавите дни!
Бъди красива И прекрасна ти,
живей в охолство, радост И мечти.
Но не забравяй ние сме с теб.
Желаем ти любов, радост И късмет!!!

# 733
  • Мнения: 0
Честит рожден ден на Лодовика newsm59 nbirthday.И да продължава да ни радва с участието си във Виолета Simple Smile

# 734
  • Мнения: 66
Честит Рожден Ден на Лодовика! Нека бъде жива и здрава, много щастлива и усмихната, както винаги! Simple Smile



 

Общи условия

Активация на акаунт