МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 15

  • 51 332
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 196
Не всичко това може да ти го даде наблюдаващия гинеколог,само едно от времената , кървене или на съсирване  не помня не се поемаше от  касата иначе всичко друга  да.

# 61
  • Мнения: 84


Тези неща заплащат ли се? Колко ще ни струва това?
[/quote]

Всяко едно от тези неща може да се направи и с талон по Здравна каса. Необходимо е наблюдаващия лекар да пусне направления. И в МЦ "Св. София" и в МЦ "Дева Мария" могат да се извършват след предварително записване. Просто когато се обадите поискайте да ви ги подредят часовете в съответния ред.

# 62
  • Мнения: 40
Сърдечно благодаря за изчерпателните отговори!   bouquet

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 94
Здравейте- надявам се да ме приемете в темата. Живот и здраве септември месец и на мен ми предстои раждане и всичко което коментирате ме интересува. Водя си консултацията при д-р Недялков и за сега всичко е нормално. Доста неща неща ми се изясняват когато ви чета, но винаги има какво ново да научи човек.
Честити бебенца на всички и лека бременност и раждане на останалите   bouquet

# 64
  • Мнения: 1 423
Хайде и аз да се включа в темата.
На ЖК се водя при др. Татарова, даже си взех карта за интензивна женска консултация.
Може ли някой да сподели КОГА е момента да се свържа с личната ми акушерка? Получих смс с нейни координати преди месец.Моят термин е 20 август, сега съм в 5 месец  Simple Smile.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 631
Хайде и аз да се включа в темата.
На ЖК се водя при др. Татарова, даже си взех карта за интензивна женска консултация.
Може ли някой да сподели КОГА е момента да се свържа с личната ми акушерка? Получих смс с нейни координати преди месец.Моят термин е 20 август, сега съм в 5 месец  Simple Smile.
И аз съм при Татарова но съм октомври 11.10, и преди 2 мин ми звъннаха да ми кажат акушерката Ченешева е моята а ти? Питах по принцип кога да се свържа с нея чак за раждане ли нещо и ми казаха че мога по всяко едно време може да звъня ако ме тревожи нещо

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 94
На мен още не са ми се обадили още за лична акушерка а съм в 14 г.с. newsm78 Като ида на консултация ще питам

# 67
  • Мнения: 135
Аз вчера получих смс за лична акушерка .а сьм зaписана на ЖК от февруари .В монента и аз сьм
14 г.с.

# 68
  • Мнения: 28
Момичета дайте някакъв съвет, хемоглобина ми е нисък. От два месеца пия желязо, хапвам повечко цитрусови плодове, не съм си спирала фолиевата к-на, но от 101 успях да го вдигна до 104, което пак е ниско. Ако имате изпитани методи да повишаване на хемоглобина ще съм благодарна ако ги споделите.

# 69
  • Мнения: 244
Аз през цялата бременност пиех Малтофер по 2 на ден. От 100 в 4 месец го вдигнах на 111 в 9 месец. Предстой ми секцйо и когато ходих на консултация с анестезиолог ми каза, че над 100 вече е добре, не е в норма, но не е страшно, така че пий си хапченцата хемоглобина ще се вдигне. Wink

# 70
  • Мнения: 140
Хайде и аз да се включа в темата.
На ЖК се водя при др. Татарова, даже си взех карта за интензивна женска консултация.
Може ли някой да сподели КОГА е момента да се свържа с личната ми акушерка? Получих смс с нейни координати преди месец.Моят термин е 20 август, сега съм в 5 месец  Simple Smile.

Можеш да търсиш личната акушерка, когато имаш проблем и нужда от съвет или консултация, поне аз така правех. Тази услуга на болницата е много хубава, защото личната акушерка е в голяма помощ на бъдещите мами.  Hug

# 71
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен, мен ме следи д-р Минчев, до сега съм ходила веднъж, но ми направи много добро впечатление, имайки предвид неприятния опит с агресивни гинеколози, който имах известно време в София. Сега съм в 10 г.с. и уж трябва да раждам октомври Simple Smile
Разгледах миналата седмица отделението в болницата, стаите за родилки и самото родилно - изглежда супер приятно и много чисто и подредено. Даже днес ми пратиха смс с телефон и име на акушерката ми - Вангелова. Като имам контакт с нея за пръв път ще споделя Simple Smile
Темата е супер полезна.
Много здраве на всички девойки Simple Smile

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 242
Здравейте, нека и аз да се запиша сред бъдещите майчета, избрали "Дева Мария" за голямото събитие, което при мен ще се състои в края на август (в 17 г.с. съм) Simple Smile Честно казано първоначално много се чудих коя болница в Бургас да избера и реших да ги пообиколя... е, фактът, че съм в тази тема показва коя болница е спечелила сърцето ми, хихи Simple Smile
Женската консултация я водя при Мирослав Минчев и съм страшно доволна. Досега не бях ходила при мъж гинеколог, а откакто познавам д-р Минчев се чудя как изобщо съм ходила при жени (или аз съм попадала все на темерути, или наистина здраво са претръпнали дамите в този бранш). Този човек ме накара да "счупя гипса" за 2 минути на първия преглед, в следващите 10 минути успя да ми спечели доверието (а това никак не е лесно по принцип), а сега вече направо главата си залагам за него, хаха Simple Smile Най-интересното е, че по същия начин подейства и на мъжа ми  Heart Eyes

За двата месеца, в които ходя при Минчев, две бременни приятелки смениха своите гинеколози с него, смятайте как ми личи колко съм ентусиазирана и впечатлена от него.  Уф, май прекалявам с дългото писане аз, радвам се, че ще бременеем заедно и ще споделяме впечатления Simple Smile)))

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 631
Здравейте и от мен, мен ме следи д-р Минчев, до сега съм ходила веднъж, но ми направи много добро впечатление, имайки предвид неприятния опит с агресивни гинеколози, който имах известно време в София. Сега съм в 10 г.с. и уж трябва да раждам октомври Simple Smile
Разгледах миналата седмица отделението в болницата, стаите за родилки и самото родилно - изглежда супер приятно и много чисто и подредено. Даже днес ми пратиха смс с телефон и име на акушерката ми - Вангелова. Като имам контакт с нея за пръв път ще споделя Simple Smile
Темата е супер полезна.
Много здраве на всички девойки Simple Smile
Здравей и аз съм за октомври, при Татарова съм . Това е темата за октомврийките http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=770141.0 , но от Б-с няма много, така че ще се радвам да си комуникираме и после може да разхождаме заедно бебчетата хаха
Лека бременност

# 74
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен, мен ме следи д-р Минчев, до сега съм ходила веднъж, но ми направи много добро впечатление, имайки предвид неприятния опит с агресивни гинеколози, който имах известно време в София. Сега съм в 10 г.с. и уж трябва да раждам октомври Simple Smile
Разгледах миналата седмица отделението в болницата, стаите за родилки и самото родилно - изглежда супер приятно и много чисто и подредено. Даже днес ми пратиха смс с телефон и име на акушерката ми - Вангелова. Като имам контакт с нея за пръв път ще споделя Simple Smile
Темата е супер полезна.
Много здраве на всички девойки Simple Smile
Здравей и аз съм за октомври, при Татарова съм . Това е темата за октомврийките http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=770141.0 , но от Б-с няма много, така че ще се радвам да си комуникираме и после може да разхождаме заедно бебчетата хаха
Лека бременност

Супер Simple Smile Даже гледам, че сме с един термин - 11.10, само дето аз си мисля, че ще съм след 20-ти чак Simple Smile Но нищо де, ще гледам и в другата тема Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт