С трепет чакаме я пролетта ... тук е вече Септемврийки, стягайте децата за игра!

  • 64 617
  • 731
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 478
Добър вечер!
Паца,много неприятна случка с триколката,то как няма да се счупи,нали са ни "хубави" улиците,и желязно да е,няма да издържи.
Какво викаш ,Калинкее,артиса работата,лошо...а иначе оправихте ли се,малката как е?
Тета,ама много се е променила и пораснала адашката,пу,пу,красавица,и каката е много готина Hug
А за мойта Убавица,мерси за комплиментите,кипра си е тя,ама пръст в тези неща има Лъки-Роси Коева,тя не пише май вече тук,от нея поръчах на Маги много фибички и аксесоари за коса,имаме си за всеки тоалет,а и тя си свикна да и ги слагам,ама няма как иначе,бретона и е до устата,трябва си нещо Rolling Eyes
Рошли,прекрасни са малките съкровища Hug
Силви,за запек има едно сиропче,Фрутилакс,пробвай ако решиш.

И накрая и аз да се оплача,днес на обяд ми се обадиха от градината,баткото повръщал,взех го,ама е с пълна програма,и разстройство и повръщане,каза мед.сестра че имало чревен вирус,утре ще го водя на лекар.Та като се замисля,неможе да ни е скучно,все нещо трябва да има,да подържаме фармацията Mr. Green

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Е Ън пак ли?Няма такава гадост.Не помня друга година с толкова много вирусни инфекции,те нямат свършване.Павел да се оправя бързо и дано да опазиш Маги здрава.А иначе и на мен ми направи впечатление цвета на фибата,че е като на грейката.Да му мислиш след някоя друга година с тоалетите на хубавата кукла.

# 107
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Лина,много лошо.Аз също,ако ми предложат искам да се отърва за малко от малкия звяр и ще приема да ходя на работа.Да идва септември,че той на ясла,а аз да търся работа,че вече едвам го трая.Станал е непоносим.Само мрънка,тръшка се и иска да е по неговата.
Паца,за мен триколките са пълен боклук и няма да взимам.Ще си караме с количката докато може,а ако не иска ще ходи.
И да се оплача днеска как се ядосах.Излизаме с Дени с количката и мъкна и колата за бутане.Той обаче не е отрази въобще нея,а си хареса една друга и рев,а детенцето не е дава.Аз се мъчих да го накарам да вземе неговата,ама не и не.Накрая го натиках в количката с 300 зора и го прибрах.Вече няма да мъкна и нея,защото явно чуждото е по-интересно.

# 108
  • Бургас
  • Мнения: 7 308
Ами Ън,Цвети още се сополиви от време на време. Задника и върви към подобрение Simple Smile
Иначе е огън.Целият комплекс я познава,знае и името.Смятай колко пъти съм и го казала. Качва се сама по пързалките и се пуска без грам страх,в резултат на което цялата е посинена. Днес, например, залитна и се удари на стълбите на пързалката.Разплака се,гушнах я да я успокоявам,тя напъва да слиза.Пускам я ,тя търчи да се катери на стълбите пак и продължава да си реве,че се е ударила. ooooh!
Освен това се заглежда по големите батковци. Само с тях си играе на площадката.Пускам и "Пеят скачат.." на Бон-бон и там последният куплет се изпълнява от едно момценце.Ей ,като почне да пее,нашата мома като почва да се смее ,да пляска. Чудо! Комшийчето е на година и два месеца и я преследва да я гушка,обаче тя е непреклонна.Бяга,че и му се кара. Един път така му вика на нейния си език,че друго дете се разплака  ooooh!
Абе не ни е скучно! Пък и с такива родители,какво дете да ни се падне? Същото куку като нас  Joy

# 109
  • Мнения: 294
Здравейте и от мен отново  Heart Eyes не че ви липсвам много де  Mr. Green

Лелеееееее, Танева прекрасно рисува баткото, голям талант има ..... браво на него  Hug

Ън бързо да оздравява баткото и в понеделник на градина  Simple Smile

раса гадно е това с триколката, заведи малката да и баят против уплаха, а Инфлуцида го давай 3 пъти по 1 на ден
Аз триколка също няма да взимам, не виждам смисъл от нея, само измислят глупости да си дават хората парите .

Данаека те всички деца сега са в такъв период, все се сърдят, искат всичко и се тръшкат . Не се сърди на детето, така порастват  Simple Smile Ела да видиш Антоан - атракция е на парка  Mr. Green пада по земята, търкаля се , блъска си главата, а сега пък се е научил и ходи и да бие децата , абе опасна работа е  Mr. Green

Рошли в събота почивам, ако искаш ще ти звънна и ще дойда до вашия парк, Тони си се вози без проблем в количката, пък и да разнообрази малко обстановката  Simple Smile

# 110
  • Мнения: 224
Данаека , когато малкият стане на 2 годинки, ще бъде нетърпим. Тогава какво ще правиш, не знам. Трябва по-споокойно да гледаш на нещата, че ще полудееш  много скоро

# 111
  • Мнения: 201
Добро утро!
Верно Паца, я кажи каква е триколката???
Нубче - това за разните неща и даването на парите, от твоята уста излезнало ме разсмя....ама и Тонката като е на ясли, съвсем няма къде да го ползвате.
Данаека - май при теб няма ден, в който Дени да не ти вдигне нервите и да не те ядоса. /а аз си мислех, че съм зле/ Ако е така, най-здравословно и за теб и за Дени е да си търсиш по рано работа, а него да го пратиш на ясли. По-добре ще ви е и на двамата.

# 112
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Добро утро!
Зори,права си,че няма ден в който да не ме ядоса Дени.И аз искам да си търся работа по-рано и да гу пусна на ясли,ама ММ не иска и да чуе.За него още бил малък.
Стаси,права си.Аз отсега съм изперкала и само крещя и за най-малкото нещо.Незнам защо,ама съм много нервна и само крещя.
Леле,сега ме е задърпал за анцунга и иска да ме съблече по гащи.Да се смееш ли,да плачеш ли незнам.
Иначе сега чистих и той с мен,че и след мен пак.Сега ще Ви кача снимка да го видите как чисти само на мама чистофайника.

# 113
  • Мнения: 201
"Добър вечер!
Поколоко,аз затова се скарах с ММ,ама на него не му пука.Тази вечер се прави на сърдит и не обръща никакво внимание на детето,ама то си е за него.
Силви,и аз се опитах да му кажа,че няма да стане преди Септември,ама според него детето вече се оправя и било време да си търся работа,а то на ясла.Е,няма да стане по неговата,ако ще и да ме остави.Ние брак нямаме,така че,ако иска си взимам детето и се махам,а и после да не мисли,че ще му давам детето да го вижда,много се лъже.
Фейт,как сте?Оздравяхте ли вече?"

Данаека това са твои думи.
Но както и да е. Всички не сме еднакви. Децата ни също са различни. Но аз лично на твое място, ако толкова много се ядосвам през деня, до сега да съм тръгнала на работа.

# 114
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Зори,наистина тогава беше така,ама сега не иска и да чуе.Май нещо взе да свири от бой,ама днеска пък за сега е доброто дете.Дала съм му прахосмукачката и да прави каквото иска,че ми писна да се ядосвам все аз за нещо с него.

# 115
  • Мнения: 478
Добро утро,нощта беше спокойна.

Данаека,това е най-хубавото време,когато сме си вкъщи,с децата по майчинство,после като тръгнем на работа и ни завърти на 360 градуса,ще се чудим как да смогваме,хем работа,хем децата,хем домашните задължения,питай работещите дали им остава време за нещо...Имам една приятелка,все казваше-Един път да тръгна на работа,че не ми се седи вкъщи вече.Сега обаче друга песен пее,като е болно някое от децата и тя си е вкъщи,или излезе да седи по парковете,казва-Ауу,колко е хубаво така по цял ден айляк...Тия нерви с детето са излишни,а и като го хване бебешкия пубертет около 2-рата година,тогава пак ще си говорим,затова е приказката-малки деца-малки ядове,големи деца-големи ядове...

Аз чакам Маги да дремне 1 час сега и отиваме за кухнята,времето е чудесно,ще се наслаждавам с кеф на разходката Grinning Лек ден на всички!

# 116
  • Бургас
  • Мнения: 7 308
Данаека,вие с твоя мъж правите ли секс? Много помага на нервната система и на двамата. Даже и свекървата не е толкова черна  Mr. Green

# 117
  • Мнения: 2 802
Танева, баткото рисува просто невероятно, определено има талант и трябва да се развива в тази посока  Hug
Колкото до свещичките какво да кажа, в случая се е напъвал, но и без тях ще е същото. Поне предполагам, че малко или много имат слабително действие и все пак помагат. Аз не съм прибягвала до тях, но и не искам. Гадно ми е да слагам такова нещо в дупето на малкия  Crazy за това още като бебе давах Дуфалак и ако се наложи пак бих прибегнала до него Whistling

Паца ... има такива каръшки дни, ще минат  Hug

Тета, я покажи каква е тази разпределителна къщичка, че ми стана интересно  Crazy Цял час си е доста време, та веднага я взимам  Mr. Green

ееее Лина, погледни го от добрата страна ... ще дойдеш в Пловдив и ще идем на кръчма  Mr. Green
Този път обаче никакви болни и никой да не си тръгва болен, щото последното ходене ми излезе през г...ааа  Crazy

Ън ... как е днес баткото  Hug

Данаека,вие с твоя мъж правите ли секс? Много помага на нервната система и на двамата. Даже и свекървата не е толкова черна  Mr. Green

 Joy шемет  Mr. Green

Забравих да кажа, че ММ от сряда е в болничен и за това рядко влизам да ви видя, че само хайманосваме  Mr. Green ама от понеделник съм пак на линия  Heart Eyes
Иначе малкия е добре, пу,пу,пу ... дивее, щурее и има енергия за цял китайски народ  Crazy

# 118
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Хаха,Лина,май си права.След секс с ММ наистина никой не ми е крив.Май скоро не сме правили и затова всички са ми криви.
Танева,много са хубави рисунките на баткото.
Ън,и на детето явно му писва да е по цял ден с мен и вечер само да види баща си се залепя за него.
Днеска това не е моето дете.Сутринта откара сигурно час със прахосмукачката,после си игра кротко навънка,не дърпа играчките на децата и взе,че ме остави да си изпия кафето на спокойствие,но да не се хваля много,че не се знае до довечера има време.

# 119
  • Мнения: 47
Тета, Вие на Сандански ли остана да ходите на почивка, или решихте на друго място?

На мен много добре ми се отразява майчинството и ми харесва да обикалям по цял ден навън с Маги. Тя вече си ми е компания и си изкарваме супер навън. Естествено има моменти, когато ме ядосва - но бързо ми минава и се разсейваме с нещо друго. По-рано не обичах да излизам сама и все си търсех някоя приятелка - но те все си имат работа, или ги мързи. Чудя им се какво правят по цял ден вкъщи с детето като ги мързи да излизат, аз ще пощурея сигурно  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт