мамо,искам мусака....... и още

  • 2 235
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 510
по повод темата за спорта и децата ни реших да пусна тази тема,дано ви е интересно Grinning


за Корея не спира да говори Simple SmileПо принцип от 6 годишен ходи по лагери и доста пътува с деца ,но този път е много впечатлен.
От 4 години се е запалил по сноуборда,картотекиран е във федерацията и освен него са избрали и още две дечица от Чепеларе за този лагер,който изцяло е финансиран от корейците....

lavender и аз чакам снимки,дано ги преточите утре Wink
Имам приятелка корейка,преподавател в СУ,българист,преводач,води и неделното училище на корейската диаспора у нас,много е яка,освен това обожава зимните спортове и кара със синовете си(скиори са),може да преведе на твоя бордист благодарствено писмо до организаторите,пиши на лични,ако имате нужда Sunglasses

Моята хубавица,която е на 6г, е запалена и по кънките, и по ските ... и иска да ходи само на ски училище,дори въздиша,що нямало спортни такива.А пък апетитът й така се изостря след тия спортни занимания,че направо примирам от кеф , newsm64 и козирувам на спортистката.Не се шашкай за пафкането,около мен има една бойна тайфа и брат ми е в нея,направиха асоциацията по екстремни ски преди 8 години,не са марихуанчовци.Синът ти сигурно е влизал тук: http://befsa.com  , http://bas-bg.com/
 Sign ExclamationИма какво да се прочете,особено в темата за лавините   и особено след тая на Палашица от миналата година и днешната на Витоша : http://befsa.com/?  q=taxonomy/page/or/4 Sign Exclamation

Аз също се страхувам от травми и малката е винаги с каска и протектори,но за гърба няма,не се намират толкова малки у нас,а е много важно ooooh!

Ще искам рецептата за мусаката,пусни я в кулинарния форум newsm53

# 16
  • sofia
  • Мнения: 7 477


http://www.bgalbum.com/thumbnails.php?album=lastup&cat=11957&page=1

хайде ,гледайте

Последна редакция: нд, 19 фев 2006, 23:25 от lavender

# 17
  • sofia
  • Мнения: 7 477
с всички сайтове е наясно Wink
горкият е толкова изморен ,че ходи като призрак Sad

иначе на снимките той е най-големият от децата-Филип.Понеже сложих  имена на файловете ,да знаете.

хубави снимки е направил  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 248
Айде и аз да се отчета! Party

Снимките са много хубави! Роси, синът ти бил много хубав, бре! Flutter

Много е хубаво това, че го насърчавате, още по-хубаво е че него си го влече! А относно училището...и на мен майка ми все ми повтаря, че ученето е на първо място, но реално погледнато вече не е точно така! Според мен най-добре е човек да се развива в посоката, която го удовлетворява и го кара да се чувства пълноценен! Освен това, мисля, че учителите гледат друго яче на децата заети със спорт...........
Синът на най-добрата приятелка на майка ми, е тенисист - вчера стана на 15 години, а преди по-малко от месец стана Шампион на България при 16 годишните! И въпреки това няма проблеми с училището...само, дето сега мислят да го прехвърлят на самостоятелно обучение, защото му предстоят много пътувания!
Тази заетост на децата им дава мнооого - както самата ти казваш език учат, пътуват много, учат се да са самостоятелни (най-хубавото според мен) и т.н., и  т.н. Но пък им взема най-хубавите години, най-безгрижните и най-лудите! Crazy
Тъй че всичко си има своите положителни, и своите отрицателни следствия! Peace Важното е да не съжалява за нищо, а да върви напред с гордо вдигната глава и да се гордее с това, което е постигнал! Grinning

Мразя да изпадам в такива словоохотливи състояния! Twisted Evil

Съвсем се отплеснах! Close Close Close

Браво на Филип...да продължава в същия дух!


само ме е страх,че повечето бордисти пушат трева Close и дано нашето има повечко мозък Praynig

той от сега е казал,че и брат си ще качи на борд LaughingНо няма дъски за току що проходили.Много се смяхме в магазина,беше решил Сашко още тази зича да го качи,ама то детето още ни ходеше CrazyГолям майтап Laughing

Мисля, че пушенето на трева не зависи толкова от това, което се тренира...а по-скоро от средата в която се движи! Peace

А Сашко, не го мъчете детето, от толкова рано! Praynig Още са му кашкавалени крачетата, освен на шейна не го пускам на друго...а, може и на найлон! Laughing Laughing

# 19
  • Мнения: 3 248
Марч, а твойта сладуранка бие всички рекорди! То пък бива и бива надарено дете, ама чак пък толкова! Още помня как ми четеше на базара...и как разсъждаваше! Беше толкова наясно със себе си, че чак се замислих за мене си! Laughing Laughing Laughing

Нямам търпение да я видя във вторник! Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 5 140
Много са хубави снимките и добре са си изкарали децата. Hug

# 21
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Весе,той изпадаше на моменти дето само вика-дай,дай..........и все нещо иска.А в бележника-трагедия.И понеже все за сноуборда искаше нещо мъжа ми му обясни,че така не става и трябва до се потруди.
Постъпихме малко комерсиално,но нямахме избор.Не се качи два уикенда на Витоша миналия сезон,обяснихме му ,че спорта не е никак евтин и ако иска като порасне да продължава със сноуборда ,да има екипа който той си харесва трябва да си сяда на гъза и учи.Защото ако иска да има като порасне голям и стане самостоятелен разни неща за удоволствие трябва да може да си ги купува .Такъв е живота и трябва да е подготвен,факт.

Сашко  Laughingаз хич не го закачам Crazy,батко му дава зор Wink

# 22
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Много са хубави снимките и добре са си изкарали децата. Hug

да,не спирам да ги гледам и да им се радвам.
аз качих най-хубавите,иначе са доста ,но предимн масовки  Crazy

# 23
  • Мнения: 510
Марч, а твойта сладуранка бие всички рекорди! То пък бива и бива надарено дете, ама чак пък толкова! Още помня как ми четеше на базара...и как разсъждаваше! Беше толкова наясно със себе си, че чак се замислих за мене си! Laughing Laughing Laughing

Нямам търпение да я видя във вторник! Heart Eyes
Да,добро е детето,както казва майка ми:`на мързеливите родители са им оправни децата` Wink Ще я видиш  във вторник и ще си побеседвате  Simple Smile

lavender ,`пътечките`,рейловете,6 седалковия лифт,пистите с изкуствен сняг,ама най-вече БГ отборът са фантастични,сутринта ще ги покажа на щерката Wink . И екипите м-м-м,добър подарък са им направили.Момиченцето от България е скиорче ,познах ли newsm78

# 24
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Марч,и тримата са бордисти Wink

# 25
  • Мнения: 14 133
Браво на момчето!!!   bouquetДа влезе в големия спорт!!!

# 26
  • Мнения: 430
Страхотно ти е момчето, Роси!
 newsm74
Да ти е жив и здрав Hands Clap

Вярно е, че и бележникът е много важен, ама нали знаеш, че накъдето те тегли сърцето, натам ти е обърнат и акъла  Stuck Out Tongue Winking Eye Пък и нали виждаш, че състезанието в чужбина е по-добър стимул да се научи един английски, отколкото мърморенето на родители и скучните уроци в клас и на курсове Mr. Green  Не се знае дали с борда няма да започне да печели по повече от съвсем ранна възраст, че да ви сложи и двамата с мъжа ти в джоба си newsm81

Още веднъж, да ти е жив и здрав и още много спортни радости да ти носи
 bg

Много ме зарадва с този пост! Все такива да ги пускаш Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 39 770
Роси браво на Филип Simple Smile Много успехи му пожелавам Simple Smile

# 28
  • Мнения: 510
Марч,и тримата са бордисти Wink
Като научиш още информация за състезанието,за други отбори от Източна Европа(ако е имало),ако има и клипчета-пускай Wink А ,и питай за дисциплините,в които са участвали,имаше рейлове по трасето newsm78,сигурно е било атрактивно Party
Март са състезанията на моята щерка-те са все съботни/ неделни,но по ски,може да се засечем горе,някъде беше писала,че се качвате от време - на време.

# 29
  • Мнения: 863
Роси, страхотни са  снимките, много се радвам ,че Филип е изкарал добре и е доволен!Да ти е жив и здрав и много да те радва! Hug

Общи условия

Активация на акаунт