Секси и красиви и с къса коса - 3

  • 27 823
  • 133
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
Инфантилна, супер си  Heart Eyes
Аз пък напоследък имам някакъв пърхот с люспи по главата и изобщо не знам с какво да го боря. То не бяха шампоани по 40 лв., то не бяха бабини илачи..ако някоя е преборила това чудо, ще се радвам да сподели  Hug освен, ако не е на нервна почва и трябва да зарежа всичко и да стана принцеса  Joy Joy

# 106
  • Мнения: 4 120
 Аз никога не съм имала, но съм чувала похвали за шампоан и то български, фирмата дето правят синия крем Здраве, не е скъп.

# 107
  • Мнения: 551
Инфантилна, уау на първата снимка си богиня  #Crazy И към ден днешен си красива жена, но лицето ти крещи "Отрежи тази коса и върни свежото момичето от преди" Heart Eyes
Ето един от етапите на скъсяване
Скрит текст:
Сега е в пъти по къса Simple Smile)))

Последна редакция: пт, 11 ное 2016, 05:37 от Africana

# 108
  • Мнения: 551
Инфантилна, супер си  Heart Eyes
Аз пък напоследък имам някакъв пърхот с люспи по главата и изобщо не знам с какво да го боря. То не бяха шампоани по 40 лв., то не бяха бабини илачи..ако някоя е преборила това чудо, ще се радвам да сподели  Hug освен, ако не е на нервна почва и трябва да зарежа всичко и да стана принцеса  Joy Joy

Бюти, с риск да се изкажа не подготвена, моя съвет е да отидеш на дерматолог. Има много видове дерматити и там ще ти обяснят най-адекватно за твоя проблем. Доста пъти е безобидно, но е адски досадно Tired Иначе се сещам за катранен сапун, но той изсушава и в твоя случай може и да навреди.

# 109
  • Мнения: X
Инфантилна, от евтините съм ползвала на Евтерпа един лосион и имаше лек ефект.
Африкана, ползвала съм катренен сапун, не помага  Crazy да, аз говорих с личната да ми даде направление и ще ида, че наистина са много упорити  Confused
Благодаря ви  Hug

# 110
  • Мнения: 4 120
 Аз за този говорех
Скрит текст:

# 111
  • Мнения: X
Даа, и тези съм ползвала  Confused Всичките шампоани ги оставям на мъжа ми и ако ми се оплаче от пърхот направо не знам  Joy

# 112
  • Мнения: 341
Аз за този говорех
Скрит текст:
От същата серия, само че с хинин използвам аз и съм доволна.

# 113
  • Мнения: 111
Хайде да посъбудим темата - давайте препоръки за добър фризьор за в София за пикси, а не типично мъжкото оформление, които повечето практикуват!

# 114
  • Мнения: 160
Здравейте бих искала идей за къса коса прическа оформяне стил на жена над 40

# 115
  • Мнения: 15 356
Около 30те съм,но от 5 г съм с къса коса,от до кръста я направих на каре късо,после още по-късо,сега пак е на каре.Родих се с къса коса,страшно подмладява,ако е добре подстригана ,като се изкъпеш само леко с обла четка оформяш и е готова.
Виж на Виктория Бекъм прическите,тя е царицата на късата коса,харесай нещо и го обсъди с фризьора.
Ако имаш много дълга коса,не я похабявай,аз моята я дарих.

# 116
  • Мнения: 29 334
Много харесвам прическа "каре", но не е за всяка коса. Моята е тънка и чуплива. Иначе си е супер. Консултирай се с фризьор какво ще подхожда на лицето и косата ти. Peace

# 117
  • Мнения: 15 356
Много харесвам прическа "каре", но не е за всяка коса. Моята е тънка и чуплива. Иначе си е супер. Консултирай се с фризьор какво ще подхожда на лицето и косата ти. Peace
Не е за всяка коса,да.Сестрата на мъжът ми е къдрава,ама едри масури ,много добре й седеше,сега се подстрига като Пинк,още повече й отива.
Карето стои добре на по-тежки коси.За по-тънките има вариант с етажи,ама плавно направени.
Моето отзад е като калпаче,подвито ама моята коса е права.

# 118
  • Мнения: 160
Момичета косата ми е доста под кръста и гъста а не съм първа младост викам да я оставя още малко че скъся ли я така ще остане искам да не е много късо но да се ядва

# 119
  • Мнения: 15 356
Ако си решила да режеш 25 см и повече,да не ставам банална но,дари я.Онкоболните жени имат нужда,често нямат възможност за перука.Аз отрязах 60 см от раз,резултата беше уау.
Пробвай с нещо не много драстично,после може още да отрежеш.

Общи условия

Активация на акаунт