Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 53 тема

  • 71 510
  • 731
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 10 633
Мнението ти относно четките на zoeva не ме развълнува. Впечатли ме само начинът на изказване. Като модератор би трябвало да знаеш, че подобни не особено тактични, иронични и многозначителни изказвания могат да предизвикат негодувание и конфликти.. изказването е твое, значи участваш  Peace

Нищо, де. Нечие там мнение.. да забравим  Joy
Участвам в темата не в позицията си на модератор. Ако разрешиш Wink.
Че ник нейма ми стои в графа модератор все още е техническа грешка. От седмици съм в "пенсия". По собствено желание и усмотрение съм подала самоотвод. Wink Приет е. Simple Smile

Приемам коментара ти. И. ..да. Няма да променя начина си на коментиране. И мнението ми ще отразява моето лично виждане. Винаги е било всъщност това. Wink
Аз не обидих никого с него, но ти беше нападателна и показа отношение към мен.
Аз показах отношение към четки. Това е разликата. Peace
И да. Това не се забравя.

# 286
  • Мнения: 83
Вчера си правих някакви експерименти с лицето, но снимките никак не се получиха.
Ще се престраша да пусна половин лице, за малко  Laughing
Ще съм ви много благодарна да ми кажете дали ружът ми е на мястото си!

Скрит текст:

Последна редакция: чт, 27 мар 2014, 08:14 от Le Solеil*

# 287
  • София
  • Мнения: 1 892
Ще съм ви много благодарна да ми кажете дали ружът ми е на мястото си!
Много хармонично и фино!

# 288
  • Австрия
  • Мнения: 2 551
Веднъж и аз да сваря снимка преди да е махната  Laughing И от половината обаче се вижда лице на една хубава жена! - защо все ги махате снимките? Le Solеil, според мен ружът може и малко по-нагоре да се постави, с посока лекичко към носа  Peace Може и да греша  Blush Дано и другите се включат (навреме  Wink), тъй като ми е интересно какво мислят (отскоро слагам руж)..

пп. ха... сега видях.. колко си приличаш с аватара!  Crazy

Последна редакция: ср, 26 мар 2014, 17:41 от DimS.

# 289
  • Мнения: 3 675
Oх, какво предизвиках с тези четки!  newsm77
Защо приемате нещата толкова лично? Нормално е един продукт да се хареса на един, а на друг да не се хареса. Аз например много харесвам четките и сенките на МАС, но ако кажете, че на вас не ви харесват, то няма да ви се обидя, а аз ще продължа да си ги ползвам и да ги препоръчвам   Simple Smile

# 290
  • Мнения: 0
На мен лично ми е мн кофти когато се получи подобна ситуация, чак се чувствам неудобно докато чета.. Толкова ми е хубава тази тема и ми внася страхотно настроение.. Моля ви да няма повече заяждания Praynig
Иначе искам да попитам какво според вас да избера - NARS Albatros или MaryLouManizer?  bouquet

# 291
  • Мнения: 4 428
Ще съм ви много благодарна да ми кажете дали ружът ми е на мястото си!
Много хармонично и фино!

+1  Peace Много ми харесва, точно както е  Flutter

# 292
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Спрях да правя експерименти с четките си. Знам, че Маковите ми пасват и не се заблуждавам да купувам други марки.
Както стана с Ита на Нарс за скулптуриране. Взех си тази на Мак и ми е перфектна и за кремообразни и за прахообразни продукти. Ита си я ползвам, а и цената и не беше кой знае какво, но съм спряла с експериментите.  Peace

Единсвеното нещо от този тип на различна марка, което ме блазни е ръкавицата за почистване на четки на Сигма.  Mr. Green

# 293
  • Мнения: 4 428
То си е и до човек - аз супер много обичам да експериментирам  Crazy Все искам нещо ново да пробвам и сравнявам  Grinning

# 294
  • Мнения: 3 675
И аз искам да пробвам и сравнявам, но нямам пари за такива покупки и сравнения  Rolling Eyes
Четките на MAC на мен ми харесват, но техните четки не са чак толкова много, а и ми е направило впечатление, че блогърки се гримират както с четки на МАС, така и с четки на Sigma и със сигурност това не е случайно. На мен в момента ми се иска да си купя блендираща четка, но да е по-малка от 217 и си представях, че 224 е точно такава, каквато на мен ми се иска да имам, а то се оказа не точно така. Четката 224 със сигурност е хубава, но не е моята четка и ще продължа да търся. Ще погледна и четките на Inglot, но ми се иска да е в България, че тука продуктите на Inglot са на двойна цена  Money Laughing

# 295
  • Плевен
  • Мнения: 348
B&C, имаш ли 222 на MAC? Тя е подобна на 224, като форма, но по-тънка.
http://www.temptalia.com/mac-222-tapered-blending-brush-photos-review

# 296
  • Мнения: 3 675
B&C, имаш ли 222 на MAC? Тя е подобна на 224, като форма, но по-тънка.
http://www.temptalia.com/mac-222-tapered-blending-brush-photos-review

Нямам я, но и в магазина на МАС я нямат 

# 297
  • София
  • Мнения: 1 648
222 не се продава от години.

# 298
  • Мнения: 960
Епона-най-най-най хубавата очна линия си направила  Heart Eyes Ле солейл-прекрасна си,много нежна   bouquet

# 299
  • Мнения: 3 378
Сдобих се с копие на 222 от Buyincoins. Качеството й е чудесно. Сравнявайки я с оригиналната ми MAC 217, 222 е с няколко милиметра по-дълга и малко по-тясна. Като усещане върху кожата/ръката - мекота-жилавост, са абсолютно идентични.
Лично на мен 222 ми е по-удобна за сгъвката на окото, именно заради това, че е по-тясна и дълга. Но всъщност използвам и двете успоредно.

А 224 - отново копие от същия сайт - ми стана най-най-любимата четка. Съществено по-голяма в сравнение с другите две, но пък блендира уникално добре.

Въобще копията на MAC, които имам от там, са с толкова добро качество, че съвсем честно си признавам, че не бих купила оригиналните четки, при положение, че имам на разположение тези.

Общи условия

Активация на акаунт