Последното лошо впечатление тук

  • 7 992
  • 155
  •   1
Отговори
# 120
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аватарките сами по себе си са ситуация. Там драмата е постоянно- ако не е в едната тема, то ще е в другата, в третата, или в размени на ЛС. В крайна сметка не е особено интересно Laughing.

# 121
  • Мнения: 1 400
....
Но! Искрено искам дебело да подчертая, че това е единственият форум,  в който всеки новак не е добре дошъл и трябва да бъде моментално изяден от ССФ. И за новакът никаква надежда поне малко да стане ССФ. Ни-как-ва! Или дори да се поотърка до нея. Да стане най - добрата майка, домакиня и пр. Дори да се научи да бродира малки цветенца на спалното бельо за да отбележи кое е откъм главата.

И това го казвам съвсем отговорно, защото пиша още в два форума.


Абсолютно вярно е това. В най- добрия случай новаците ако не изядени, постовете  им  биват подминавани от великите ССФ. Ясната цел е този човек да се откаже да пише сам.

# 122
  • Мнения: 308
Аватарките сами по себе си са ситуация. Там драмата е постоянно- ако не е в едната тема, то ще е в другата, в третата, или в размени на ЛС. В крайна сметка не е особено интересно Laughing.
Давай други идеи -за по-интересно! baby_neutral

# 123
  • Мнения: 4 892
miloto73, ама то не е интересно, не разбра ли?

# 124
  • Мнения: 2 052
И всички се концетрирахме на никове, а май щеше да е по-лесно-на действия, тенденция някаква във форума, самия форум и т. н.

Кои всички, Стейси Грей? Simple Smile
Началният ти пост се състои от осем реда, в които споменаваш четири имена.

Скрит текст:
Нямам впечатления от теб преди тази тема. Непоисканият ми съвет е - ако си в дупка, спри да копаеш.   Peace

# 125
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Нино, кой те погъделичка днес? Дали съм аз, без да съм разбрала Laughing?

# 126
  • Мнения: 4 892
Не ти разбрах въпросът, Джой.  Rolling Eyes

# 127
  • Мнения: 725
Смешно ми е как се джафкате и натоварвате за глупости. "Еди коя си пък ме обиди, сега ще направя тема да кажа всички да знаят колко е злобна и нечестна."

Живейте си живота и не се тормозете за пререкания във виртуала. В крайна сметка в спора се ражда истината, но ако с някого спор няма как да се получи, защото не приема други мнение - зарежете спора. Никак не е трудно.

# 128
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не ти разбрах въпросът, Джой.  Rolling Eyes
Изглежда ми, че те дразнят изявите ми тук. Честно казано, не разбирам защо, след като си чинно си отговорих на питането в първи пост. Директно, без "ама там една, дето няма да и кажа името, ми дръпна плитката".

# 129
  • Мнения: 4 892
Това на тебе как ти изглежда е едно, а аз какво казвам е друго.

# 130
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Според моите виждания, пък, в аватарните изключително рядко се прекрачва границата на добрия тон и то при положение, че сме толкова много на брой и с различни вкусове и предпочитания.
Номерът да се избегне конфликт е да си замълчиш. Ама е трудно...  Grinning

# 131
  • Мнения: 4 892
Номерът да се избегне конфликт е да си замълчиш. Ама е трудно...  Grinning

Трудно е, да. Ама не е невъзможно. Ръчкат, ръчкат па ще спрат. Иначе на финала крив излиза тоя дето може и да е прав, даже.  Laughing

# 132
  • Варна
  • Мнения: 6 365
И всички се концетрирахме на никове, а май щеше да е по-лесно-на действия, тенденция някаква във форума, самия форум и т. н.

Кои всички, Стейси Грей? Simple Smile
Началният ти пост се състои от осем реда, в които споменаваш четири имена.

Скрит текст:
Нямам впечатления от теб преди тази тема. Непоисканият ми съвет е - ако си в дупка, спри да копаеш.   Peace
Така де, разбрах. В първия си постинг просто трябваше да напиша: лошо впечатление ми правят потребителите, които със зъби, нокти и обиди притесняват тези, които искат да кажат нещо друго.

Не съм в дупка.

И всички съвети приех!  bouquet

# 133
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тази тема за котките явно е много раздорна.
Помня преди пак се беше пръкнала тема заради тях.
Някаква там потребителка се връцнала, че нямало да пише повече, понеже и аз забравих защо и драмата беше налице, но и последвалата тема тук в Клюкарника също.
Сега ще потърся темата.

# 134
  • в рока
  • Мнения: 1 119
 Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт