Последното лошо впечатление тук

  • 7 955
  • 155
  •   1
Отговори
# 15
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Сега ще ми се смеете, но на мен лошо впечатление ми правят въпроси за нещо, което ги има посочено само страница по-назад в темата Blush. В някои случаи, когато се повтарят многократно от един и същ потребител, съм склонна и да избухна.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 6 315
На мен лошо впечатление ми направи именно авторката. И не заради пуснатата конкретно  тема, а че впоследствие разбрах, че това й е практика и то за елементарни неща.
Shocked
 Ако искаш уточни каква е тази моя практика и кои са тези елементарни неща, може би ще си взема поука за по-натам. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 4 199
Знаех си, че така ще се разтълкува, конкретизирах за коя авторка става дума. Мир!  bouquet

# 18
  • Мнения: 4 892
Това "тук" малко ме озадачава. Най-вероятно няма да ги порицая поименно, някои дори няма да разберат, но последно време имаше материал, от който не би излязло нищо приятно за четене, освен ако на някого не му се чете лош роман.

Стейси, лошо впечатление правиш в собствената си тема. По-добре помоли да я заключат  hahaha

Добре, че не съм чела това, за което пише 10 с'.

# 19
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Понеже си говорим конкретно:
- лошо впечатление от около година ми прави темата за грим и постоянните скандали в нея.  При това в един от най-модерираните подфоруми. Точно заради тези скандали отдавна не пиша в нея.

- лошо впечатление ми направи темата за количките и поне половината списващи в нея

- изключително лошо впечатление ми направи потребителка (не помня точно коя) в украинската тема, която пожелаваше на руснаците война и бомби, да си получели накрая заслуженото- като че ли има човек на този свят, заслужаващ да изживее кошмара на войната

- лошо впечатление ми направи AQUA в една от вегетарианските теми с много човеконенавистническо отношение, скрито зад обич към животните (като цяло я харесвам и направо не вярвах какво чета Embarassed)

- лошо впечатление ми направи Елл в кучешката тема

- лошо впечатление ми направи всеобщото изтърване на нервите покрай промените във форума

- лошо впечатление ми направи подписа на потребителка, в който наричаше друга потребителка глупачка, директно

Хайде стига толкова, че стана прекалено Laughing

# 20
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Стейси, лошо впечатление правиш в собствената си тема. По-добре помоли да я заключат  hahaha

Ще изчакам някой да се изкаже против мен и тогава. bishop

Да не би да ми спадне прекалено репутацията! smile3560

Julia_21, такива работи се уточняват овреме, имай милост!  Crazy

# 21
  • Мнения: 4 892
Както казах на една дама наскоро, ние хората освен достойнство, си имаме и виртуално такова, вече  Grinning  Не е лошо човек да си прави по някоя равносметка, за да може да си запази "чистичко". Затова аз започнах да трупам впечатления. Да знае човек все пак като общува къде и колко може да се овапца.
Когата се понатрупат впечатления, безвъзвратно трябва да се изхвърлят, заедно с впечатлителя. От съзнанието.

Стейси, стига още  Laughing Инаф из инаф, хахах.

# 22
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мацки, не сте прави- Стейси е душичка. Само още не се е научила да си крие раздразненията и да хапе завоалирано. Не е ли готино, че още има и такива хора Party?

# 23
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Добре, че не съм чела това, за което пише 10 с'.



СакЪн , недей  Wink

Чудна си е темата.

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Толкова ми е приятно в последно време тук, че направо не мога да се сетя за нещо или някой, които да са ме подразнили или да съм останала с лошо впечатление.
Аз затова и толкова подробно се отпуснах в темата на Джой, което рядко ми се случва по принцип като откровения.
Аз ли не влизам в горещите теми, мястото ли се е поизчистило, не знам.
Сега ще си изсмуча нещо, че да не е съвсем без нищо. В темата за оплаквания ми прави впечатление една потребителка Кари Брадшоу(правилно ли се пише така), която е вечно, по няколко пъти на ден в много лошо здравословно състояние, все ѝ е лошо, кръвно, нерви и още сто неща. Аз ако бях с нейните проблеми, нямаше да се оплаквам, а щях да действам. Може и да греша, но това наистина ме впечатли в последно време.

# 25
  • Мнения: 4 841
Последното ми лошо впечатление е в темата за едно момиче, ... Много са жестоки хората, много.  ... Стана ми мъчно за тази жена.


А защо вместо да се възмущавате от възмутените, не ѝ помогнете? Умни и способни жени сте, и двете, може пък да съумеете да се превърнете в Ангел-спасител за бедната жена и да ѝ помогнете да промени живота си.
Неподплатено с дела, прави лошо впечатление.

# 26
  • Мнения: 4 500
Аз пиша в малко теми, но чета доста форума. И тъкмо си мислех, че я няма моята фаворитка-потребителка, тя пък взе, че се появи  Mr. Green

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз пиша в малко теми, но чета доста форума. И тъкмо си мислех, че я няма моята фаворитка-потребителка, тя пък взе, че се появи  Mr. Green
И тя е?

# 28
  • Мнения: 12 985
Дразни ме логореята на Мамасита, но не винаги, понякога , ако съумея да изчета няколко страници с нейни постове, намирам и бирсечета сред плявата. Лизет не обичах да я чета. Чуствам"близки" хората, с които по една или друга тема имаме допирни точки. Е, с нея нямах такива.

# 29
  • Мнения: 12 664
Е,не. Свикнах с теми Колко злоба има в този форум, ама чак директно Молядругарко, той ме наплю...

Общи условия

Активация на акаунт