"Селски" номера и пинизи

  • 5 105 733
  • 49 908
  •   1
Отговори
# 46 365
  • Мнения: 47 982
ЛаВката е това място, ЛаФка е веригата на Пеевски

# 46 366
  • София
  • Мнения: 11 987
ЛаВката е това място, ЛаФка е веригата на Пеевски

Именно!

# 46 367
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Да, да, абсолютно права е змията, аз грешно съм го написала, наистина все едно ми е промит мозъка, чисто моя грешка.

Белла Донке, как по друг начин да обясня, че няма значение дали го е направила в лицето на бременна жена или не?


Много си по темата в случая с това ти изказване.

Merri_An, честно казано не и направих забележка, първо, че ми беше много рано, второ, че не исках да започвам деня си със скандали, просто се обърнах с гръб към нея.

# 46 368
  • Мнения: 9 475
Ама моля ти се, тук го натъртваш поне по 10 пъти, представям си какво им е на хората около теб! Ама изокай се хубаво,  то на село кога не минеш по мегданя всички да те видят и път да ти направят все едно никаква не си я свършила.

Между другото селски са жени, които единствената им гордост е в размножаването.

# 46 369
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Не го натъртвам, попадам в такива ситуации, споделям. Друг е въпроса как ти го виждаш. Сигурно очакваш да ти се извиня или...?

Да, много е селско да се гордееш с това, че си майка, о, ужас.
А какви са ми на мен постиженията в живота, ти едва ли някога ще разбереш, а и какво те засяга реално?


Аз спирам комуникация с теб по ред причини, една от които е, че дори ми е селско да водя този спор, нито му е тук мястото, нито нищо.
Бъди щастлива! bouquet

# 46 370
  • Мнения: 9 475
Със здраве! Ще се видим пак, когато обявиш поредния "селянин", който отново не се е съобразил с теб, а ти си БРЕМЕННА! Ако още някой в тоя форум не е разбрал...

# 46 371
  • Мнения: 2 681

Белла Донке, как по друг начин да обясня, че няма значение дали го е направила в лицето на бременна жена или не?


Вече си мечтая да родиш и да спреш постоянно да подчертаваш бременността  си.
Не си нито първата, нито последната носеща златното яйце. Нищо уникално е.
А и действието в поредната драма се развива на улицата. Няма да се отрови наследника от малко цигарен дим.

# 46 372
  • Мнения: 9 475
И после следва трансформацията в МАЙКА С КОЛИЧКА!

# 46 373
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788

Белла Донке, как по друг начин да обясня, че няма значение дали го е направила в лицето на бременна жена или не?


Вече си мечтая да родиш и да спреш постоянно да подчертаваш бременността  си.
Не си нито първата, нито последната носеща златното яйце. Нищо уникално е.
А и действието в поредната драма се развива на улицата. Няма да се отрови наследника от малко цигарен дим.



Както казах, не е нормално да си изкарваш дима в лицето на друг човек, независимо дали е бременна жена или не, наистина ли за вас това е нещо ок? Защото действието на дамата беше абсолютно демонстративно. Ако е нормално, то явно аз нещо не съм била наред докато пушех и пазех околните да не дишат дима ми.

Явно в мен е грешката, простете, ще знам за вбъдеще.  Peace

# 46 374
  • Мнения: 445
Е, колко демонстративно пък да е издишала дима? По-скоро ти се дразниш на всички, очаквайки да се държат както ти искаш, пък те не го правят.
Имам една наскоро родила позната, която смята, че целият свят трябва да се съобразява с нея и бебето и - със съня му, с времето за хранене, може би и слънцето скоро ще и е виновно за нещо. Излиза на разходка - ама те съседите много шумно минавали, много си форсирали колите като я видят, а така събуждали бебето, много искали да я поздравяват, пък тя не била искала. Отдалече размахва ръце да не се доближават до нея. Луда работа! Да не говорим, че бебето стои само и единствено вкъщи и евентуално на 20 м в радиус от къщата, за да не се стресира ...от хора Simple Smile

# 46 375
  • София
  • Мнения: 12 374
Да не говорим, че бебето стои само и единствено вкъщи и евентуално на 20 м в радиус от къщата, за да не се стресира ...от хора
Това бебе един ден ще порасне и ще тръгне на ДГ, училище, работа..ще е заобиколено от хора. И те няма да са много навити да съобразяват с неговите крехки нерви.

При някои родители любовта се трансформира в мания, в резултат на което отглеждат бъдещи истерични егоцентрици.

ПП. Harleen, постът ми не е към теб.

# 46 376
  • София
  • Мнения: 17 775
Е, не така де. И чз се дразня на хора, които натъртват бременността си, но на тия, които вървят с цигарата и ръкомахат или си я тръскат във вървящите зад тях- още повече.
В близкото ми обкръжение досега е имало двама ревностни пушачи и като знам как пушейки по 2 кутии на ден, гледат и се въртят да не засегнат някого, на другия тип, които си тръскат пепелта в дрехите ми, ми идва да им загася цигарката във физиономията.

# 46 377
  • Мнения: 9 475

The Catcher in the Rye, тя обяви всеки заобикалящ я индивид за селянин. То не бяха съседите, продавачката, минувачите, стринката, чинката... И всеки пост започва "аз не, че съм бременна, нали..." Е, айде, холан!

# 46 378
  • Мнения: 2 220
Ами селско е да вървиш и да пушиш, особено за жена е много грозно. Селско е да се пуши в асансьора, редовно в нашите е одимено. Сакън някой ще умре, ако не пуши 1 минута.

# 46 379
  • Мнения: 9 475
Забранено е пушенето в затворени помещения. Жената е пушила навън. Не може да се съобразява с всички бебеносителки в тоя град.

Общи условия

Активация на акаунт