Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 975
moiry, за голямо съжаление не успях да посетя събитието вчера. Четох в публикация в disabledsports.bg, че освен в Младост ще има занимания и на басейна баня Мадара. Мога ли да помоля за тел. за контакт с проф. Николова на лични?. Синът ми е на 4, 5 г. със сравнително лека форма на ДЦП. Имам голямо желание да го запиша, но Младост 4 ни е много далече.

# 16
  • Мнения: 52
moiry, за голямо съжаление не успях да посетя събитието вчера. Четох в публикация в disabledsports.bg, че освен в Младост ще има занимания и на басейна баня Мадара. Мога ли да помоля за тел. за контакт с проф. Николова на лични?. Синът ми е на 4, 5 г. със сравнително лека форма на ДЦП. Имам голямо желание да го запиша, но Младост 4 ни е много далече.

Здравейте,
Да мероприятието което се проведе беше на Мадара, защото това е басейна на НСА и там може да провеждаме подобни неща, в Младост 4 е на 131 училище.

Разликата между двата басейна е в дълбочината, в 131-во училище басейна в най- дълбоката си част е около 150см, което позволява до вашето дете или няколко дечица да има един студент или преподавател, който да следи, помага и дава напътствия.
На Мадара е невъзможно, защото имаме 25метров басейн в който в най - плитката част ако се опитам да стоя изправена съм под водата. Друга голяма разлика е че в 131-во училище при нашите занимания няма други дечица и ползваме всичките коридори, на Мадара се използват 1-2 коридора, в останалите се провеждат тренировки на плувци.

За да се посети Мадара трябва да може вече да се плува доста добре, то е нещо като последващо развитие след като се научат децата да плуват достатъчно добре и нямат нужда от човек около тях преминават на големия басейн където, получават наставления и контакт с някой на най - малко 25метра, което е 1 дължина от басейна.

Ще това го пиша в пост, за да отговаря и на всички други, за които би било интересно.
Ще ви изпратя и лично съобщение.

# 17
  • Мнения: 52
Вече има определени часове за посещение:

Всеки вторник и четвъртък от 16,30

в 131 СОУ „К.А. Тимирязев” в ж.к. Младост4.

# 18

Общи условия

Активация на акаунт