Козметика на Mixa

  • 53 616
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 335
Аз дотук съм ползвала тоалетното мляко и не ми харесва, не отстранява добре грима. С очния как да е, обаче ФДТ едвам го махам... Знам, че по принцип това не е продукт специално за тази цел, но това ми е най-удобния  и щадящ за кожата начин да махам грима.
Чудя се дали да дам шанс на двуфазния лосион, дето го хвалите.
Дай много е добър. Hug

# 16
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Изкушихте ме с този двуфазен дегримьор, нищо че още имам от мицеларната вода Laughing. Така и не мога да свикна с изключителната му мазнотия (досега не съм си купувала двуфазен дегримьор), но е факт, че почиства изключително добре.

# 17
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 220
Може ли някой да сподели отзиви за кремът за лице 30 +?

# 18
  • Мнения: 46 572
Купих си мицеларната вода, но нещо не ми харесва. Все едно е обикновена вода.
Тоалетното мляко ми харесва.
Обаче видях, че тези, които купуваме тук се правят в Чехия. Затова повече нищо няма да купя от нашия пазар, 100% съм убедена, че не е същото качество, а цените са като във Франция.

# 19
  • Мнения: 56
аз прекарах години в търсене на крем за лице и реших да пробвам този който е против зачервявания. Страшно ми хресва. Вече 3та опаковка привършвам. Сега вижда рекламират крем в бурканче и мисля да го пробвам тъй като не съм фенка на тубите....прекалено много крем остава неизползван. Като взема бурканчето ще сподлея опит.

# 20
  • Мнения: 18 014
аз прекарах години в търсене на крем за лице и реших да пробвам този който е против зачервявания. Страшно ми хресва. Вече 3та опаковка привършвам. Сега вижда рекламират крем в бурканче и мисля да го пробвам тъй като не съм фенка на тубите....прекалено много крем остава неизползван. Като взема бурканчето ще сподлея опит.

За зимата ли е този крем? Колд крем го водят  newsm78
 Колебая се между него и 30 +

# 21
  • Мнения: 7 698
Ползвам двуфазния  дегримьор за и съм доволна.

# 22
  • Мнения: 3 420
Аз също не харесвам мицеларната им вода  Crossing Arms

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 13 540
Все пак си мисля, че като ценови диапазон не са от най-евтините.
Ползвала съм мицеларната вода и хидратиращото мляко за тяло със синята капачка - доволна съм, другият плюс е, че са без парабени и алкохол, доколкото може да се вярва на описанието.

От по следващи покупки не съм доволна от мицеларната вода.

# 24
  • София
  • Мнения: 160
Все пак си мисля, че като ценови диапазон не са от най-евтините.
Ползвала съм мицеларната вода и хидратиращото мляко за тяло със синята капачка - доволна съм, другият плюс е, че са без парабени и алкохол, доколкото може да се вярва на описанието.

От по следващи покупки не съм доволна от мицеларната вода.

В тоалетното им мляко има парабени, аз затова спрях и да го ползвам.  Peace

# 25
  • Мнения: 11
Аз ползвам тези:

- Двуфазния лосион, от който съм много доволна. Преди него ползвах двуфазния на Лореал, който също ми харесваше (като мисля, че и двата бяха към 10лв), обаче си останах с този, тъй като е по-малко мазен. 

- Мицералната вода. Ама с нея нещо не се разбрахме - посмъртно не може да ми махне грима. Преди не съм ползвала миц. вода и ще съм благодарна, ако някой ме светне, дали мога да я ползвам по някакъв друг начин.

- Кремче за лице (8%): Имам много суха кожа и доста време не можех да си намеря подходящ крем. Най-голямият ми проблем е, че често тръгва да ми се бели кожата на сгъвката на носа, особено през зимата (от което идваха и проблеми с фдт и т.н.), което това кремче оправи. Praynig

- Кремче за ръце: - От него също съм доволна и добре ме спасява през зимата.

Като цяло им харесвам нещата, тъй като са едни от малкото, които се справят с доста сухата ми кожа и най-вероятно скоро ще пробвам и млякото за тяло.

# 26
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
запис търся си крем за лице

# 27
  • БГ
  • Мнения: 735
Привет, ползвам вече 5та опаковка от крема за лице който е против зачервявания с фон дьо тен.Много съм доволна, не слагам нищо отгоре, прикрива зачервяванията.Аз взимам по-тъмния. Peace
Ползвах и този за лице с арника, също ми харесва. Имам мицеларната вода, не мога да преценя добра ли е.
 Peace

# 28
  • Мнения: 702
Новата вода на Mixa е много хубава,аз имам варианта в синя опаковка за чувствителна кожа,има и червена,която е за суха кожа.Купих я от Елитис за 6.90 и ми маха грима много добре,не остава мазен слой,до сега ползвах на Гарниер,но и тази по нищо не и отстъпва.

# 29
  • Мнения: 202
За почистващото мляко мога да кажа, че изобщо не ми дразни очите, в сравнение с други марки. За очен грим е добро, но фон-дьо-тен-а не ми го почиства добре. Имам и мицеларната вода, но за нея не мога да преценя, тъй като не съм ползвала други, но сякаш малко ми идва мазна. Може би ще пробвам следващия път този двуфазен лосион, че доста го хвалите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт