Жената зодия Риби - 18

  • 62 302
  • 743
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 130
Никой не пише в темата...
И на вас ли ви е така гадно, както на мен?
Край няма тази отвратителна година!

П.п. Не смея да си помисля каква ли ще е следващата!

Включвам се и аз! (Риби асцендент Рак луна Стрелец)
Отвратителна година!!!!
В нищо не ми върви, само проблеми. Първоначално ми беше тъжно и ядосано.
Сега вече сякаш нищо не усещам, дори не ми се говори с никого за нищо.
Настъпва голямата депресия Frowning1 Laughing

# 601
  • Мнения: 2 348
Да, и от ден на ден става все по - лошо!
Какви ли грехове плащам?

# 602
  • Мнения: 1 491
Аз противно на очакванията ми след 3 г раздяла се чувствам много добре, дори леко. Не съм в депресия, дори обратното. Мисля, че животът е пред мен и най-доброто предстои. Решила съм да си търся обаче земна зодия за мъж, че с две водни е лошо. Вашите партньори какви са?

# 603
  • Мнения: 15 619
Козирог, ами за мен, вода и огън, са дървени до безобразие земните, особено ако преобладава и земното в картите им..
Депресията не ми харесва като състояние на духа. Имам си други любими и в тях витая -  замечтаност, планиране, много мислене и обмисляне, премисляне и анализиране до припадък, пускане на бесовете, екстаз, спокойствие,, лежерност, буря и подобни. Laughing

# 604
  • Мнения: 3 856
Арвен, това със зодията е много относително. Не се заблуждавай. Слънчевия знак е много малка част от цялата картина. Аз така едно време се бях навила, че искам приятел Телец. Е, предложи ми се такава възможност. Ами да ти кажа честно, оставих го на 3-ия месец. Добро и сеястно момче, но му отнемаше изключително много време да взима решения, трябваше да го чакам с години ако исках нещо сериозно. Еми отказах се.

# 605
  • Мнения: 1 491
А с какви партньори/мъже сте като зодии? 😀 защото рибешката душа е много ранима и нежна, не всеки може да съжителства с нея. Просто ми е любопитно с какви мъже като зодии се разбирате и се е стигнало до семейстяи с тях. И аз имах връзка 5 г. С телец. Не беше зле, не мога да се оплача.

# 606
  • Мнения: 3 856
Както казах слънчевия знак не винаги е от значение. Гледа се цялата карта и разположенията между планетите. За партньори се прави синастрия. Примерно “правилото” е, че с воден или земен знак би трябвало да си паснеш, но това може и въобще да не се окаже вярно. Може човека да е със слънце в огнен или въздушен знак и да се разбирате много по-добре. Затова се гледа цялата картина.

# 607
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 048
Аз съм с Близнак, бях убедена, че няма да се получи Joy

Живота, работата, децата ми, не ми позволяват да изпадна в депресия, ако/когато това започва да се случва ММ много бързо ме издърпва.

# 608
  • Мнения: 3 743
Arwen предимно водни зодии. Бившият Скорпион, ММ е рак. Земните и въздушните зодии ме отегчават без изключение, огнените по-стават.

# 609
  • Варна
  • Мнения: 899
При мен е Дева и двамата сме в луна Везни. Аз съм Риби с асц Скорпион. Той някак ме заземява, аз изобщо не мога да вземам решения и това доста го дразни на моменти - просто защото аз все искам той да реши. Това ни е единственият проблем, иначе се разбираме много добре. Рибите и Девата са на една ос и явно се допълваме някак.

# 610
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 142
Еййй, защо ви е толкова лоша годината??
На мен миналата ми беше кофти. Тази приемам по разумно и леко нещата. Осъзнавам, че за някои неща не си струва да си хабя нервите и че никой няма да ми благодари. И аз тъкмо си помислих, че най после открих Правилният, но приключихме и дори бих казала, че за в момента съм много добре. Действам ремонт вкъщи, чета книги.
Отделяте ли време за себе си? На море ходихте ли?

# 611
  • Мнения: 15 619
Не ми е лоша годината. Някак лежерна. Нищо не се случва, което ме издразва на моменти. Навикнала съм на по-високи обороти.

# 612
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
И аз съм уморена от скуката и еднообразието.

# 613
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 142
Отпуска излизахте ли? На море ходихте ли? Разходки, почивки някъде?

# 614
  • Мнения: 3 856
Аз в края на седмицата излизам отпуск. Не съм почивала нормално от месеци.
Как сте с настроението, мили мои? Аз в неделя имах ужасен ден, толкова ми беше депресивно и напрегнато, че накрая като почнах да плача, не можах да спра 1 час. Малко ми олекна след това, но ...
Утре е новолунието е в Лъв, на мен ми е в 12Д, така че не съм очарована.
Усещам обаче, че имам нужда да остана сама за известно време. Ей така за седмица, никой да не ме занимава, да си пия кафето на спокойствие, да чета книга, да съм сама със себе си и мислите си :/

Общи условия

Активация на акаунт