iHerb - Най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 53-та тема

  • 44 929
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 454
Извинявам се за невежеството ми, но какви са преференциите за ВИП клиент?
п
Herb Код
ри Първа поръчка: KQT289

# 31
  • Мнения: 19 007
dilyankataa - има допълнителни отстъпки, виж на предната страница в темата


Код за отстъпка при първа поръчка в iherb.com - SDB331

# 32
  • София
  • Мнения: 61
VIP намаления до края на м. МАРТ!  

5%  отстъпка при поръчка до 60$
10% отстъпка при поръчка 60$ или повече
12% отстъпка при поръчка  80$ или повече  - това е супер  Peace
14% отстъпка при поръчка 120$ или повече  
Ако поръчате продукти на стойност 200$ или повече,
за целия месец март, ще направите своя VIP статут постоянен


Денис,
Дай моля линк на iHerb за тези намаления.

 

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:      YUL919

# 33
  • видин
  • Мнения: 358
Еlan, шампоана Avalon-Organics-Biotin-B-Complex-Therapy   го ползваме вече 2 седмици. На мен ми харесва, но синът и мъжът ми получиха сърбежи по кожата на главата, доста неприятни. Ще го ползвам само аз, Балсамът от същата серия пристигна вчера, още не съм го ползвала.

# 34
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Здравейте,   bouquet

вместо запис, ще похваля този продукт за почистване на лице - аз съм с проблемна кожа, склонна към пъпки - хареса ми, не пресушава и почиства много добре, но мирише малко странно на дърво
http://www.iherb.com/Dr-Woods-Facial-Cleanser-Tea-Tree-8-fl-oz-236-ml/37904

имам и проблем с кожата на ръцете (подобно на екзема) и поръчах черния африкански сапун, дано помогне  Peace

# 35
  • Мнения: 6 346
Тази миризма на дърво си е точно на чаеното дърво - на мен ми се струва нещо средно между дърво и мухъл Laughing Благодаря за препоръката! Цената е много добра с оглед на количеството, а щом и не изсушава кожата, значи си заслужава.

(Между другото, бях си купила едни вълнени чорапи миналата зима, които се оказа, че са били държани в мухлясал чувал Rolling Eyes Махнах миризмата на мухъл, като ги накиснах с накапано във водата етерично масло от чаено дърво. После миришеха силно на чаено дърво, но то се измирисва постепенно, а миризмата на мухъл също си отива.)

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
След като останах очарована от серума  http://www.iherb.com/Madre-Labs-Astaxanthin-Serum-Cream-1-oz-28-g/55850
се замислих дали да не взема да приема и на капсули тази съставка http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best-Astaxanthin-60-Softgels/38363

Има ли тук някой приемал атаксин да каже видял ли е някакъв ефект от приема   bouquet

Пих точно този астаксантин миналата година. Като цяло това е антиоксидант, така че не знам какви точно видими промени може да се наблюдават.

Ми четох че кожата ставала много свежа даже порозовявала , то на атаскина се дължал розовия цвят на сьомгата  Laughing, а моята е една сивееща след зимата та се чудя  newsm78

В очакване съм на някоя интересна безплатна мостра иначе атаксина ми е в кошницата вече ...

При всички положения ще ти е полезен да го пиеш. Сивотата на кожата може да се дължи и на липса на витамини, дехидратация /ако пиеш малко вода като мен  Grinning/ и др. Може да отидеш на козметик да те "поизлющи" малко  Laughing. Има процедури, които правят чудеса с кожата и цялостния й вид.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Момичета, имам следната ситуация

Subtotal (2 items) - $20.61
Savings 5% - ($1.03)
Estimated Shipping - $4.00
Rewards - ($1.30)
Estimated Order Total - $22.28


Т.е излиза 18,28 без доставката, но пък имам Rewards 1.30. При това положение, дали е за митница пратката? Дали ще напишат 19,58 на кашона или 18,28?


# 38
  • Мнения: X
Пишат сумата заедно с rewards.



       
Код за $5-$10 отстъпка при първа поръчка от www.iherb.com - SOV733

# 39
  • Мнения: 13 929
Здравейте, ще ми препоръчате ли добро пчелно млечице от сайта, без странични ефекти и да не се напълнява от него Simple Smile

Под каква форма е най-добре да се приема, капсули или желирани таблетки?

# 40
  • София
  • Мнения: 35 936
Денис,
Дай моля линк на iHerb за тези намаления.
 

Няма линк Simple Smile - поръчваш продукти  напр. за 81$ и получаваш 12% намаление - пробвай Peace

Ако направиш поръчки през м.Март за обща сума 200$ - ставаш постоянен  VIP клиент и ти се полагат постоянно някакви намаление от 5 до 10%, взависимост от сумата на поръчката / напр. 60$ - 6%, 70$ -7%/


iHerb®  Код  при  Първа поръчка:      YUL919

# 41
  • Мнения: 1 675
Да си преповторя въпросчето от миналата тема. Каква е дозата за прием на омега 3  от 13-годишна?

Пристигна ми балсамът http://www.iherb.com/Giovanni-2chic-Ultra-Sleek-Conditioner-Braz … l-oz-250-ml/43354 Днес ще го тествам, та да видим, дали ще помилвам шампоанът, който прекалено много ми изсушава косата http://www.iherb.com/Nature-s-Gate-Shampoo-Revitalizing-Jojoba-1 … fl-oz-532-ml/6173

Код за отстъпка при първа поръчка  от www.iherb.com  WCF746

# 42
  • София
  • Мнения: 35 936
Даринанда 

За Омега 3 - дозата е  около 1300мг/дн.. приема се след хранене, на няколко приема

Балсамът е много хубав  Peace, хидратира много добре.
На влажна коса може да слагаш и някакви масла, преди за изсушиш косата
Моята коса е нормална към суха / от боядисването/ и без масла освен че не мога, но те много добре подхранват косата и и придават блясък

 

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:      YUL919

# 43
  • Мнения: 2 926
Да попитам има ли сок алое за деца и изобщо може ли да се дава гелът от алое на 4 годишно дете?

# 44
  • София
  • Мнения: 758
Дали ще има проблем ако платя поръчка от акаунта на мъжа ми с моята карта (аз също имам акаунт)? Някой по - напред беше споменал подобна ситуация, но не вникнах достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт