Veet

  • 2 718
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 259
Мноооооого съм недоволна!!!
 newsm11 newsm11 newsm11
И аз големи боклуци са!

# 16
  • Мнения: 2 663
Пробвала съм лентичките- пълен боклук, нищо не става. Confused

# 17
  • Мнения: 4 473

Боклук! Няма и да пробвам останалите продукти!

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Каква е тази ориенталска кола?
Нямам време за козметичка, не ми се бръмчи с епилатор, както правя обикновено...

# 19
  • Мнения: 992
Не, не съм доволна

# 20
  • Мнения: 8 505
И аз не съм доволна.Ползвала съм само лентичките,друго няма и да опитам.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Недоволна!
Преди 2-3г. беше ми се развалил епилатора, а за козметичка нямаше време. Купих си крема на Виит (розовия), тъкмо бяха излезли на пазара. Протърках се от натискане с шпатулката - подмишниците и краката, цяла седмица ми горя, но космите си бяха там. Накрая игра бръснача.

# 22
  • Мнения: 211
Интересно някой спомена за ориенталска кола. Бихте ли обяснили какво е това как и къде се продава и т.н. МОля ! Simple Smile А за виит и аз съм крайно недоволна. На всичкото отгоре са по-скъпи от това да идеш на козметик. А там е далеч по-лесно и бързо.Чао за сега!

# 23
  • Мнения: 390
Пробвала съм лентите за крака- пълен ужас Sick
Има една студена кола Кара,страшно евтина е -50ст и изключително ефикасна.
Аз поне, съм много доволна от нея.

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Има една студена кола Кара,страшно евтина е -50ст и изключително ефикасна.
Знам, че е обсъждано - да ме прощава авторката на темата за спама - как се процедира с нея?

# 25
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
Има една студена кола Кара,страшно евтина е -50ст и изключително ефикасна.
Знам, че е обсъждано - да ме прощава авторката на темата за спама - как се процедира с нея?
загряваш в топла вода тубичката, така че колата да  може да се маже/но не да тече/, след което мажеш на съответното място. Отгоре лепваш парченце стар плат /при мен поне най-лесно става с плат, а не с лентите в кутийката/, натискаш леко да залепне хубаво и дърпаш но не нагоре, а близо до кожата/надявам се, че разбра какво искам да кажа/.

# 26
  • Мнения: 521
мерси че ме отказахте от поредните боклуци иначе пак щях да олекна с 10 лж за глупости Joy

# 27
  • Мнения: 1 017


Ето това е ориенталската кола:)
Това е единственото, което ще си купувам пак на veet.

А тази българската в тубички е много ефикасна! И си е по на сметка да се купува тя в България, от колкото такива от по 10 лева.

# 28
  • Мнения: 390
Има една студена кола Кара,страшно евтина е -50ст и изключително ефикасна.
Знам, че е обсъждано - да ме прощава авторката на темата за спама - как се процедира с нея?
загряваш в топла вода тубичката, така че колата да  може да се маже/но не да тече/, след което мажеш на съответното място. Отгоре лепваш парченце стар плат /при мен поне най-лесно става с плат, а не с лентите в кутийката/, натискаш леко да залепне хубаво и дърпаш но не нагоре, а близо до кожата/надявам се, че разбра какво искам да кажа/.
ОТ тази в шишенцата не съм доволна, аз имах предвид тази, която е като пластина- отрязваш си с ножица колкото ти трябва и размачкваш с ръка, докато омекне- лепиш и дърпаш

# 29
  • София
  • Мнения: 1 621
Само лентите съм ползвала въобще не съм доволна. Crossing Arms Не почистват добре.

Общи условия

Активация на акаунт