Пролет идва вече, радва й се ЯНУАРСКОТО човече! (52)

  • 61 199
  • 760
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 687
тути, имаш право да викнеш паяк, ама сигурно пак ще трябва да го почакаш Sad

емили, как си днес?

# 151
  • Мнения: 205
 Абе не знам за паяка, но може да му нарежеш гумите, да му издереш колата с ключ, да му лиснеш боя и др . подобни. Аз яко съм яхнала метлата тия дни, вече не издържам в тая работа, лошото е че нямам друга. Всички крадат, стандарта е двоен, само интриги и лицемерие и клюки.
Еми, честно да ти кажа ти се чудя, при положение, че имаш законово право на болничен не знам на кой какво спестяваш. Аз вече на никой нищо не спестявам, взимам си болничен и хич нямам намерение да се зоря, никой не го заслужава еле па шефове и колеги.

# 152
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Елч отпуск ще си взема ако трябва,но следващия път няма да му се размине.
Какарала  Hug ако знаеш колко усилие ми трябваше за да се въздържа да не му спъхна гумите  Embarassed

Елч сега се сетих,че ме беше питала защо сладките на Таня не се бяха получили.Ами не беше разбила достатъчно белтъците и сместа  останала по рядка, станала една голямааа сладка в тавата,а t не е била достатъчна за да "изсуши" сместа.След няколко дни ги забъркахме двете,видя къде е сбъркала,сега очаквам включване  Grinning

# 153
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Нас пък ни обраха

# 154
  • Пазарджик
  • Мнения: 169

Ауууу Любе  Hug ужас

# 155
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Тути, черна серия, мила!
Мм ми се обади преди 2часа. Направо не знам къде съм.

# 156
  • Мнения: 455
Елч, благодаря, че питаш мила! По-добре съм, но тия всичките хапове ми разкахаха играта на стомаха. Лошото е, че утре съм на работа и ме чака един малък ад. Не спряха да ми звънят, спешни задачи...
А ти как си? Как е бърборанка Дара?

Люба, УЖАСНО!

Тути, супер гадно това с комшията. Хората са големи наглеци, имам си и аз такива. Бързо да се оправяш.

Рали, при нас нарочат ли те, правят живота ти ад, и се принуждаваш да напуснеш. Затова се принизявам, че няма. къде да отида, но ги мразя от сърце.

# 157
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Емили, щом е така аз бих си взимала всеки болничен

# 158
  • Мнения: 455
Люба, как си, много неща ли ви няма? Ужасно е!

# 159
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Еми, не разбирам защо са влизали. На скрина най-отпред имах торбичка с диаманти и злато, еми тук са  Thinking 
Взели са няколко хиляди лева и 2-3 парфюма и едни нови очила Прада си купувах от Гибралтар и си викам няма в колата да ги оставям да не ми я разбият, а то....
6 скъпи часовника разровени, видяни и невзети.
Какво са търели не разбирам. Може би още пари

# 160
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Люба, много гадно!  Sad Confused

Емили, прегръдки! Hug

# 161
  • Мнения: 1 687
люба, малко кокошкарски звучи обирът, но като че ли е по-малкото зло. поне не сте били в къщи (това ми е най-големият кошмар, сигурно съм ви разказвала за моята параноя). сега само трябва да се преборите с неприятното чувство, че апартаментът ти не е крепостта, за която си го мислила Sad

тути, аз не съм по отмъщенията (рязане на гуми и т.н.). има си законов ред. като го вдигне 2 пъти паяка ще се отучи. и как веднага е разбрал, че тм го няма, бе!

емили, стискам палци да не те тормозят на работа!
ние сме ок, броя дните до 22-ри Simple Smile вчера звънях да питам за цени. в лабораторията нещо се ослушват и мрънкат, че можело да не ми вземат пробата навреме. по принцип работели до 14 ч. с пациенти, ама по-добре да се идело по-рано. а моето амнио е в 12.40 ч. знам ли колко бързо ще стигне мм до тях. на всичкото отгоре го играят обидени, че няма да го правя в МД. абе, поядосах се вчера #Cussing out

иначе да ви се похваля вчера Дара е яла на обяд и на вечера готвено. това не се е случвало от месеци, а може и от година. дори ако трябва да съм честна не съм сигурна, че с е еслучвало изобщо Mr. Green яде риба на обяд и пилешка супа, и ориз с кисело мляко вечерта. не е кой знае какво, но за мен е много!

# 162
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Любе мила голямо  Hug чувството е ужасно ,знам от личен опит.Важното е,че всичко е поправимо. Hug

Елч и аз не съм по отмъщенията,не обичам да се карам с хората,дори да съм права после не се чувствам добре ,но вчера като видях колата отново пред гаража луд бяс ме обзе.Имам чувството,че нарочно го прави вече.Вчера не успях да го срещна ,но днес съм решила да си поръчам лепенка,която да лепна на гаража-"Не паркирай,викам паяк",после да няма-"ама аз,ама ти....."
и браво на Дара,така да продължавате  Hug Praynig

Емили вземи си пробиотици,а за твоите колеги-лошотията край няма.Желая ти много положителна енергия за да се справиш с тях  Hug

# 163
  • Мнения: 369
Люба Hug Hug 

тути Лепенката е добра идея  Peace

Елч Стискам палци!  Praynig

# 164
  • Мнения: 455
Люба, наистина странно, явно са търсели пари, защото другите ценности все пак трябва да се пласират някъде. Чувството е отвратително, да знаеш, че някой е ровил в дома ти. Дано хванат крадците.

Нощни, благодаря, дори една виртуална прегръдка върши чудеса. Ти как си?

Елч,  браво на Дара за яденето. Разбирам радостта ти, и аз се радвам, когато Сами яде готвено. Сега много загуби апетит, дано скоро прояде, че пак ще му падат гащите.
Днес шефовете ги нямаше, ама в понеделник...решила съм обаче да не мисля за това в почивните дни, каквото стане.

Тути,  това с лепенката е добра идея, да е предупреден, пък да видим дали ще посмее да го направи пак.
Аз спрях ибупром синуса,  помогна ми за носа и главоболието, обаче той ми разката стомаха.
Утре ще взема пробиотик, че антибиотика ми е за 7 дни.

Зая, разкажи още нещо за живота в една нормална държава.

Общи условия

Активация на акаунт