Домакини 34 / пукна пролетта и се задава веселба

  • 37 489
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 699
Къде сте хукнали без мен.. Naughty
Много се смях, голяма веселба сте пуснали на последните страници..
 rotfImbo rotfImbo rotfImao

# 16
  • Мнения: 3 838
Лус, ок, режем напреки на пилето. Ама сега като гледам кокалите и тях ги няма, а аз тази част съм я пропуснала. Значи освен месото, трябва да махнем и кокаляците, нали? То задачата съвсем стана сложна...

# 17
  • Мнения: 2 169
Люсе а стига го показва туй пиле дееееееееееее, изтекоха ми лигите тука  Crossing Arms
Моренка, лека и от мен  Hug
От понеделник сме с новата визия на форума, прочетохте ли? И май няма да има опция да се използва старата визия...

# 18
  • Мнения: 11 622
Марче де си тури кола???????  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 19
  • София
  • Мнения: 2 265
Лус, ок, режем напреки на пилето. Ама сега като гледам кокалите и тях ги няма, а аз тази част съм я пропуснала. Значи освен месото, трябва да махнем и кокаляците, нали? То задачата съвсем стана сложна...

Смърфи, трябва да оставиш само кълки и крила..., всичко махаш, обескостяваш - нарязваш на дребно или смилаш...
Скрит текст:

# 20
  • София
  • Мнения: 2 265
Марче де си тури кола???????  hahaha hahaha hahaha hahaha

 Embarassed Embarassed Embarassed

Маруцка, извинявай... ти за разкрасяване говориш, аз пък мисля за колата ти Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 11 699
Марче де си тури кола???????  hahaha hahaha hahaha hahaha

 Embarassed Embarassed Embarassed

Маруцка, извинявай... ти за разкрасяване говориш, аз пък мисля за колата ти Laughing
Ама за какво да се извиняваш, няма проблем.  Със сълзи съм се смяла с теб, със сълзи и тази кола, защото си представих как съм си ударила триъ...ка.... Joy Joy hahaha Няма ми го ударението..
Лйдмилке, това пиле  ми е сложно. Остава да ни поканиш и почерпиш, това е.  Heart Eyes
Вио, да, новата визия ще влиза от понеделник. Видях и аз.. Sad

# 22
  • Мнения: 3 838
Абе аз сега като го гледам това пиле, май няма да е толкова трудно... Да взема да опитам?

Момичета, аз ви казвам да си отворите една сладкаро-книжарничка с обедно меню "Специалитетите на Люси".  Peace Аз ще зареждам книжарницата с картички и т.н. ръчно правени нещица.

# 23
  • Мнения: 11 622
Много се смях с тази дума с много значения  Joy Днес и с малкия имахме недоразумение- liy е лъжа, но и лежа - та не можал да разбере как "лъжеш в храстите скрит", а то е лежиш в храстите... абе на всички езици стават тези неща, но е свежо   bouquet
Аз пък ще повдигам настроението  hahaha Ха наздраве  Drunk

# 24
  • София
  • Мнения: 11 699
Абе аз сега като го гледам това пиле, май няма да е толкова трудно... Да взема да опитам?

Момичета, аз ви казвам да си отворите една сладкаро-книжарничка с обедно меню "Специалитетите на Люси".  Peace Аз ще зареждам книжарницата с картички и т.н. ръчно правени нещица.
Не, не,  ти каза че ще направиш рецептурник - бележник по нашите рецепти.  Simple Smile Картички винаги ще ни трябват, давай работи усилено.

# 25
  • при късмета
  • Мнения: 23 998
И на мен ми е сложно това пиле. Тя Марчето го е измислала

Лйдмилке, това пиле  ми е сложно. Остава да ни поканиш и почерпиш, това е.  Heart Eyes
 
smile3521
Дано новата нова визия е по-добре, защото сегашната ми е много гадна. Ще гледам да свикна
 
Идеи за сладкарници и книжарници никак не са лоши. Но аз нали съм си черна станция, ще ви кажа как си го представям. Всичко каквото е направено сутринта е изядено до обяд с кафето. После започва приготвяне на обяда и съответно пак изяждане до следобедното кафе  Joy За клиентите ще остане евентуално нещо от книжарницата, ако не изядем и него  Joy

Утре мъжо си е тук и ще спяяяя. Той като си е тук, шефа буди него и се изнасят в хола да гледат детски и да закусват.
Лека нощ на легналите и лека нощ от мен! Нещо май "сакето" ми идва в повече и сутринта много рано станах.

# 26
  • Мнения: 11 622
Ма ко тъй, тъй ... и после "източно европейски китайци"  hahaha hahaha hahaha Та предложение - много огледала из цялата сладкарница  hahaha Лека и спокойна   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 11 699
Много се смях с тази дума с много значения  Joy Днес и с малкия имахме недоразумение- liy е лъжа, но и лежа - та не можал да разбере как "лъжеш в храстите скрит", а то е лежиш в храстите... абе на всички езици стават тези неща, но е свежо   bouquet
Аз пък ще повдигам настроението  hahaha Ха наздраве  Drunk
Наздраве, ама пиенето ни го няма. Пускам го, идеееее






......
Идеи за сладкарници и книжарници никак не са лоши. Но аз нали съм си черна станция, ще ви кажа как си го представям. Всичко каквото е направено сутринта е изядено до обяд с кафето. После започва приготвяне на обяда и съответно пак изяждане до следобедното кафе  Joy За клиентите ще остане евентуално нещо от книжарницата, ако не изядем и него  Joy
........
И то от нас ще е изядено... Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 2 265
Ма ко тъй, тъй ... и после "източно европейски китайци"  hahaha hahaha hahaha Та предложение - много огледала из цялата сладкарница  hahaha Лека и спокойна   bouquet

Супер, красиво е, ама няма да е доходно... Като всеки почне да вижда на какво прилича и как яде... Ако само кривите огледала - ... ама ще се задавят от смях... Не огледалата не са практични за нашия бизнес...

Марче, ще почерпя с пилето, с удоволствие готвя за приятелите... А ти и знаеш какво да сложиш... шампанско, коняк, цигари...хайвер...

Ма ко , за каква визия говорите... да не правя догадките, че пак ще подпикваме от смях... newsm78

# 29
  • Мнения: 11 622
Лус те за форума говорят, ама нашата нова визия ще е

Общи условия

Активация на акаунт