Звездни компромати- 204 част

  • 69 247
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
10000% съм сигурна, че Венета Райкова пуска тези снимки само и само да се види в "Звездни компромати".  Mr. Green
Затова дружно да кажем "Наздраве, Венета!"   Drunk eat Drunk Drunk eat

Ами хайде наздраве Винетке  cheers Drunk пък след третата ракия ще й кажем колко я уважаваме.

# 721
  • Мнения: 4 200
10000% съм сигурна, че Венета Райкова пуска тези снимки само и само да се види в "Звездни компромати".  Mr. Green
Затова дружно да кажем "Наздраве, Венета!"   Drunk eat Drunk Drunk eat

Точно това си помислих и аз Grinning! Сто процента чете тук и е решила хем да дразни, хем да си поддържа популярността.

# 722
  • София
  • Мнения: 23 123
Е, щом я устройва да блести чрез кебапчета и ракийки...  Joy

# 723
  • Мнения: 1 110
Аз си чакам снимките от някое басейнче Mr. Green

# 724
  • Мнения: 4 200
Хич не й дреме според мен с какво точно блести. Важното е да поддържа интереса, да е коментирана - да й се гледа предаването - да има кинти. Толкова е просто и Венетка го знае. Flutter

# 725
  • София
  • Мнения: 3 805
Аз си чакам снимките от някое басейнче Mr. Green
Изчакай още месец да й изчистят басейна и всеки ден ще ви пуска снимки от тераската й и басейнчето Laughing

# 726
  • София
  • Мнения: 23 123
Аз си чакам снимките от някое басейнче Mr. Green
Още малко търпение. Идват майските празници, може да отскочи до Гърция и да ни зарадва. (Дано не се падне в моя хотел.  Mr. Green)

# 727
  • Мнения: X
Е, щом я устройва да блести чрез кебапчета и ракийки...  Joy

Тихо, че утре ще пусне лакирани крака, чаша кафе и някоя модерна книга.  Joy

# 728
  • Мнения: 9 700
Аз си чакам снимките от някое басейнче Mr. Green
Още малко търпение. Идват майските празници, може да отскочи до Гърция и да ни зарадва. (Дано не се падне в моя хотел.  Mr. Green)

Ти направо си срам за тази тема!  Mr. Green  Как не се научи, че Венета ходи или на Банско, или в комплекс Катарино или на море на Дюни! Каква Гърция, какви 5 лева. Нали ако помирише Гърция и после с месеци ще залива със снимки на узо и салата Хориатики + книга за душата.  hahaha

# 729
  • Мнения: 1 110


Момичета, усмихнахте още повече деня ми!  bouquet

# 730
  • София
  • Мнения: 3 805
И аз й се чудя на Венета защо не стига по - далеч от Банско. Има възможност за по - интересни дестинации, но явно не й дават отпуска или тя обича тук да си стои. Изключвам възможността да пътува и да не качва снимки.

# 731
  • Мнения: 163
Сигурно ходи на аванта в тези хотели и затова.  Simple Smile

# 732
  • Варна
  • Мнения: 10 620
Ще ме уморите от смях с тази Венета Simple Smile

# 733
  • София
  • Мнения: 23 123
Ти направо си срам за тази тема!  Mr. Green  Как не се научи, че Венета ходи или на Банско, или в комплекс Катарино или на море на Дюни!
Ааааа, да се засрами тя! Докато не направи едни Малдиви, да не се мярка изобщо. Крайно време е да разнообрази ракията и скарата с нещо по-екзотично.

# 734

Общи условия

Активация на акаунт