Бурята~~La Tempestad~~Тема 11

  • 31 996
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 474
ох точно когато се опитвам да спя...за какво ли поглеждам ooooh! ...смятайте ловния сезон отново за открит  hahaha

на някой ако му е липсвало....
S E L E N A ‏@kariimyy 42m

Sé que me quieres. Cerca, pero no a tu lado. Feliz, pero no contigo. Sola, pero de vez en cuando contigo. Porque tu amor es así: egoísta...

Знам,че ме искаш.Близо,но не до теб.Щастлива но не с теб,Сама,но отвреме на време с теб..защото твоята любов е такава: егоист

моето любимо hahaha hahaha hahaha

ама има и още да не си помислите че сме приключили Joy

S E L E N A ‏@kariimyy 2h

Y cuando tengas el corazón roto vas a tener que construirlo de nuevo, y vas a tener que volver a confiar y eso será lo más difícil; PASARA!

когато сърцето ти е разбито..трябва да го изградиш наново и отново да се довериш,а това е много трудно.МИНАВА!

 S E L E N A ‏@kariimyy 2h

Entonces te dejas ir y te das cuenta que estar triste y de malas es una pérdida de tiempo, y vuelves a tu esencia, entonces la vida sigue...

следтова си тръгва и ти си даваш сметка,колко е тъжно и лошо така да си загубиш времето..но идваш себе си и животът продължава

# 46
  • Мнения: 2 519
Кате, тези туити в съня ли ги видя  hahaha hahaha hahaha

не мога да се сетя..за по добър поздрав  Mr. Green Grinning

# 47
  • Мнения: 2 474
Хайде аз пак заспивам...ми може пък и да съм ги сънувала...гаранция няма  Mr. Green...вие яхвайте конете и магаретата  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 2 519
Какво искаш да яхваме...нали щяхме да си мълчим вече  hahaha

ваййй първото много интересно Карими нима имала семеен любовник  Joy Joy Joy

# 49
  • Мнения: 5 069
Тази Карими много палава ... и семеен любовник щом има,горката не и е лесно:hahaha: hahaha

# 50
  • Мнения: 2 519
Кате само гледай на сън да не ти хрумне нещо така дяволито пак и да го осъществиш,че от съня ти не можем да те опазим  hahaha hahaha ...да не осветлиш Ели за Карими,че тогава не знам какво трябва да те правим  Naughty

# 51
  • Мнения: 5 069
Оо Наваретко,твоята информация е много стара значи....това на скъпата ти съпруга беше идеята.... Joy Joy Катето само я осъществи...ама то това е отдавна,не е от сега..вече сме добрички....

# 52
  • Мнения: 2 519
Моля...аз нищо не знаех и това ли са направили  Shocked ...оо май год ooooh! ...тези скорпиони спирачка нямат ...то бива черно отровно ама чак толкова.... ooooh! ...добре кога сте го направили това и Еми и ти знаела...и си съучастник значи...ама си траеш ooooh! ...добре след издънката за Лос Анджелис ...нали се разбрахме да няма такива неща ...само аз ли си държа

# 53
  • Мнения: 5 069
оо Наваретко я дишай... hahaha ..то това още около Лос Анджелис беше..ако не ме лъже паметта 12 или 13 март ....вече сме добрички...никой нищо не прави ...дори идеи няма  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 2 519
Еми ще ме прощаваш,но то нима остана нещо,което не сте извадили на показ пред ЦРУ  Crossing Arms

ама какво те само туитъра и ли пратиха...ако това са направили тя може да не се усети за туитите

# 55
  • Мнения: 5 069
оо далеч не ...доколкото съм запозната обясниха и да започне първо с туитите в които уилям беше отбелязан  Joy Joy и с останалото не съм запозната ...но това беше около Лос Анджелис Peace..сега вече никой нищо не прави Peace със сигурност откакто сме се разбрали..сме ангелчета

# 56
  • Мнения: 2 519
да точно ангелчета ама с рогца....добре вие сиво вещество в мозъка имате ли...вероятно имате,ама не си личи....да речем че лос анджеллис на майтап добре разбрах,но тези туити с нещо много лично за момичето...може ли вие с целия си акъл,който явно не е много...така с лека ръка ..заради Нечия идея..
да предоставите нещо толкова лично на тази кобра....  ooooh! ...ей сега аз чакам само тук госпожата да влезе в най дълбоката фаза на сън за да я събудя и да ми обясни  Crossing Arms..защото се чудя вече тук детска градина ли трябва да си правя....работата вече много инфантилна...скорпиони ама всеки трябва мярка да има...и аз не го защитавам Левия и на мен ми е противно това..разбирам ,че някои си имат съответните преживявания тежки....но защо тук така трябва да се прави...и то такова вмешателство....
вас някои докато не ви насмота като хората няма да се оправите...ми то със мили думи и майтапи явно не става... Thinking

# 57
  • Мнения: 2 474
Добре шефе както наредите нищо няма да правим ние с липсващото сиво вещество Joy Joy Joy ...не знам защо така се подпали,но това е много старо..около ел ей  Peace ...след това наистина нищо не съм правила...и да не си посмял да будиш жената за такава глупост,мен смятай за виновна..аз съм инфантилната,нямам съучастници  Mr. Green знам,че като кажа старо не е оправдание,но и аз бях палнала тогава и изобщо не съм мислила..но вече нищо не правя Grinning...нямам никакви цели в тази насока спокойно ....а туитите ако се държеше да е нещо толкова личностно и интимно..нямше да ги има,всеки с избора си....хайде пийни една вода или водка пусни си нинел да те раздвижи ..и ще се възстановиш емоционално hahaha hahaha

# 58
  • Мнения: 2 519
каква вода бе братко..водата съдържа микроби..доктор Радева ми е забранила да пия вода hahaha hahaha hahaha hahaha

не сериозно Кате моля ти се вече..ти си главния фактор всеки може да ти дава идеи ,но ти ако не им склониш...няма да им се получи номера...моля ти се вече  Mr. Green дано наистина си спряла  Peace

хайде Лека Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 519
 и то поне да бяха...някакви по забиващи за нея съобщения..ми че те тези сигурно я ласкаят...ако ги гледа...в което за съжаление съм доста убеден  Naughty ...

Общи условия

Активация на акаунт