Бурята~~La Tempestad~~Тема 11

  • 32 021
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 474
http://masquetelenovelas.blogspot.com/2014/03/ganadores-de-favor … l-publico-de.html

желаехте резултатите....на печелившите честито....ама сред нас май няма такива....не се сърдете на нас..това е публиката по целия свят....

# 61
  • Мнения: 2 519
http://masquetelenovelas.blogspot.com/2014/03/ganadores-de-favor … l-publico-de.html

желаехте резултатите....на печелившите честито....ама сред нас май няма такива....не се сърдете на нас..това е публиката по целия свят....
аа не било толкова трудно...ама не можеше да ни кажеш преди няколко часа Mr. Green.....боже..бабката и орангутана са любима двойка..ама вие в ред ли сте  Shocked ....за този Дани аренас ...разбрах,че са луди дамите... Thinking...ами тази мацка най красивата ми е любопитно коя е ,че е минала и мис вселена Mr. Green ..то трябва да е някаква извънвселенска хубост Thinking

ами за какво да ходят Уилям и Химена утре...то това си е чиста подигравка ....с труда им,че и и вида им да не казвам Praynig  Shocked

# 62
  • Мнения: 2 474
eто това ако смятате,че е над мис вселена...добре Joy Joy

ама това не е само Мексико...това е цяла латинска Америка,Сащ,Испания...а Темпестад пък го продадоха чак тук..те имат още по голям обхват...на Леви....2 та милиона фенки как пък винаги се покриват....всяка по един път да беше гласувала....ама не то там само се въздиша

да им е честито на "бабата и на орангутана"...двойка на годината.уникално просто да не кажа гротеско
но това е публиката само и единствено публиката....мексиканците са много малка част от това...може би едно 15% не повече
Наваретко това е абсолютна подигравка и вие не ми вярвахте,ама за да се ядосям така...по голямо доказателство,че не съм ви лъгала...не знам...наистина не знаех Peace Peace

# 63
  • Мнения: 2 519
Не вижте аз не казвам,че момичето не е симпатично... Thinking...но това над мис Вселена...поизхвърлили са се...меко казано...каква е тази публика..ама остави двата милиона на Леви ти що за болен може  да си да гласуваш за двойка ..не за филм,не за актьор...а за химия за двойка...любовни сцени ...някакъв антипатичен орангутан приличащ на активен хомосексуалист и 50 и още годишна жена...на фона на такива експлозивни секси млади и добри двойки,дори не визирам специално двойката от бурята....всяка друга да беше щях да разбера  Shocked ...но това е абсолютен шок

# 64
  • Мнения: 2 474
хайде вкарахме към орангутана и активния хомосексуалист ...  Joy тъкмо се чудех какво му липсва

не тук и аз съм шах,честно ти казвам,аз очаквах да е двойката на Колунга тук...утре ще разбера и подрежданията... да видим къде сме  Mr. Green

и за най красива...не съм очаквала Химена прекалено банално щеше да е...а и тя не я блазни убедена съм...очакввах Ана Бренда...но то подигравка с категорията ми те от петте най малко красивата са избрали,да речем  Thinking ....липса на вкус ли,женска завист ли  newsm78 не знам..ама като ми кажат избирай най-красивата или най красивия ...не се подразбира най нелицеприятното да избираш Thinking

какво да ви кажа,съжелявам,че сте си позагубили времето в гласуване,ама това е...Лека за пореден път Mr. Green

# 65
  • Мнения: 7 538
Как е възможно такова подреждане!!!???  #CrazyPraynig Praynig Praynig
Каква е тази липса на елементарна естетика!!???Харесвали се  на  средното поколение...но кажете ми кои са  обикновено  пред компютрите и гласуват ....не е   публиката над 50...
Ако и на младите хора им харесва това... #Crazy.не се учудвам на стремежа на латино-актьорите към Холивуд...
Значи...,Уилям въобще не  e сред първите 6 по красота  латино актьори Shocked/подчертавам....не холивудски.../,а Химена е мис Вселена,но не може да се мери по красота с мексиканските актриси.... Praynig Praynig Praynig #Crazy
Най-красивата двойка ,с най осезаема химия   не е оценена ...чисто естетически и човешки.... #Crazy
При целувките....пак така...точно пък тази ли е на първо място....!!!! Praynig Praynig Praynig #Crazy
Аз се радвам,че въобще не си приличаме с мексиканците и латино американците...ние наистина сме на по-високо ниво ..../Кате,не искам да ги обидя,но.../като ценностна система,интелект,познания и любознателност,естетика,светоусещане,разбиране и точен поглед на нещата...И сега си давам сметка,че ние българите доста се подценяваме... Thinking
Поне да видим точните гласове... Thinking
Явно феновете на Уилям бойкотираха тези награди,след като го изкараха от номинациите,а въобще не фигурираше за най-красив актьор...Имаше откровени критики за подигравка с феновете и с Уилям ,в Туитър,в официалните хаштагове на наградите,при хърватите и италианците....и тук...
Нищо...при друг вот,ще сме подготвени...
Уилям няма да дойде въобще на тези награди... Sad


Тя Девата на морето да им помогне в Любовта/щом не им помогна да спечелят в кариерата.../.... Praynigнаградите не са чак толкова важни... Thinking

Лека нощ!

Последна редакция: нд, 23 мар 2014, 12:09 от iss0o

# 66
  • Мнения: 3 977
Не, това не е реално! Поне в една категория да бяха спечелили. Кате, този вот може ли да се манипулира? Заради напускането на Уилям? Странно, какво хора харесват .. как ги казахте .. бабата и активния  Shocked

# 67
  • Мнения: 2 474
Добро утро!

аа не те достатъчно се изманипулираха като махнаха уилям от категория за най красив...и така нататък  Mr. Green ...номинациите се решават от тях,публиката останалото..никой не манипулира вот...там няма такива схеми  Grinning

Като заговорихте за интелекта на латиноамериканците..да ние европейците сме много по интелигентни и мислещи хора,то това е вярно  Peace

това е абсолютна подигравка...то да кажем хайде уилям чо изключиха...ама да ги сложат така един до друг с Химена и останалите ...та те се открояват безбожно....това е подигравка ...с уилям от продукцията ....и с двамата от публиката ...да те забодат там където си най добър..защото това беше еуфорията на темпестад двойката ...не сюжет не друго.. двойка..това беше акцента ...това беше в устата на хората от март до октомври...никой не е очаквал да е филм на годината или пък актьори на годината ясно..може би песента ако спечели само ...но тук най красиви ...двойка ... целувки
хайде целувката да кажеш мога да я прежаля аз и преди го казах особено тук доста са добри,победителите са това


но за двойка и гуаповци ... е абсурдно Shocked ... изключително много се радвам,че няма да ми се наложи да си мръдна пръста в тази гротеска картинка ....но да не казвам голяма дума,че другия месец  Mr. Green да не стане същата работа ...ама тези Истински любовници....са някакъв шедьовър всичко са обрали от публиката да им се не знае  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 5 069
Охо имаме победители  Mr. Green то не е много за радост,но като са любима двойка на хората да ги пък покажем  Grinning



и сега нещо от което леко може да не ви стане приятно,на момчетата особено  Mr. Green

Скрит текст:

не това с двойката е брутално просто  hahaha hahaha виж тези с целувката са симпатяги,може,но тази двойка е умопомрачителна  Joy Joy Joy

ама като гледам всеки филм в някоя категория е спечелил само ние не  Mr. Green

и тази по красивата от мис вселена е брутална ... не че нея ще я притесни или пък уилям .... те едва ли чакат такива признания ... но на мен ми е жал за горките латино хора...то такава липса на вкус си е за жалене,не за ядосване,значи имат сериозни проблеми  hahaha

# 69
  • Мнения: 8 533
Здравейте,народ мой  bowuu

какво е туй нещо,което прилича на онуй нещо  hahaha hahaha бабата и орангутана,а  Joy Joy Joy
сладури са тези латиноамериканци  hahaha нали понякога си казвам защо не живея в гуадалахара с тапитиите  Mr. Green ...и сега си отговарям за да съм интелигентен европеец с вкус  Joy Joy и все пак съжалявам отново,че не живея в Гуадалахара...аз красотите щях да им гледам не сериалите hahaha
представете си само..сядам си на някоя пейка .... исамо гледам какво минава  hahaha hahaha из тоз свещен град

# 70
  • Мнения: 2 474
относно тези двамата победители...държа да ви кажа някои то не клюки истини да речем Mr. Green

Скрит текст:
всъщност тя историята тук е доста реалистична защото този Едуардо и партньорката му бабата ...преди доста време са били годеници в реала и сега още по интересното  hahaha Марджори де соуса,която им е антагонистка ...по време на филма миналата година ...беше гаджето Едуардо реално Joy Joy. ..появиха се слухове,че тази Ерика Буенфил искала да си го върне...Марджори пък си умирала от ревност...и така те се разделиха и после с бабката пак се събраха  Joy Joy то може и на хората това да им е харесало..вижте вие тук казвате биографичност,ама там беше такава и кадърна и извънкадърна люта борба за тоя Едуардо неземен красавец,че не е истина  Joy

# 71
  • Мнения: 5 069
относно тези двамата победители...държа да ви кажа някои то не клюки истини да речем Mr. Green

Скрит текст:
всъщност тя историята тук е доста реалистична защото този Едуардо и партньорката му бабата ...преди доста време са били годеници в реала и сега още по интересното  hahaha Марджори де соуса,която им е антагонистка ...по време на филма миналата година ...беше гаджето Едуардо реално Joy Joy. ..появиха се слухове,че тази Ерика Буенфил искала да си го върне...Марджори пък си умирала от ревност...и така те се разделиха и после с бабката пак се събраха  Joy Joy то може и на хората това да им е харесало..вижте вие тук казвате биографичност,ама там беше такава и кадърна и извънкадърна люта борба за тоя Едуардо неземен красавец,че не е истина  Joy
Брей много интересно..ми тез актьори те ли си пишат сюжетите  hahaha hahaha ...то навсякъде автобиографии  hahaha

# 72
  • Мнения: 3 977
Сериозно ли Марджори го харесва тоз човек  #Crazy Вярно казват, че любовта е сляпа.

# 73
  • Мнения: 2 474
Сериозно ли Марджори го харесва тоз човек  #Crazy Вярно казват, че любовта е сляпа.

оо не тя не го харесваше,тя беше луда по него...той я отряза защото тя адски го ревнуваше,дяволска работа  hahaha

# 74
  • Мнения: 2 519
Здравейте..

Леле Еми каква е тази снимка в спойлера пресвета Дево  Shocked ..ти остави,че възраст и едно друго ...ами тази жена и представа си нямате колко прилича на мама,ужас ми е  ooooh!  ooooh! сериозно ви говоря,идея си нямате какво си представям...ми направихте деня  ooooh!

че пък за този орангутан,е имало борба ли..леле  hahaha думи нямам...

чакайте да си мисля аз за хубави неща...примерно за пейката в Гуадалахара  hahaha как ще си седя и гледам минувачите от женски пол  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт