Със букет лалета и зюмбюли, всяка мама чака юли - Тема 13

  • 31 082
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 455
MAMA_SANCHO, намелнието е само в Комсед в Скай Сити и е до днес включително.

Аз не смятах толкова рано да купувам, но не издържах на офертата. -40 процента си е много добре Mr. Green Имаше интересни неща, но аз се спрях само с помпата и сутиените.

# 61
  • Мнения: 5
Добро утро и от мен  Hug
Нина ЧРД (на патерица) да си жива и здрава и на финал едно пухкаво здраво бебче   bouquet
И аз продължавам леко по леко с покупките: онзи ден си купих тънка памучна пелена за 6 лв. и хавлиика за 10 лв. от Даная и Ники в хаджи димитър(там си им е и магазин и цех за шиене) Няма много голям избор но има доста неща на доста прилични цени Simple Smile
Една приятелка ми даде доста дрешки за момиченце, ама все гащеризончета,ританки,долнища...а аз така искам рокли...много рокли-знам че няма да е удобно за в началото и че няма да се ползват кой знае колко, но така ми се иска - за сега имаме 6бр. да видим дали ще устискам да не купувам още  Mr. Green
Чаршафчета още не съм взела, но при нас има един магазин в който си ги шият и са по 18лв. комплекта от по-мекото хасе,а има и на по 12-14 но ми се видяха много груби
За сега това от мен,отивам да се подготвям, че днес ще си изписваме Бебе Марти Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 556
Добро утро Hug
И аз пък си купих дрешки. Като невидяла просто Grinning. Аз от френски сайтове си поръчвам, защото свеки може да ги прати. Ето един сайт със сладурски неща на суперски цени: http://www.kiabi.com/bebe-taille-3m_200025T82 , като аз си поръчах ей тези бодита: http://www.kiabi.com/lot-de-5-bodies-motifs-coeur-bebe-fille_P355592#C355591. Гарантирам за качеството, синът ми много от там го обличаме, евтино е, моделите са сладки и различни и няма износване просто.
Освен това за Лейди се сдобих с бяла риза с дълъг ръкав в комплект с панталон; рокля НМ на точки, туника и  от онези много сладките дето са м/у боди с къс ръкав и гащеризонче с къс крачол Heart Eyes.
Много съм доволна от себе си, да не говорим че Лео има един плюшен мечок с размер на новородено (само главата му е малко по-голямшка) и се позабавлявахме да го намъкнем в дрехите, настанихме го в кошницата за кола и така Crazy. Детска радост просто rotfImbo

# 63
  • Мнения: 366
Добро утро мамчета,

Ей това беше с хубавото време май - уффффффффф- сега гледах прогнозата дъжд и 13 градуса Sad

Вижте на какво попаднах от една съседна тема- много е практично - http://107386.prodavalnik.com/ и https://www.facebook.com/SennikZaKolicka това са универсални допълнителни сенници за колички и пасват на всяка количка- така може да се реши въпроса с недостатъчно голямия сенник - аз по-натам си набелязах и от тях да си взема.

Тъпаците от НОИ още не са ми пуснали болничния за плащане, нито този на мъжа ми - леко вече почна да ми писва - ами ако нямахме пари от другаде какво да правим може ли такова нещо- това не е държава. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Ох и малки кашля като магаре - нещо днеска че слънце няма че що ли и ми е чорлаво


Последна редакция: пн, 24 мар 2014, 09:19 от MAMA_SANCHO

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 676
MAMA_SANCHO, точно ги гледах. Аз също си ги набелязвам.
Дано малкият се оправи по-бързо. За болничния е ужасно..

Честити покупки на всички мами. Със здраве да ги използвате!

# 65
  • Мнения: 256
Ох мен днес ми свършва болничния и утре съм на работа - ужас  ooooh! вече броя дните до 22,04  Mr. Green
Днес съм на преглед и като се приберем влизам и поръчвам количката че да не изтървем отстъпката от 20%

# 66
  • Мнения: 212
И аз чакам болнични с нетърпение. Миналия месец на 25ти ми ги проеведоха айде неска вече да ги пускат Simple Smile Сега отивам малко на лекар да си взема изследванията и после пак ще скиторя. хубав ден от мен

# 67
  • Мнения: 51
Здравейте и от мен.
Честита ни нова тема!   bouquet
Ние в събота и неделя цял ден обикаляхме по улиците и сега докато успея да изчета всичко сигурно ще стане обяд  Simple Smile
Някоя от вас ползвала ли е количка Cam Cortina X3

http://www.bambino.bg/cam-kombinirana-kolichka-3v1-cam-cortina-t … ol180-p-7048.html

Моя близка роди преди почти две години и тъй като вече не я ползва ще ми я даде, което е добре защото все пак си е доста голям разход.
Относно кърменето аз първия път не успях да се справя (може би не бях достатъчно упорита), тъй като малката беше страшно мързеливо бебе и въобще не искаше да засуче. Когато я хранех с АМ заспиваше на 5 тата минута и нямаше събуждане. Дори и сега яде малко.Но пък важното е да е здрава. Този път наистина ми се иска да кърмя и то възможно най-продължително време.
Мимето 14 браво за гоблена - аз откакто забременях съм зарязала моя, но май ще взема да се опитам да го завърша докато съм в болнични, че после няма да остава време.  Моля те и за  stork-boy с термин 12 юли.

# 68
  • Мнения: 54
Добро утро.Аз пък от вчера се будя с едно такова напрежение от вътре,че ще се прасна направо,случвало ли се е на някой.

# 69
  • Мнения: 5
beb4eto, честита синя новина  Hug
Количката изглежда супер, а и само преди 2 години е ползвана  Simple Smile
Моята е толкова стара отпреди 6 години, че вече в нета не нога на снимка да я намеря Joy Joy Joy
А и  отгледа още 2 моми след мойта, но живот и здраве пак ше си я ползвам  Nature Sun With Face

# 70
  • Мнения: 5
Добро утро.Аз пък от вчера се будя с едно такова напрежение от вътре,че ще се прасна направо,случвало ли се е на някой.
Аз така преди няколко дни бях, придружено със сърцебиене. Обадих се на акушерката, каза ми да ида при джипито за кардиограма и ако не е преблема кардио, да се обадя на аг-то да кажа някви билкови работи да ми дава за нервите. Но сега съм ок, знам че е на нервна почва,

# 71
  • Мнения: 54
И при мен е на нервна почва,аз много се притеснявам за всичко.Сега от три дни имам стягане не корема става като камък,ходих при АГ и ми изписо но шпа и магнезии.А аз като се зачетох,че са контракции и яко паника.И сега затова ми е толкова напрегнато.Нещо психиката ми неиздаржа Sad

# 72
  • Мнения: 5
И при мен е на нервна почва,аз много се притеснявам за всичко.Сега от три дни имам стягане не корема става като камък,ходих при АГ и ми изписо но шпа и магнезии.А аз като се зачетох,че са контракции и яко паника.И сега затова ми е толкова напрегнато.Нещо психиката ми неиздаржа Sad
предполагам, че поне ти не си на постелен режим. Излизай на чист въздух. При мен се получава и от залежаване и като гледам времето ми идва да се кача на колелото и да обиколя морската, но не мога да излизам Sad А и още малко имаме  newsm78 А контракциите сигурно се засилват при напрежение, така че опитай по спокойничко, виж това, може да помогне...

Техника за релаксация. Това упражнение е елементарно, но много разпускащо и успокояващо. Хубаво е да го правите най-малко два пъти дневно - сутрин и вечер преди лягане. Ако сте подложени на стрес през деня не се колебайте да го изпълните. Настанете се удобно, поемете въздух през носа си броейки до 4 и изпълвайки белия дроб и корема си, после задръжте дъх за 7 секунди и издишайте за 8. Повторете упражнението четири пъти и не се панирайте ако ви прималее, това е защото още не сте свикнали. Успех! Hug

# 73
  • Мнения: 4
Здравейте,и аз се записвам тук с термин 10 юли,момченце.

# 74
  • София
  • Мнения: 3 524
Ох мен днес ми свършва болничния и утре съм на работа - ужас  ooooh! вече броя дните до 22,04  Mr. Green
Днес съм на преглед и като се приберем влизам и поръчвам количката че да не изтървем отстъпката от 20%
Миме да кажеш как е минал прегледа, а исках да те питам защо на 22 април, в болничен ли ще излизаш? при мен 45 дневния се пада да почне живот и здраве от 22 май или ти друго имаш предвид Peace
lokosff  ти не писа ли че детенце днес има рд? ако е така да е живо и здраво   bouquet
ToHu_ и аз така за офертата, не че нямаше да купя същите неща които купих през уикенда, но пък при всичките имаше и намаление. включително от икеата имаме и ваучер за 10% от стойността на покупката.
за посещението в ТК за съжаление ми се налага да отпадна за 26 март, мм има дублаж и лепи тапети няма как да стане...
мама съчно капеш ли му нещо на дребното?
LiLy_91 добре дошла!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт