Север-Юг (Кузей- Гюней) по БТВ - тема 7

  • 45 929
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 685
Фен4е , що не предупреждаваш, 4е ще слагаш Джаксъна Twisted Evil Кошмара ми е в кърпа вързан ooooh! Mr. Green

# 736
  • Мнения: 2 116
Ромина,  Heart Eyes
Бях споделила едно предложение...и ти нищо не казваш, какво мислиш? newsm78


Какво предложение?  Embarassed Rolling Eyes
Виж пост 651/стр. 44-та и пост 685/стр. 46-та. Peace


Фенче, тоз клип с песента на Кузей не бях го гледала, чуден е!  Heart Eyes yes

# 737
  • София
  • Мнения: 2 992
Ками  Heart Eyes е как кое ? Твоята любимка  Joy Joy Joy ужасни крака има ... сега не мога да намеря снимка, за да ти покажа какво имам предвид, но ще търся. Обаче виж какво намерих  Joy Joy Joy

ей затова сме я кръстили Джексъна
Дидок  Heart Eyes Hug Heart Eyes
Марги  Heart Eyes ан тъй! thumbsup
Гости  Heart Eyes лека и синеока! И дано седмицата не ти е така тежка! Hug





Фенче  Hug Hug"ужасна си" rotfImbo rotfImbo rotfImbo  Joy Joy Joy
Никъде не съм казала, че Зейнеб ми е любимка. Rolling Eyes
Това, че не харесвам Джемрето, не значи, че харесвам Зейнеб.МолА те, недей така. Naughty

# 738
  • Мнения: 18 575
Фен4е , що не предупреждаваш, 4е ще слагаш Джаксъна Twisted Evil Кошмара ми е в кърпа вързан ooooh! Mr. Green

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
сега ще се реванширам, за да спиш спокойно  Heart Eyes











Ками  Heart Eyes  Joy Joy Joy Joy Joy пардон, мило! Нещо съм се объркала ... Hug
Марги  Heart Eyes ама наистина си го гледала филма на вереф първия път  Joy Joy Joy

# 739
  • Мнения: 1 012
Ооо, Марги, извинявай, не съм пречела всичко!  Praynig Поставила си ми задача за проект като на децата  Laughing
Но, за това трябва много време, пък и има специални теми за целта.

Момичета, НОВА ТЕМА

# 740
  • Варна
  • Мнения: 685
Така ве4е е по-добре Heart Eyes
Фен4е, знам коя снимка търсиш на Джаксъна, ще се помъ4а да я открия, но незнам дали ще успея Mr. Green

# 741
  • София
  • Мнения: 2 992
Диди, Фенче, Гости, Марги, Ромина

Тази вечер ми напълнихте душата! newsm68 newsm68 newsm68 smile3525
Имаше от всичко по-много!
И от мен лека нощ! 1countingsheep smile3524

# 742
  • Мнения: 2 116
Ооо, Марги, извинявай, не съм пречела всичко!  Praynig Поставила си ми задача за проект като на децата  Laughing
Но, за това трябва много време, пък и има специални теми за целта.


Ромина,  Heart Eyes
Не разбирам...какъв проект, че и деца и каква сложност и какви специални теми... #Crazy
Ставаше дума само да се добавят два линка на 1-ва стр.? newsm78
Но както и да е. Hug

# 743
  • Мнения: 1 012
Ооо, Марги, извинявай, не съм пречела всичко!  Praynig Поставила си ми задача за проект като на децата  Laughing
Но, за това трябва много време, пък и има специални теми за целта.


Ромина,  Heart Eyes
Не разбирам...какъв проект, че и деца и каква сложност и какви специални теми... #Crazy
Ставаше дума само да се добавят два линка на 1-ва стр.? newsm78
Но както и да е. Hug


# 744
  • Мнения: 9 125
Здравейте отново! newsm51
Марги  много хубаво си написала  всичко newsm10 newsm10 съгласна съм с теб.
Всичките си подредила по домова книга, аМа как си тРЕБе.


Само нищо не прочетох за моята "любимка" Джемрето.Та аз да се изкажа за нея.

Пак казвам, че не съм гледала преди филма и ако ще 100-пъти да го гледам,пак нищо няма да ми хареса в нея.
Питам,се  newsm78 newsm78 newsm78 какво точно работи в холдинга??? Среща шефа си на стълбите с клиенти- казва му да чака, и тича след Кузей.Баръш говори с някой-тя е наоколо, Гюней говори с някой тя пак е наоколо и само СЛУХТИ ЛИ,СЛУХТИ. Нищо не и убягва от погледа и слуха.И все се изказва без някой да я е питал. Направо е противна. И пак с нейните определения-Бану глупачка, Гюней- незнам какъв, сега и Сюмер- малоумник.А тя не се вижда колко е жалка с това кръжене и тичане  около Кузей. И защо Зейнеб да е по-лоша от нея??? Зейнеб също е влюбена и не виждам нищо лошо в това да се бори за Кузей.До момента с държанието си Зейнеб, не е направила на никой нищо,така че Джемрето да ме прощава. Харесвам много Али, той е добър човек и приятел, но не съм съгласна да се бърка в живота на другите, та макър и с добри намерения. Не ми харесва това,че подканя Кузей към Джемрето. Кузей знае какво прави.


# 745
  • Мнения: 9 125
Ееее Ками напълни ми душата Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green ами на това мнение съм за Джемре,баш така си е Joy Joy Joy Как се смях само Joy Joy Joy Joy

# 746
  • Мнения: 1 012
Марги, сори, объркала съм поста  Laughing Добавих ги. Не казах нищо преди, защото тези бързо ги трият.

# 747
  • Варна
  • Мнения: 685
Ками Hug Heart Eyes Лека нощ!  bouquet
Фен4е, измъ4их си погледа да търся снимката ooooh! То голямо мъ4ение да я гледаш тая Мерве Mr. Green Laughing Mr. Green Ако попадна на нея ще ти я изпратя Peace

# 748
  • Мнения: 9 125

Последна редакция: пн, 31 мар 2014, 10:22 от Ван4e

# 749
  • Бургас
  • Мнения: 152
Ооо, Марги, извинявай, не съм пречела всичко!  Praynig Поставила си ми задача за проект като на децата  Laughing
Но, за това трябва много време, пък и има специални теми за целта.

Момичета, НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт