Север-Юг (Кузей- Гюней) по БТВ - тема 7

  • 45 941
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 685
Марги,





[/img]








# 691
  • Мнения: 18 592
Момичета, newsm10 страхотни сте всички! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug
Един поздрав!За всички, които обичаме Кузейката  Heart Eyes

# 692
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
didi_spain това от кой епизод е  Embarassed newsm78

# 693
  • Мнения: 2 116
Диде,  Heart Eyes Hug
Ама цена нямаш!!! newsm10
Специално благодаря! newsm51
После като споделя за Кузей и Гюней ще ги използвам! Grinning


Airra, mimioza, Ромина,   Hug

Фенче,  Heart Eyes мерси за поздрава!    bouquet

Цитат
Какво е приятелят? Ще ти кажа - това е някои, пред който се осмеляваш да бъдеш самият себе си.
Франк Крейн
Приятел е този, който знае всичко за теб и все още те харесва.
Елбърт Хъбард

gostenka68,  Heart Eyes  yes thumbsup

Сега по няколко думи за героите ни...не ми се видя дълго затова е без спойлер. Peace Grinning

Бану- хубаво е, че майка й се погрижи за нея. Имаше на кого да разчита в случая.
Скри от Гюней обаче всичко свързано със състоянието си- не беше редно, можеше да му сподели.
Той така или иначе щеше да разбере, все пак им предстоеше да се оженят, да живеят заедно.
А такива неща не могат да се крият дълго. newsm78

Венюс- не я харесваше Ебру, но в момента им беше буквално от полза.
Така че има нещо хубаво и при нея. Peace
Може да е малко, но колкото-толкова. newsm78 Joy

Баръш- голямо лекенце ми е той в последните еп. Mr. Green
Това с договора, как не помисли какво причинява и на Бану с него? ooooh!
А после, едва ли не да заплачи когато тя го прие за баща си... Crossing Arms
И в него се крие едно зло човече, дето напира да прави само злини, че и големи...  bash

Хандан- ох, мечти...сватя, да дойдеш да ми правиш компания за разходката в чужбина... hahaha Joy
Това Ебру посмъртно не би го помислила- какво остава да го каже на Хандан... hahaha Joy

Но беше наистина щастлива, че двамата братя ще имат общ бизнес, затова и беше разочарована от новината за края му.
Реакцията й в случая много ми хареса, не можа да й се обърне езика и да скастри Гюней, но поне му даде да се разбере, че не й хареса случилото се.
Това нейното- фръц...ще топли манджата, беше многозначително в случая. Peace

Ама не за дълго, бързо я напусна чувството й за справедливост към двамата си сина... Crossing Arms
Като секретарка на Гюней е...домашна секретарка...кой, къде, какво, докладва с пълни подробности. ooooh!

Наистина е трудна за търпене, Сами го разбирам донякъде./малко, но все пак/

Сами- в случая имаше право да е ядосан на Гюней, как се овладя да не му каже много повече неща както само той го можеше-не знам. newsm78
Много ме впечатли сцената в която видя Кузей и Али да говорят и не ги прекъсна, върна се у дома.
Не беше си легнал, чакаше го, загрижен за това как приема случилото се Кузей.
Предложи му половината от фурната, тук малко се изсили, но нищо, случая го изискваше.
Искаше по-скоро да покаже подкрепа и рамо за Кузей.
Жалко, че Гюней- чу и ще го изтълкува в друга посока. Crossing Arms

Прави ми впечатление, че е някак по-респектиран от Кузей, в смисъл, не се намесва така директно.
Кузей му каза-стоп, не искам темата Симай да се повдига и Сами млъкна.  Shocked
Дали защото и се чувстваше виновен, че му оказа натиск за нея-доведе я, вдигнаха сватба... newsm78
Наистина може да е рязък в думите, да вдига бързо ръка и да посяга,/това хич не му го одобрявам  Mr. Green  но и се замисляше се и осъзнаваше част от вините си, личната си отговорност за случилото се и случващото се.
Отчитам у него желание и опит да бъде по-добър.
А това, че не му се получава все още да е по-ясно и по-осезаемо и за останалите...е, това е друга тема.  Peace

Гюлтен- милата, наложи се да изтърпи компанията на Хюсеин и сестра му...
ама като й е голяма устата и не знае кога да млъкне... hahaha Joy
Понякога приказва ей, тъй да се намира на приказка... ooooh!
Но много точно усети, че с Джемре се случва нещо, като антена е, улавя всичко свързано с нея.
Обича я много и силно- затова. Peace Grinning
Иначе ми харесва в преценките-доста точни, макар и доста цветущи... Joy Joy Joy
Особено докато обясняваше за Бюлент, съпругът на лелята...
и че гледала ту вратата, ту прозореца...направо ме заля от смях... rotfImao rotfImbo
А иначе темата за него-хич не е смешна... Rolling Eyes
Но Гюлтен си е такава...и най-сериозното нещо може да го обърне наопаки, както и всяко друго...
като се замисля... newsm78 Joy
Доста рязка със Симай, ама я сложи на място, заслужаваше си го таз калпазанка. hahaha hahaha

Г-н Хюсеин- той като мишок, гледаш и не можеш да го разбереш... Shocked newsm78 Joy
Май кандиса за Кузей, миряса...а много беше загрял  в приказки по негов адрес...  ooooh!
Голямо угодничени на Гюлтен, то не бе комплименти, мили думи, погледи, жестове... Shocked
Това любовта на тия години може и да е много смешна, особено- ако се гледа отстрани. Heart Eyes  Wink


Лелята- поведението й е съвсем нормално като се има в предвид, че е загубила много близък. Rolling Eyes
Няма да навлизам в подробности за нея. Скърби жената, та всичко й е позволено. Peace
Малко не ми се връзва появата й...не знам, трябва повече да помисля, защо ли е в сериала? Thinking
Вие как мислите, защо са я включили?

Днес и аз съм много продуктивна както би казала Зиз,  Heart Eyes/и тя се загуби тия дни  newsm78 /
Като социалист от преди 89-та/казвам го само за шегата, с най- добри чувства съм към тез хора  Hug /
си изпълнявам планчето... Joy Joy Joy

Малко и по планчето на реала ще действам, че и то чака... newsm78 Joy

Хубава вечер в неделя!  lovekiss

Последна редакция: нд, 30 мар 2014, 19:24 от margita9

# 694
  • Варна
  • Мнения: 685
gostenka68 Hug
Марги искаше тези снимки, когато късия се раз4уства ooooh!, при разговора си с Кузи.
25еп. оригинален-1:14:33сек.
Фен4е love001 newsm51  love001

# 695
  • Мнения: 18 592
Ванче , не е задължително ти да се разочароваш от Зейно. Може и да не стане  newsm78
Ето, специално за теб! Hug

Марги  Heart Eyes страшна си, джанъм!

# 696
  • Варна
  • Мнения: 685
Марги Hug, дано да ти влязат в употреба Mr. Green, само това открих Peace

# 697
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
gostenka68 Hug
Марги искаше тези снимки, когато късия се раз4уства ooooh!, при разговора си с Кузи.
25еп. оригинален-1:14:33сек.
Фен4е love001 newsm51  love001
Диди, благодаря за пояснението..... ooooh! толкова нещо изчетох, че не направих връзката.... Embarassed

# 698
  • Мнения: 2 116
Марги Hug, дано да ти влязат в употреба Mr. Green, само това открих Peace
Диде,  Heart Eyes
Напълно ме удовлетворяват. Peace
Имам една слабост да онагледявам постовете си, че дълги и по-лесно се четат,  Wink
ама и от професионална ми деформация е донякъде...  Embarassed 
Фенчето най-добре ще ме разбере!  Hug

Сега изчезвам, че днес прекалих... blahblah

smihesorry  Hug

До по-късно! 55

# 699
  • Мнения: 9 155
Ей фенче супер си,да него имах в предвид.Ама тук мн млад,той какви снимки има......страхотен е бил и като визия и като човек

# 700
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 146
Бану-крие от Гюней за болестта си <което означава че му няма напълно доверие и не вярва в неговата любов.Ако му вярваше ,трябваше да играе с открити карти пред него.Защото така дава възможност на семейството си да използват нейната слабост  за да ги разделят с Г.
Венюс-това е единственият образ <за който нямам мнение <понеже се появява за много кратко.
Баръш-безкрупулен <той ми е най-отрицателният образ.В първите епизоди беше много ведър и си помислих че ще бъде новата любов на Джемре(Но след като видя претендент за трона на Синанер-Гюней <гледа да го злепостави пред майка си и да попречи на брака на сестра си.Със сигурност ще изписли нещо ,свързано с ``приятелят на Синай.Гледа да примами и Джан в своите заговори <но той е умен и не се поддава , а гледа само своят живот
Хандан-в епизода имаше малък проблясък ,че е поумняла и че вече не противопоставя синовете си <но на сутринта си беше същата.Гледа да не се отлепи от Гюней <защото така завинаги ще си остане според нея в `блатото.Но тя не разбира че и Кузей има доста потенциал <но не му дават възможност да го покаже ,защото тя много рядко го излушва и му обръща нужното внимание.
Сами-почва да става положителен герой.Осъзнава напълно грешките си -Симай и ареста на Кузей и с всеки ден се опитва да възвърне доверието на сина си.Нахвърли се върху Гюней ,защото беше спокоен ,че К.ще си стъпи на краката и ще се издигне  без ничия помощ ,защото той вижда че е по-умен от Г. ,само му трябва поле за изява-все пак повечето концепция беше негова идея ,без финансовата част.И също така му се скара защото вижда че се превръща в лош и алчен човек ,който не иска да помогне на брат си а савмо да се издигне в обществото ,без да има ``пречки ``по пътя си.
Гюлтен-малко си пада клюкарка <но иначе е много лъчезарна и позитивна.Уреди дъщеря си на добро място ,за да не са вечно бедни ,но тя знаеше че Джемре също има данни ,които с времето ще покаже и така ще си заслужи мястото в холдинга.По отношение на Хюсеин се държи малко глуповато-хем се дразни че постоянно е около нея ,а като го няма-постоянно го търси
Хюсеин-Добър човек <ще си подхождат с Гюлтен -на един акъл са  Grinning

# 701
  • Мнения: 18 592
Ванче  Hug ами та той си е млад, само на 28 е починал  Cry
Скрит текст:



на последната снимка не ти ли прилича на Баръшко  newsm78

# 702
  • София
  • Мнения: 2 992
Здравейте отново! newsm51
Марги  много хубаво си написала  всичко newsm10 newsm10 съгласна съм с теб.
Всичките си подредила по домова книга, аМа как си тРЕБе.


Само нищо не прочетох за моята "любимка" Джемрето.Та аз да се изкажа за нея.

Пак казвам, че не съм гледала преди филма и ако ще 100-пъти да го гледам,пак нищо няма да ми хареса в нея.
Питам,се  newsm78 newsm78 newsm78 какво точно работи в холдинга??? Среща шефа си на стълбите с клиенти- казва му да чака, и тича след Кузей.Баръш говори с някой-тя е наоколо, Гюней говори с някой тя пак е наоколо и само СЛУХТИ ЛИ,СЛУХТИ. Нищо не и убягва от погледа и слуха.И все се изказва без някой да я е питал. Направо е противна. И пак с нейните определения-Бану глупачка, Гюней- незнам какъв, сега и Сюмер- малоумник.А тя не се вижда колко е жалка с това кръжене и тичане  около Кузей. И защо Зейнеб да е по-лоша от нея??? Зейнеб също е влюбена и не виждам нищо лошо в това да се бори за Кузей.До момента с държанието си Зейнеб, не е направила на никой нищо,така че Джемрето да ме прощава. Харесвам много Али, той е добър човек и приятел, но не съм съгласна да се бърка в живота на другите, та макър и с добри намерения. Не ми харесва това,че подканя Кузей към Джемрето. Кузей знае какво прави.

# 703
  • Мнения: 9 155
мммда Фенче точно такива снимки имах в предвид.на 26 е починал.е не е ли супер и той.Благодаря за снимките

# 704
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 146
Здравейте отново! newsm51
Марги  много хубаво си написала  всичко newsm10 newsm10 съгласна съм с теб.
Всичките си подредила по домова книга, аМа как си тРЕБе.


Само нищо не прочетох за моята "любимка" Джемрето.Та аз да се изкажа за нея.

Пак казвам, че не съм гледала преди филма и ако ще 100-пъти да го гледам,пак нищо няма да ми хареса в нея.
Питам,се  newsm78 newsm78 newsm78 какво точно работи в холдинга??? Среща шефа си на стълбите с клиенти- казва му да чака, и тича след Кузей.Баръш говори с някой-тя е наоколо, Гюней говори с някой тя пак е наоколо и само СЛУХТИ ЛИ,СЛУХТИ. Нищо не и убягва от погледа и слуха.И все се изказва без някой да я е питал. Направо е противна. И пак с нейните определения-Бану глупачка, Гюней- незнам какъв, сега и Сюмер- малоумник.А тя не се вижда колко е жалка с това кръжене и тичане  около Кузей. И защо Зейнеб да е по-лоша от нея??? Зейнеб също е влюбена и не виждам нищо лошо в това да се бори за Кузей.До момента с държанието си Зейнеб, не е направила на никой нищо,така че Джемрето да ме прощава. Харесвам много Али, той е добър човек и приятел, но не съм съгласна да се бърка в живота на другите, та макър и с добри намерения. Не ми харесва това,че подканя Кузей към Джемрето. Кузей знае какво прави.


 


Секретарка на Джан.Но според мен тук показват ,че понякога в големите холдинги няма всеки ден работа и работни срещи.Повечето гости са семейството и някой натрапници-Симай Grinning И на мен ми стана малко смешно <като каза на Джан изчакайте ме малко .После даже се усети малко.За Зейнеб засега видях само позитивна нагласа и влюбване в Кузей-сигурно по-нататък ще се изгради негативният образ както казват тези които са го гледали на турски.Али не се бърка ,просто познава много добре приятелят си <вижда че той е влюбен в Джемре ,но се притеснява да не навреди на брат си ,а А.ПРОСТО МУ ДАВА КУРАЖ ДА СЛЕДВА СЪРЦЕТО СИ Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт