H&M Стари дрехи за нови

  • 68 198
  • 167
  •   1
Отговори
# 135
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 021
Талонът МОЖЕ да се използва за закупуване на вече намалена дреха - лично аз съм го правила това.

# 136
  • Мнения: 54 677
Възможно е, аз не бях сигурна.

# 137
  • София
  • Мнения: 2 344
означава ли, че мога да занеса нови бели чаршафи от gардероба на баба  Whistling

# 138
# 139
  • Мнения: 97
Дънките пак в торбички ли трябва да бъдат? Примерно торба на ''билла'' събира към 5 чифта. Например 5 чифта деним срещу талон за 20 % отстъпка?

пс: значи ще си ползвам ваучерите за бельо, като че ли дънките им не са хубави. Моите тъмносини им падна боята, а ги купих тази година. Сега са на петна на места по-светли, не знам дали да ги боядисам или да взема нови с ваучерите... едно боядисване е сигурно 10 лв.

# 140
  • Мнения: 54 677
Не знам за дънките, днес разбрах за тази акция.
А торба на Била събира доста повече от 5 чифта, но то зависи и какъв размер са. Wink

# 141
  • София
  • Мнения: 8 678
Когато носихме дрехи с мъжът ми той носеше торба от Хит, а аз чувал за боклук, черен, но не от най-големите, горе долу пак като торба от супермаркет. Момичето ме накара да си разделя моите дрехи, даде ми тяхна чанта и ме инструктира в пробната да си ги разделя на две, за да ми даде 2 талона  Laughing

# 142
  • Мнения: 54 677
Аз много ги пълня моите торби, но гледам да ми се махат от главата! Mr. Green

# 143
  • София
  • Мнения: 318
Здравейте, дами!
Имам тема за онлайн пазаруване от H&M.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=855809
В тази тема споделяме подробна информация за намаления, разпродажби, промоции, както и актуални кодове за отстъпка. Обменяме идеи за пазаруване, както и впечатления за качество и размери на нашите покупки...

Заповядайте при нас!
 Hug

# 144
  • Бургас
  • Мнения: 358
Който вече се е възползвал от 20% намаление на дънките,може ли да каже един чифт дънки ли се носи или цяла торба?

# 145
  • Мнения: 430
Здравейте!
Има ли някой, който скоро се е възползвал от замяната на торба с дрехи за ваучер? Аз мислех, че отдавна е приключила кампанията, но попаднах на тази тема и много се изненадах, че е още действаща. Подариха ми ваучер за пазаруване в H&M и мисля днес да се разходя до някой магазин и сега се чудя дали да не нарамя и една торба с дрехи  newsm78

# 146
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Кампанията е безсрочна.
Пълни торбата Simple Smile

# 147
  • Мнения: 430
Кампанията е безсрочна.
Пълни торбата Simple Smile

Благодаря, много!
Отивам Wink

# 148
  • Мнения: 430
Днес успях да се отърва от една торба с дрехи и си взех палто. Толкова хубаво ми стана, когато прочетох състава - 60% рециклиран вълна Simple Smile Страхотна кампания.

Имам един въпрос малко встрани от темата - някой ползвал ли е маслата и лосионите им за тяло, заслужават ли си? Днес отидох и видях едно масло за тяло намалено на 2 лв.  Shocked, но отказаха да ми го продадат, защото била свършила промоцията на козметиката от старата колекция  Crossing Arms (от новата не беше останал никакъв продукт за тяло)

# 149
  • София
  • Мнения: 3 802
Ваучерите могат ли да се ползват  за онлайн поръчка?

Общи условия

Активация на акаунт