H&M Стари дрехи за нови

  • 68 197
  • 167
  •   1
Отговори
# 150
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 021
Не мисля, че има такава опция. Използват се само в магазините.

# 151
  • Мнения: 25
В kenvelo дават ваучери , днес си взех някои неща и ми дадоха 3 ваучера за отстъпки. След 26. 10. може да се ползват

# 152
  • Мнения: 25
Ваучерите могат ли да се ползват  за онлайн поръчка?
Не, за съжаление.
 

# 153
  • София
  • Мнения: 3 802
Ваучерите могат ли да се ползват  за онлайн поръчка?
Не, за съжаление.
 
Жалко. Единствените неща, които съм си харесала на марката са от сайта, а на живо не ги намирам.

# 154
  • София
  • Мнения: 318
Може да ползвате 25% отстъпка от цената на един артикул и безплатна доставка, ако се регистрирате с e-mail за електронния  бюлетин на H&M.  Peace
Ето линка за регистрация - http://www2.hm.com/bg_bg/customer-service/newsletter.html

Повече информация за онлайн пазаруването от сайта може да намерите в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=855809.0;topicrefid=20
Заповядайте!  Hug

# 155
  • София
  • Мнения: 3 802
eleonita,  Hug възползвах се. Ама са големи скръндзи. Само върху един артикул дават.

# 156
  • Мнения: 25
eleonita,  Hug възползвах се. Ама са големи скръндзи. Само върху един артикул дават.
И то 25 процента нищо не е. После ги намалят до 50 процента.

# 157
  • София
  • Мнения: 3 802
eleonita,  Hug възползвах се. Ама са големи скръндзи. Само върху един артикул дават.
И то 25 процента нищо не е. После ги намалят до 50 процента.
После, по време на намаление ли имаш предвид? Тогава обаче се губят номера, а и не знам дали на всички дрехи правят намаление.

# 158
  • Мнения: 25
eleonita,  Hug възползвах се. Ама са големи скръндзи. Само върху един артикул дават.
И то 25 процента нищо не е. После ги намалят до 50 процента.
После, по време на намаление ли имаш предвид? Тогава обаче се губят номера, а и не знам дали на всички дрехи правят намаление.
Онлайн да, но аз ги купувам от  магазина. Зависи пак какво ти е харесало. Понякога има по една бройка от всички размери, друг път пък са останали само големи номера.

# 159
  • София
  • Мнения: 30 206
Здравейте,

ще има ли отново зелена кампанията в H&M?

# 160
  • Мнения: 54 674
Тя не е спирала.

# 161
  • София
  • Мнения: 30 206

Така ли? Онзи ден ходих, огледах се, но не видях кошовете за дрехи и не попитах. Blush

# 162
  • Мнения: 2 836

Така ли? Онзи ден ходих, огледах се, но не видях кошовете за дрехи и не попитах. Blush

кампанията си продължава, давайте торбички на касата ( талончето важи до август 2016 г.)

# 163
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 021
И аз това щях да пиша, че кампанията не е спирала. Аз кошове за дрехи не съм виждала, като давам дрехи ги слагат на място, което не се вижда.

# 164
  • Мнения: 54 674
И аз кошове не съм виждала.
На касата давам торбите.

Общи условия

Активация на акаунт