H&M Стари дрехи за нови

  • 68 151
  • 167
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 012
Мисля, че не може да се комбинира с други промоции или намаления.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 10 521
Купувала съм вече намалена дреха с такъв талон, но само веднъж, пролетта.

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 012
Не знам защо съм останала с впечатлението, че тези талони не могат да се използват когато има намаление. Мерси за информацията.

# 48
  • Мнения: 1 325
Аз пък си мисля, че имаше хора, които са купували намалени стоки с талон, но със други промоции да се комбинира...би било много хубаво, ама надали.  Laughing Питах, защото ще има черен петък в мола и помня, че ХМ правеха някакви промоции от сорта на 20% намаление или нещо подобно.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 10 521
Сега се сетих, че и намалено палто със 70% си купих и използвах и талон.

Много не ми се вярва за черен петък да се позлват и талоните, знам ли...

# 50
  • Мнения: 1 325
Знам, че никой не гледа дрехите в магазина, но има ли проблем ако имат петна или закъсано? Защото ако ги преработват не мисля, че оказва влияние, но все пак. newsm78

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 012
Май няма проблем да са скъсани или пък с петна. До сега не съм носила дрехи в H&M, но сега си събирам за една торба дрехи, които не стават за носене, скъсани или с лекета. Другите, които стават за носене, но никой от нашето семейство няма да носи вече, ги подарявам в различни групи във ФБ.

# 52
  • Мнения: 1 325
Май няма проблем да са скъсани или пък с петна. До сега не съм носила дрехи в H&M, но сега си събирам за една торба дрехи, които не стават за носене, скъсани или с лекета. Другите, които стават за носене, но никой от нашето семейство няма да носи вече, ги подарявам в различни групи във ФБ.
Благодаря, и аз досега не съм носила и се наканих, пък и повечето, от които искам да се отърва са с някакви петна или са доста износени.

# 53
  • Мнения: 14 580
Тези 15% отстъпка могат ли да се комбинират с други промоции и как стават нещата? Някой наясно ли е?  Thinking
Взех такъв талон и го подарих.Затова не си спомням точно при какви условия се използва,но съм сигурна,че имаше и  вариант при някакво намаление или разпродажба.Не може да се използва за бутикова колекция.Отзад на самия талон си пише условията.Дрехите никой не ги разглежда в момента.Мойте бяха запазени и не ми се изхвърляха в общия боклук откъдето съм чувала,че взимат някои хора и продавали на битака.Неприятно ми е усещането,че някой може така да ги ''носи''.Преди мн.години съм носила в църква.Приеха ги,но мърмориха,че нямали място.Затова реших да ги оставя в магазина,когато минавам от там.Не съм им редовен клиент,но ако имах такъв талон в началото на лятото едни сандали на платформа щяха да ми струват с 10 лв. по-евтино. WinkПредвид,че не са върха на качеството(още са здрави) си заслужава да си използва човек намалението.Дни наред обърнах цяла София и не можах да намеря удобен сандал.Само заради тази покупка пак ще нося  стари дрехи там.Талона да си стои за всеки случай. Sunglasses

# 54
  • Варна
  • Мнения: 10 521
Може да носите всякаква дрехи - с петна, с дупки и т.н. Тези от тях, които не стават за носене, се рециклират.

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 012
Нали във всеки един магазин на марката трябва да приемат такива дрехи и да дават талони?

# 56
  • Мнения: 1 325
Нали във всеки един магазин на марката трябва да приемат такива дрехи и да дават талони?
По принцип аз имам един флаер,на който пише, че е в избрани магазини и трябва да се провери онлайн в кои точно, но мисля че във всички приемат. Особено ако е по-голям магазин няма как да не приемат. За всеки случай върви и питай преди да занесеш да не стане само да разнасяш торби, аз така направих.

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 012
Аз съм от Стара Загора и искам да занеса дрехи в магазина на H&M, който се намира в единия мол. Дали някъде в интернет ги има магазините, които приемат връщане на дрехи newsm78 В сайта им не мога да намеря дали пише въобще за тази кампания  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 1 325
Аз съм от Стара Загора и искам да занеса дрехи в магазина на H&M, който се намира в единия мол. Дали някъде в интернет ги има магазините, които приемат връщане на дрехи newsm78 В сайта им не мога да намеря дали пише въобще за тази кампания  Rolling Eyes
Преди пишеше, но и аз като търсих нищо не успях да намеря. Като цяло целта е устойчиво развитие и мотото е: Don't let fashion go to waist.
http://about.hm.com/en/About/sustainability/commitments/reduce-w … t-collecting.html
На този линк има информация за самата инициатива, но за магазините, в които се предават дрехи - не. Предполагам, че в Стара Загора няма как да не са включени щом в Търново са.

# 59
  • Мнения: 237
Аз съм от Стара Загора и искам да занеса дрехи в магазина на H&M, който се намира в единия мол. Дали някъде в интернет ги има магазините, които приемат връщане на дрехи newsm78 В сайта им не мога да намеря дали пише въобще за тази кампания  Rolling Eyes
Преди пишеше, но и аз като търсих нищо не успях да намеря. Като цяло целта е устойчиво развитие и мотото е: Don't let fashion go to waist.
http://about.hm.com/en/About/sustainability/commitments/reduce-w … t-collecting.html
На този линк има информация за самата инициатива, но за магазините, в които се предават дрехи - не. Предполагам, че в Стара Загора няма как да не са включени щом в Търново са.
ДА! Чудно е, няма достатъчно в мрежата, но който търси намира- нали?

Общи условия

Активация на акаунт