H&M Стари дрехи за нови

  • 68 163
  • 167
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 807
Не е нужно да са изпрани и изгладени, нали?

# 31
  • София
  • Мнения: 1 365
Не бих занесла неизпрани дрехи  Naughty ........ дори бих ги изгладила.
Понякога оставям до кофите за боклук здрави дрехи - изпрани

# 32
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Изгладени, наистина няма нужда.

Мръсните дрехи винаги миришат дори и в найлонова чанта, която щедро е отворена отгоре.
Аз не бих рискувала да направя определено впечатление, нищо, че човекът насреща, който приема чантата е напълно непознат.

# 33
  • Мнения: 6 441
А дали е валидна за всички магазини в страната?

# 34
  • Луната
  • Мнения: 3 211
А дали е валидна за всички магазини в страната?

Мисля, че да Simple Smile

# 35
  • Мнения: 237
Актуално е!
Нарича се I'm conscious, дори напоследък персонала носи такива фанелки. Безпроблем на каса получих ваучер, който е валиден ок. година на почти всички намаления-  без ликвидации.... нещо такова. възмпожно е на ден да занесеш 2 торби ( с по 3-4 дрехи) и получиш в замяна 2 ваучера. Всеки може да го стори. Старо за ново!

# 36
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
А има ли изискване дрехите да са от естествени материи, например памучни? На една позната продавачката така и е заявила  Mr. Green

# 37
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Не, никога не е имало такова изискване.
Те ти вземат чантата, запечатват я и я надписват с номер. Дават ти талона.

Дори последните няколко пъти, като връщах дрехи, не ме караха да чакам със запечатването и надписването. Дадоха ми талона и аз си тръгнах.

Утре пак ще връщам дрехи. Ако случайно има нови правила, ще пиша.

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Момичета, някоя от вас знае ли за какво ги използват тези дрехи?
Ако някоя от вас има дрешки, които са в много добро състояние и могат да се носят още, можете да ги пуснете в някоя от многото групи за подаряване във Facebook. До сега не съм връщала дрехи в H&M, тъй като гледам да подарявам повечето (естествено тези, които са годни за носене).

# 39
  • Мнения: 58
Здравейте, и аз да се включа по темата Simple Smile. Момчето на касата във Варна ми обясни, че след като се върнат, дрехите се сортират. Тези, които стават за носене, ги даряват на УНИЦЕФ за нуждаещите се. Останалите дрехи се рециклират - развлачват се (мисля, че така се изрази) и от тях се правят други артикули, вече не се сещам какви - примерно пълнежи. Та така.
Искрено се надявам наистина да отиват за нуждаещи се хора. И на мен ми е супер неприятно да изхвърлям дрехи. Преди често ходех до Закрила на детето и там много ми се радваха. Но сега H&M ми е по-близо.  Embarassed

# 40
  • Мнения: 786
Полезна информация. Ще гледам да се възползвам при следващо ходене.

# 41
  • гр. Тутракан
  • Мнения: 224
Имам регистрация в H&M но не мога да поръчвам а съм харесала една шапка. Някой може ли да ми  помогне? МОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

# 42
  • Мнения: 6 833
Аз доколкото знам НМ не предлагат онлайн поръчки или вече има такава опция ?

# 43
  • Мнения: 1 325
В България ХМ няма онлайн магазин.

# 44
  • Мнения: 1 325
Тези 15% отстъпка могат ли да се комбинират с други промоции и как стават нещата? Някой наясно ли е?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт