Лидл ::42::

  • 84 895
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 334
Записче и от мен.

# 31
  • София
  • Мнения: 44 334
  bouquet

# 32
  • Мнения: 761
И от мен един голям  bouquet много сте ми полезни.

# 33
  • Мнения: 9 494
Купих си миксер, сега да видим кога ще се наканя да забъркам "медовик" Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 1 365
Някъде мярнах стойка за рисуване на яйца ..... все си мисля, че беше в Лидл, но сега не я намирам  newsm78

# 35
  • София
  • Мнения: 6 157
И аз си купих ОМО от К. след като момичетата от темата тук казаха, че Лидълският не е хубав. Мкар, чче аз не знам как ги различавате. За мен си е прах като прах. А пералнята ми е една смотана комбиниран със сушилня Аристон и с какъвто и прах да пера не мирише на хубаво.  Confused А и аз не обичам силни миризми и омекотител не ползвам, че мъжът ми и синът ми са с чувствителни кожи.
Онзи ден взехме каската за малката, ама тя засега не желае да я слага. Но тя и колелото още не го бута, та по-натам. Иначе ми изглежда смотанка.

# 36
  • Мнения: 14
Някой в предната тема пита за пресата за орехчета(гофретника) - четох положителни коментари в една група във ФБ. Снощи и аз си го купих и по-късно днес или утре и аз ще дам отзиви.

# 37
  • Мнения: 534
Аз си взех от силиконовите формички,правоъгълната за торта -много са хубави.Взех и пъстърва  - миришеше ми на белина  Sad

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Случайно да сте забелязали някъде изостанал ексцентър шлайф? Бяха го пуснали по коледа и после доста време го виждах, но сега се сетих, че и трябва ooooh!

# 39
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Къде са тези десертчета в хладилните витрини които са слепени по 4? Обиколих витрините и не намерих никъде newsm78
До бозата.

# 40
  • София
  • Мнения: 9 850
Другата седмица отново ще е XXL, поне такива постери бяха сложени в магазина. Брошурите в четвъртък или петък излизат, в четвъртък обикновено можеш да си вземеш от новите книжки от магазина.
Вместо 'запис', защо не използвате бутона "Извести", ако нямате какво да кажете? Една от 3 страници до момента е пълна само със 'запис'....

# 41
  • Мнения: 168
Запис и от мен   bouquet

# 42
  • Варна
  • Мнения: 320
Някъде мярнах стойка за рисуване на яйца ..... все си мисля, че беше в Лидл, но сега не я намирам  newsm78
гледах я в каталога на метро, и мисля да взема за децата. ако говориш за същата де, с едни водни боички отдолу, за 10 лева?

# 43
  • Мнения: 2 681
Брошури за следващата седмица съм вземала от магазина в петък сутринта.

# 44
  • София
  • Мнения: 6 292
Някой ползвал ли е това ОМО, което сега е на промоция? Има ли разлика в изпирането при течния препарат и праха за пране?

Аз ползвам течното ОМО от Лидл за цветно пране и прах ОМО от К. за бяло. И от двата съм доволна.

Интересно, че последния път взех течното Омо от Лидл намалено на 18,99 от 24 лв. (23,99 май бе), а сега е намалено от 18,99 на 14,99. КОя е базовата цена не се знае.

Общи условия

Активация на акаунт