Електроуреди от Икеа

  • 6 657
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 386
на път съм да купя цялата кухня от икеа и се чудя дали да не взема и всичките електроуреди от тях

ще съм благодарна за всяка допълнителна информация на тези, които ползват от тях - дали си струват, има ли смисъл да ги купувам или да си търся от други марки

Последна редакция: ср, 16 апр 2014, 11:47 от Редактор*

# 1
  • София
  • Мнения: 308
Аз ползвам икейска микровълнова от няколко месеца и съм много доволна. Загрява равномерно - сравнявам с предишната ми на Самсунг и доста по-бързо Peace А и е с 5 години гаранция.

# 2
  • Мнения: 255
Аз се чудя на пералнята за вграждане, но никъде не намирам мнения.

# 3
  • Мнения: 15
Здравейте!
Ще подновя темата с въпрос:
Тъй като искаме кухня Икеа и харесваме уредите за вграждане мислим да си я проектираме със съдомиялна, фурна, плот и хладилник  за вграждане. Самите хладилници, обаче, ми се виждат малко тесни. Мога ли да вградя в хладилния шкаф друг хладилник, не закупен от Икеа, или размерите са специфични? Благодаря!

# 4
  • Мнения: 1
Здравейте!   bouquet  Преди да си поръчаме кухнята от ИКЕА, вече си имахме всички ел. уреди. Някои бяха за вграждане, други не. Само си казахме размерите на проектантката. И да ви кажа момичето беше много любезно, отзивчиво и търпеливо с нас! Party Така че не виждам да има проблем някои уреди да са ти от тях, а други не...било и за вграждане! Успех! Wink

# 5
  • Мнения: 15
Много благодаря за изчерпателния отговор!  bouquet

# 6
  • Мнения: 122
Някои има ли отзиви от пералните на ИКЕА - http://www.ikea.bg/kitchen-and-appliances/Kitchen-appliances/Was … ines/32597/33728/ ?
Блазни ме това че изглеждат сравнително опростени и имат 5 години гаранция.

Общи условия

Активация на акаунт