Размяна на бяла и декоративна козметика- 5

  • 107 629
  • 722
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 554
Разменям:

крем за лице Unica Radiаnce Plus Rose&Geranium 30/50ml (опаковката е с помпа) http://www.unicacosmetics.com/face/cream/radiance_plus.php

Приемам всякакви предложения за бяла и декоративна козметика.

# 391
  • Мнения: 236
Разменям:
Лак за нокти Chanel 619 Pink Tonic от  новата лятна колекция, с кутийка,само пробван на 2 нокътя, снимката е от интернет  
Скрит текст:
 
ФДТ Chanel Mat Lumiere 50 от размяна със съфорумка, която е ползвала малко, почти пълен. Аз пробвах 1 път.
При интерес ще снимам и двата продукта  Peace  

# 392
  • Мнения: 1 941
Разменям ФДТ Dior Forever цвят 030, използван е 3 пъти и половина Simple Smile
Цветът ми е тъмен, разменям за ФДТ в по-светъл нюанс
Скрит текст:

# 393
  • Мнения: 214
Разменям Clinique CC Superdefense. Ползван е броени пъти. Цвят - light.
Търся ББ (вкл. корейски), СС и фдт в светли нюанси, не държа на същото количество.

# 394
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Разменям:
Скрит текст:
Подарък ми е,но го разменям понеже не е за моята мазна кожа-предпочитам POWDER MAT-a.Почти нов е,3 пъти го пробвах с различни основи,като цвят ми е идеален,но лъсвам след 3 часа.Не искам да застоява,купен на 4 и отворен на 5 май.Малко е и по-слабо покривен отколкото харесвам,иначе много лека и приятна консистенция,цвят 36 ROSE BEIGE.Снимката е от нет-а,при желание мога да направя и аз  Peace  bouquet

# 395
  • Мнения: 1 893
 Разменям нов  Diorshow Maximizer Lash Plumping Serum - Dior
http://www.sephora.com/diorshow-maximizer-lash-plumping-serum-P266528
При интерес, ще добавя и реални снимки.
Предпочитам да го разменя за спирала на Helena Rubinstein  или някакво количество Tom Ford Velvet Orchid.

П.П. Не търся руж и сенки, тъй като не ползвам.

Последна редакция: ср, 21 май 2014, 10:13 от Lirena

# 396
  • София
  • Мнения: 565
Разменям кутийка с копринени мигли за поставяне косъм по косъм, използвани на един клиент (тоест пълно)- Beauty Lashes by Skinlite Professional Eyelash Extension
10 мм дължина, 0.15 дебелина, извивка C
Скрит текст:
Скрит текст:
Търся професионална козметика за коса.

# 397
  • Sofia
  • Мнения: 7 047
Mixa CC Cream SPF15, за чувствителна кожа, 50 мл, само пробван, с кутийка и фактура, от преди 3 дни.
За него предпочитам някое пробвано светло червило среден клас (Лореал, Макс фактор, Буржоа), може и други неща.

 

# 398
  • pomorie
  • Мнения: 848
Руж Catrice прасковен два тона,хайлайтер Maybelline colorama,сенки Estee Lauder 18 цвята 45гр
5 бр сенки New Image Make up art-показала съм цветовете на третата снимка
снимка 4-сенки Impala,сенки Bell,пигмент на МАС със брокат
снимка 5-хайлайтера
снимка 6-ружа
снимка 7-моливи,Brooklin бял,Classics 325 купуван е за червилото Golden Rose,Estee Lauder artists eye pencil 08
снимка 8-червило Meybelline watershine 170,Estee Lauder pop pink,Golden Rose ultra rich color 48qGosh Gloss eclat & brillance 02
Скрит текст:
                             
Мога да отсипя и малко количество от прозрачната пудра на Бен Най,ако някой има желание да я пробва  Peace
червилото Estee Lauder -разменено
прибавям и Сatrice made to stay highlighter pen
Скрит текст:
само пробван 2-3 пъти
добавям и това ББ на Пупа,което вече ми идва светло,цвета е 001 nude
http://www.google.bg/imgres?imgurl=http%3A%2F%2F2.bp.blogspot.co … art=0&ndsp=19 около половината от 50мл е

ББ-то на Пупа е разменено,другите неща са актуални
Нещата вече не са актуални,размених всичко с една прекрасна съфорумка,благодаря!!!!

# 399
  • Плевен
  • Мнения: 339
Търся палитрата на Urban decay Vice. Имам доста нещо, които мога да предложа за нея.

# 400
  • varna
  • Мнения: 404
Разменям палитрата на UD Naked 3!
Получих я като подарък от мъжа ми февруари месец.Купена е от Дубай от магазин Сефора.
Използвала съм я 4-5 пъти и то определени цветове,другите са недокосвани.За съжаление
не запазих кутията.Кода на гърба на палитрата е 3304А.Мога да покажа и реални снимки,но не знам
как да ги кача тук(за което се извинявам).

# 401
  • Мнения: 1 893
Разменям   Photo Finish 18h Liquid Foundation| CATRICE   номер 050
Скрит текст:
Нов, купих го днес, само  с едно изпомпване пробвах цвета, но е тъмен за моята кожа.
P.P. Снимката е от нета. При интерес, ще снимам и ще добавя реални снимки.

Разменен!

# 402
  • София
  • Мнения: 1 500
Разменям:

- фон дьо тен - Clinique Anti Blemish Solutions, цвят 02, купуван от Сефора началото на март, ползван 4-5 пъти, без кутия.

- фон дьо тен - Сhanel mat lumiere, цвят 30, купуван от Прити шоп февруари месец, ползван 5-6 пъти, без кутия.

Не търся нищо конкретно, но да е козметика от по-висок клас, без сенки, може и количество от парфюми.

# 403
  • София / Перник
  • Мнения: 585
Разменям:
Alverde - Clear Anti-Pickel SOS-Serum - 2/3 e останало в тубичката


Нивеа Volume sensation - пяна за коса, ползвана 2 пъти - Разменена

Nivea BB cream
Скрит текст:

Nature of AGIVA Olives дневен крем хиалурон актив - нов с кутия


AVON Planet Spa
Бялата - почистващ ексфолиант за лице с бял чай (около 35мл)
Червената - глинена маска за лице с расул (ползвана 3 пъти)
Зелената - хидратираща маска за лице с масло от маслини (ползвана 1-2 пъти)
Лилава - дълбоко почистваща маска за лице с цвят от тайландски лотос ((ползвана 1-2 пъти)
Скрит текст:

мицерална вода Vichy Normaderm 150 от 200ml

# 404
  • Мнения: 4
Здравейте имам за размяна крем за лице LA ROCHE-POSAY HYDREANE Light 40ml - чисто нов, не е употребяван. Купен е март месец
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт