Отговори
# 705
# 706
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Докато не изгледах КГ не мирясах. Много добър сериал и бая си поплаках на моменти. Rolling Eyes
Къванч е просто страхотен, хем е симпатяга, хем е актьор от класа.
Гледала съм го във всичките му роли в сериалите пускани у нас, сега го гледам и в КСШ, и на 100% във всеки един момент повярвах на всеки негов образ който изигра включително, и сега в новото му амплоа.
Не всичките му партньорки бяха и са красавици но застанали до него блестят, и се усеща екранната спойка помежду им без да е нужно да се тръби за любовите му на сета, и извън него.



Киво е страхотен, мисля като теб, Наде, уви Чаатай има много да учи - играта му е супер, но поведението ......

# 707
  • Мнения: 18 800
Вере, ти кво напраи, махна твойте гащи newsm78
Ще си ги сложа пак че се омотах тука с тия промени  ooooh!
Дигай гащите Naughty, ко си се разгологъзила  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy
Сраааам  Mr. Green
Сакън да не те чуе мъжо че той е малко с турски черти   Joy

# 708
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Марието, Hug Heart Eyes слагай си Нарциса у ника вИднага Naughty
Инак ще приема, че не го приемаш и ще те залича за следващата тема която направих... Laughing

# 709
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Вере, ти кво напраи, махна твойте гащи newsm78
Ще си ги сложа пак че се омотах тука с тия промени  ooooh!
Дигай гащите Naughty, ко си се разгологъзила  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy
Сраааам  Mr. Green
Сакън да не те чуе мъжо че той е малко с турски черти   Joy
Ох, ми ей го, почна да ти звъни по телефона кви ги вършиш  Mr. Green Joy Joy Joy
Па и чужд мъж у гащите  hahaha hahaha hahaha

# 710
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ох, ше падна... hahaha hahaha hahaha трее викнем Кълън от Здрач да ми стега багажа ....толко е бърз... Joy Joy Joy Joy Joy

# 711
  • Мнения: 18 800
Вере, ти кво напраи, махна твойте гащи newsm78
Ще си ги сложа пак че се омотах тука с тия промени  ooooh!
Дигай гащите Naughty, ко си се разгологъзила  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy
Сраааам  Mr. Green
Сакън да не те чуе мъжо че той е малко с турски черти   Joy
Ох, ми ей го, почна да ти звъни по телефона кви ги вършиш  Mr. Green Joy Joy Joy
Па и чужд мъж у гащите  hahaha hahaha hahaha
Виде ли сега какви ги надроби  ooooh!  Joy а блонди е безопасна игла неща да си играя в него  Joyна неговия клон има много маймуни та още една немя нужда  hahaha

# 712
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Марието, Hug Heart Eyes слагай си Нарциса у ника вИднага Naughty
Инак ще приема, че не го приемаш и ще те залича за следващата тема която направих... Laughing

Ах, ама те обичам ей Зизу, утре заранта от компютъра ще се сменя, че днес от телефона пиша,  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug мина ли ти главоболието

# 713
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ох, ше падна... hahaha hahaha hahaha трее викнем Кълън от Здрач да ми стега багажа ....толко е бърз... Joy Joy Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Чай се потъркалям, ей така от съпричастност  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 714
  • Мнения: 18 800
Ох, ше падна... hahaha hahaha hahaha трее викнем Кълън от Здрач да ми стега багажа ....толко е бърз... Joy Joy Joy Joy Joy
Е и оня светещия може да ти свърши работа Mr. Green

# 715
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Вере, ти кво напраи, махна твойте гащи newsm78
Ще си ги сложа пак че се омотах тука с тия промени  ooooh!
Дигай гащите Naughty, ко си се разгологъзила  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy
Сраааам  Mr. Green
Сакън да не те чуе мъжо че той е малко с турски черти   Joy
Ох, ми ей го, почна да ти звъни по телефона кви ги вършиш  Mr. Green Joy Joy Joy
Па и чужд мъж у гащите  hahaha hahaha hahaha
Виде ли сега какви ги надроби  ooooh!  Joy а блонди е безопасна игла неща да си играя в него  Joyна неговия клон има много маймуни та още една немя нужда  hahaha
newsm43 newsm43 Успокой го мъжо ти, кажи му, че заради Джемре си сложила тез гащурляци  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 716
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ох, ше падна... hahaha hahaha hahaha трее викнем Кълън от Здрач да ми стега багажа ....толко е бърз... Joy Joy Joy Joy Joy
Е и оня светещия може да ти свърши работа Mr. Green
Кой ма...па он Кълън си светка кат крушка... Joy Joy hahaha hahaha hahaha

Габо, мерси за съпричастността.... Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

Не знае, ама се търкаля... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ей мноооу си те ловкам да знайш... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Мариетке, дагаварилис... Peace

# 717
# 718
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ох, ше падна... hahaha hahaha hahaha трее викнем Кълън от Здрач да ми стега багажа ....толко е бърз... Joy Joy Joy Joy Joy
Е и оня светещия може да ти свърши работа Mr. Green
Кой ма...па он Кълън си светка кат крушка... Joy Joy hahaha hahaha hahaha

Габо, мерси за съпричастността.... Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

Не знае, ама се търкаля... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ей мноооу си те ловкам да знайш... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Мариетке, дагаварилис... Peace

 Grinning И аз си те ловкам Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes 

# 719
  • Мнения: 15 884
отивам да си гледам филм4е Party Лека от мен Hug Hug Hug После ше се върнем, да видим кой ми е казал лека Naughty Mr. Green Hug :hug

Общи условия

Активация на акаунт