Да портестираме за майчинството от 120лв

  • 6 812
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
Цитат на: vedrra
Ба, аз за да пестя място... Embarassed

Здрасти аз все пак го пуснах /писмато което написах до в. Труд и до BTV репортерите ,дано някои ни чуе

# 16
  • Мнения: 2 051
Руми, копирай го тук ако ти остане време!

# 17
Цитат на: vedrra
Руми, копирай го тук ако ти остане време!


Моля те ако измислиш нещо поправяй смело,че на мен това ми дойде в главицата
Открито писмо:

Здравейте! Ето ,че не мога да се стърпя вече с тези всички безумия, които стават в милата ни България. Искам да споделя гласно болката си. Бременна съм и то с близнаци. Как мислите, дали може човек да усети радостта от това голямо събитие, след като ме чакат две години майчинство от 120лв. Кажете ми господа “ управници” това ли е най-доброто решение? За мен е направо срамно и смешно. Според Вас за какво да ми стигнат тези пари?! Дали за памперси, дали за храна, дали за дрехи и обувки, а дали остана и за играчки? Както казва една майка също на близнаци-тя държавата в нашия случай дали не ни е мащеха?! Може би правим нещо лошо за нея, затова така ни наказва. Помислете върху този въпрос,направете проучване, колко сме такива, които раждат по две ,три или повече на веднъж. Дали заслужаваме това?! Постоянно се говори за отрицателния прираст на страната ни. Е, какво очаквате при “полаганите“ от държавата грижи. Не мисля ,че и другите майки, които имат по едно, две или повече деца също са доволни от тази сума. Направете нещо, докажете ни, че мислите за нас. Това мнение не е само мое .Аз съм регистрирана в един форум, където сме доста и всички сме на едно мнение, а именно че това е направо нелепо! Ако трябва ще направим и подписка в подкрепа на това искане.
Всички чакаме развитие по този въпрос . Дано да ни чуете и да решите проблема ни. Дано да успеете да върнете доверието ни към Вас. Ще чакаме с нетърпение отговор от Вас. Адрес за връзка с нас ще оставим в редакцията.




С уважение:                                                    21.10.2004г.

/Румяна Дерилова-Григорова/                      гр.София

# 18
Благодаря ти, че намери време да напишеш писмото. Все някой трябва да е пръв.
И аз съм с вас.

# 19
Даже това е нещо като подарък за рожденния ми ден.
МЕРСИ

# 20
  • Мнения: 113
Imate podkrepata i ot men!

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
е, как получавате само 120 лв за близнаци???
тия луди ли са? отговор - ДА, очевидно...
кретени...

ще се радвам, ако успеете...

# 22
Да, ама нашите близнаци имат сестричка на 1г.и 9 месеца и пак получаваме 120лв. освен че майчинството го "ползвам" само аз.
Е, дават ни най-щедро и по 18 лева на дете детски, за да бъда максималнмо точна.

# 23
Близнаците са на 6 месеца.

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
?! за ТРИ деца 120 лв?????

# 25
  • София
  • Мнения: 512
Значи общо за трите деца 120 лв . Тия са луди  Twisted Evil Излиза че многодетните са ощетени отвсякъде . Скапана държава .Как ще сме с положителен прираст ?

# 26
Цитат на: Georgieva
Imate podkrepata i ot men!


И от мен!!!

# 27
  • Мнения: 2 807
Цитат на: Anonymous
Цитат на: Georgieva
Imate podkrepata i ot men!


И от мен!!!


Защо ли излязох като гост?

# 28
Цитат на: Дора
Близнаците са на 6 месеца.


Ти си една майка героиня .Не си ли съгласна с  писмото ми . Аз искам да си помогнем ние сами . Кажи къде да го пусна към кого още и ще го направя.Готова съм на всичко ,за да сме по-добре. Иска ми се да се свържа с г-жа Весела Драганова.Тя сега купи голям имот на бул.Мария Луиза ,някаква организация е но не знам как да се свържа с нея помогнете !!

# 29
  • София
  • Мнения: 512
Момичета чух , че вече се работи по въпроса с майчинските - да се плащат по 120 лв на дете. Дано не е само слух Simple Smile Стискам палци за вас понеже ние вече не получаваме никаква помощ .

Общи условия

Активация на акаунт